Treść opublikowana przez siwak
-
Zasięg centralnego zamka
A jak sam wzmacniacz będzie oki to gdzie dalej szukać
-
Zasięg centralnego zamka
To co padnięty moduł komfortu ?? mogę zapodać tego z B6 2003r do B7 2006r ??
-
Zasięg centralnego zamka
Mam problem z zasięgiem centralnego zamka zasięg max 5-6m od auta kupiłem juz z taka usterka. Po zdjęciu boczka zostałem taka sytuację jak na foto z tej skrętki połączona była jeszcze szyba z prawej strony. Po rozłączeniu przewodów i pojedynczo kolejno podłączałem anteny pod złącze fzv in ale zasięg się nie zmieniał. Jezeli ktoś ma foto wzmacniacza z podłączona wtyczka żeby było widać która antena do którego złącza AM/FM/FZV idzie bo u mnie wtyczka jest odcięta. Piloty już wyeliminowałem bo mam anglika A4 b6 2003 rok sedan w którym pilot działa spokojnie z 30m przypisałem do swojego i to samo max 5-6m. Czy sam moduł komfortu może być uszkodzony?? na testy można zapodać z tego anglika?? do B7 2006r ??
-
Silnik nie odpala
Ja wcześniej też miałem hydro ale teraz założyłem z rolką mechaniczną z tego co widzę vw wycofał się z hydro-napinacza i zakłada klasyczny napinacz Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Silnik nie odpala
A a co miałeś założone rozrząd z hydro-napinaczem czy z rolką mechaniczną ??
-
Rozkodowanie radia audi concert
Witam podbijam temat bo tez szukam info na temat pinu do radia concert po odpięciu aku świeci safe czy aso coś zaradzi ??
-
Silnik nie odpala
Hmm to albo stanęła albo nie bo ścięcie tyłu zębów to nie jest normalne tym bardziej że rozrząd miał ok 20 tyś Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Silnik nie odpala
A co jest powodem uszkodzenia ?? Staneła pompa wody czy co ??
-
Silnik nie odpala
Stary zarząd , urwał się łańcuch wałków , uszkodzily się ślizgi napinacza któreś z tych rzeczy Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Cykanie szklanki po rozgrzaniu oleju.
Jak jest sprawna i ciśnienie oleju jest oki to 20 km jazdy i powinna być cisza po zdjęciu wałków wszystkie mają być twarde Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Silnik nie odpala
I nie ma żadnych błędów? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Cykanie szklanki po rozgrzaniu oleju.
A ciśnienie oleju jest prawidłowe? Jak szklanki klepia to z czasem robi się w ich wgłębienie tam gdzie wałek uderza Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Silnik nie odpala
A mi tu słychać że coś nie tak z rozrzadem Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Cykanie szklanki po rozgrzaniu oleju.
Żeby sprawdzić szklanki trzeba zdemontować wałek Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
1.8t bfb poprawna praca wentylatorów?
Wentylator jest sterowany z modułu który może płynnie przyspieszać i zwalniać wentylator Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
1,8t bfb ciężko odpala na zimnym
Czujnik temperatury płynu chłodniczego jest on przy grodzi u góry można to potwierdzić np rano podłączasz kompa i sprawdzasz temperaturę czy się pokrywa z temp otoczenia
-
Problem z nastawnikiem ?
Witam Był wymieniany nastawnik z łańcuchem i po zrobieniu trasy 200km zajechałem na stacje żeby zatankować po ponownym odpaleniu i przejechaniu 100m zapalił sie Check. Dodam ze rozrząd po kręceniu wałem pokrywa się ze znakami a łańcuch ustawiony na 16 oczek. Auto odpala prawidłowo chodzi równo moc tez jest raczej w normie samego napinacza nie słychać tylko rano może z 1 sek i cisza . Teraz pytanie czy rzeczywiste jest coś nie tak z ustawieniem wałków czy sam nastawnik jest uszkodzony czy może czujnik
-
1.8T swap z anglika
Wiazke zostawisz swoją bo z anglika jest dłuższa co do quattro to już więcej zabawy bo trzeba wspawac podpore wału i zmienić tyle zawieszenie Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
1.8T swap z anglika
Kup bex tylko szukaj w dobrym stanie jak zostaniesz przy mocy bfb to resztę do sprzedania turbo wtryski ic. Ja osobiście też robiłem swap w B7 z bfb na bex z anglika to zrobiłem pełnego bex z kompem i ic doszła jeszcze zmiana skrzyni z 5b na 6b ale wszystko pasuje Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
pompa sai włącza się na ciepłym.
U mnie jest podobnie jak zatrzymam się na światłach i włączy się pompa to szarpnie silnikiem czy to normalne ??
-
audi a4 b7 1.8t BFB, co jest przyczyną tego dźwięku ? (zimny start)
A w jakim stanie był smok
-
[1.8t AVJ] Ciśnienie oleju
Obawiam się że czyszczenie może niewiele pomóc ile auto ma nalatane Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Odma - co i jak?
Robi krótkie trasy pewnie po mieście Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Ubytek oleju
jak nie widać żadnego ubytku oleju z silnika to raczej jest on spalany przez silnik po spalinach nic nie widać??
-
audi a4 b7 1.8t BFB, co jest przyczyną tego dźwięku ? (zimny start)
To jest napinacz co do ciśnienia to jakie jest ?? Dalej to raczej polecam sprawdzić stan smoka ja u siebie w 3 autach miałem w 60% zapite sitko małymi drobinkami nagaru którego płukanki nie rozpuszczą