Treść opublikowana przez PJ3
-
Słabe światła drogowe
Popatrzyłem na obie fotki. Faktycznie, nie widzę różnicy pomiędzy natężeniem światła.... Coś tutaj nie gra ze światłami drogowymi. Tak jakby nie działały....
-
Czy warto montować chlapacze przód i tył?
Nie ma styku metal o metal. Ani z tyłu, ani z przodu. To co ma zardzewieć?
-
Czy warto montować chlapacze przód i tył?
Jakim cudem, skoro zderzak jest plastikowy?? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Bicie na przednim kole
Może być przegub albo sworzeń albo łącznik. Miałem podobnie u siebie, wymiana łącznika pomogła.
-
Ścina oponę a nikt nie widzi problemów
Ciśnienie 2,4 jest właściwe. Trzeba szukać przyczyny w zbieżności/geometrii albo w zawieszeniu.
-
Ścina oponę a nikt nie widzi problemów
Podjedź też może do dobrego oponiarza/wulkanizatora. Niech popatrzy na to swoim czujnym okiem. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Ścina oponę a nikt nie widzi problemów
A jakie masz założone opony?
-
[B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
Ładne autko, gratki! Ale te felgi nie pasują do reszty auta....
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
510 719 221 Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czołem.
-
[BPW] Rodzaj napędu pompy oleju
Widzę, że autko takie jak moje. Na 99,99% masz napęd na kołach ( poprawiona wersja ). Niestety w temacie imbusa nic się nie zmienia, tzn. jest on wadliwy konstrukcyjnie i należy go trwale naprawić. Czyli miska w dół, wyjmujesz wałki i oddajesz pompę do przerobienia.
-
Montaż ori lotki sline avant
Nie ma sensu wiercić, bo może się nie udać i okaleczysz sobie dach. Ja kleiłem na klej do szyb i siedzi idealnie. Śruby utnij i po problemie.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj pod Dekadą. Pozdro dla kierownika. Kogo to jest autko? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Siemianowy Golfik Gti
Faktycznie, nie są sine... Chyba pomalował je proszkowo do fotek:) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Czy warto montować chlapacze przód i tył?
wkowal10 -> fotki o które prosiłeś. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Czy warto montować chlapacze przód i tył?
Ciekawym przypadkiem są chlapacze, w nomenklaturze prawnej określanej mianem fartuchów. Są one obowiązkowe, ale pod pewnymi warunkami. Samochód osobowy musi je mieć, jeżeli dolna krawędź tylnego błotnika znajduje się powyżej płaszczyzny tylnej osi auta. Tekst powyżej dotyczy Polski. Z tego wynika, że w normalnych autach nie ma obowiązku montować chlapaczy, bo raczej się nie zdarza, aby tylna krawędź była powyżej płaszczyzny tylnej osi. No chyba że w jakimś dostawczaku albo w ciężarówce. Na Węgrzech podobno jednak jest obowiązek posiadania chlapaczy i policjant może nałożyć mandat. Ale jest to często tzw. ,przepis martwy", tzn. formalnie te chlapacze mają być zamontowane, ale w praktyce policja rzadko to egzekwuje ( tak mi napisał mój kolega, który tam mieszka ). Ps. Fotki b8 zrobię i prześlę dzisiaj.- Czy warto montować chlapacze przód i tył?
Postaram się jutro cyknąć fotkę, bo dzisiaj już jest noc i nic nie widać. Ale z tego co pamiętam, to chlapaczy w sedanie b8 właściwie nie widać z tyłu, bo jest spora odległość od nich do zderzaka. W b8 chlapacze są delikatniejsze/dyskretniejsze niż w b7 i ładnie komponują się z nadkolami/karoserią. W mojej b7 avant wyglądają jak na fotce. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Czy warto montować chlapacze przód i tył?
Tu masz mają. Mi się te chlapacze w b8 podobają a przy okazji ochraniają drzwi i zderzak. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Nie ,,mają" tylko ,,moją":-) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Czy warto montować chlapacze przód i tył?
Hejka, Ja mam założone chlapacze w obu moich audi,tj: B8 sedan biały i B7 czarny Avant. W obu autkach chlapacze ( ori ) wg mnie wygladają OK. W niektórych krajach ( np. Węgry ) posiadanie chlapaczy jest wyposażeniem obowiązkowym ( można dostać mandat za ich brak ). pozdr.- Nowicjusz - wątek powitalny
Ps. www.zagazuj.pl- Siemianowy Golfik Gti
Stare felgi będą na zimówki?- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Wrzuć cytaty z PW. Pewnie wtedy któryś z moderatorów do niego napisze z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Ps. Widziałem, że wpisałeś mu się z tą sprawą w jego wątek. I dalej cisza....- B7 Crew
- Nowicjusz - wątek powitalny
Czołem. - Czy warto montować chlapacze przód i tył?