Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PJ3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PJ3

  1. PJ3 odpowiedział(a) na Deko temat w Audi A4 B6/B7
    Popatrzyłem na obie fotki. Faktycznie, nie widzę różnicy pomiędzy natężeniem światła.... Coś tutaj nie gra ze światłami drogowymi. Tak jakby nie działały....
  2. Nie ma styku metal o metal. Ani z tyłu, ani z przodu. To co ma zardzewieć?
  3. Jakim cudem, skoro zderzak jest plastikowy?? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  4. PJ3 odpowiedział(a) na mariuszolek temat w Audi A4 B6/B7
    Może być przegub albo sworzeń albo łącznik. Miałem podobnie u siebie, wymiana łącznika pomogła.
  5. Ciśnienie 2,4 jest właściwe. Trzeba szukać przyczyny w zbieżności/geometrii albo w zawieszeniu.
  6. Podjedź też może do dobrego oponiarza/wulkanizatora. Niech popatrzy na to swoim czujnym okiem. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  7. A jakie masz założone opony?
  8. Ładne autko, gratki! Ale te felgi nie pasują do reszty auta....
  9. 510 719 221 Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  10. PJ3 odpowiedział(a) na Kirpo temat w 2.0TDI
    Widzę, że autko takie jak moje. Na 99,99% masz napęd na kołach ( poprawiona wersja ). Niestety w temacie imbusa nic się nie zmienia, tzn. jest on wadliwy konstrukcyjnie i należy go trwale naprawić. Czyli miska w dół, wyjmujesz wałki i oddajesz pompę do przerobienia.
  11. Nie ma sensu wiercić, bo może się nie udać i okaleczysz sobie dach. Ja kleiłem na klej do szyb i siedzi idealnie. Śruby utnij i po problemie.
  12. Dzisiaj pod Dekadą. Pozdro dla kierownika. Kogo to jest autko? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Faktycznie, nie są sine... Chyba pomalował je proszkowo do fotek:) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  14. wkowal10 -> fotki o które prosiłeś. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  15. Ciekawym przypadkiem są chlapacze, w nomenklaturze prawnej określanej mianem fartuchów. Są one obowiązkowe, ale pod pewnymi warunkami. Samochód osobowy musi je mieć, jeżeli dolna krawędź tylnego błotnika znajduje się powyżej płaszczyzny tylnej osi auta. Tekst powyżej dotyczy Polski. Z tego wynika, że w normalnych autach nie ma obowiązku montować chlapaczy, bo raczej się nie zdarza, aby tylna krawędź była powyżej płaszczyzny tylnej osi. No chyba że w jakimś dostawczaku albo w ciężarówce. Na Węgrzech podobno jednak jest obowiązek posiadania chlapaczy i policjant może nałożyć mandat. Ale jest to często tzw. ,przepis martwy", tzn. formalnie te chlapacze mają być zamontowane, ale w praktyce policja rzadko to egzekwuje ( tak mi napisał mój kolega, który tam mieszka ). Ps. Fotki b8 zrobię i prześlę dzisiaj.
  16. Postaram się jutro cyknąć fotkę, bo dzisiaj już jest noc i nic nie widać. Ale z tego co pamiętam, to chlapaczy w sedanie b8 właściwie nie widać z tyłu, bo jest spora odległość od nich do zderzaka. W b8 chlapacze są delikatniejsze/dyskretniejsze niż w b7 i ładnie komponują się z nadkolami/karoserią. W mojej b7 avant wyglądają jak na fotce. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  17. Tu masz mają. Mi się te chlapacze w b8 podobają a przy okazji ochraniają drzwi i zderzak. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Nie ,,mają" tylko ,,moją":-) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  18. Hejka, Ja mam założone chlapacze w obu moich audi,tj: B8 sedan biały i B7 czarny Avant. W obu autkach chlapacze ( ori ) wg mnie wygladają OK. W niektórych krajach ( np. Węgry ) posiadanie chlapaczy jest wyposażeniem obowiązkowym ( można dostać mandat za ich brak ). pozdr.
  19. Ps. www.zagazuj.pl
  20. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Stare felgi będą na zimówki?
  21. Wrzuć cytaty z PW. Pewnie wtedy któryś z moderatorów do niego napisze z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Ps. Widziałem, że wpisałeś mu się z tą sprawą w jego wątek. I dalej cisza....
  22. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czego to ludzie nie wymyślą, aby mieć swoje Audi.... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.