Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. Jak zabezpieczysz lampy np kwarcem to wcale nie zrobią się żółte. Albo megs do lamp 2-3 razy w roku
  2. Regulator ciśnienia paliwa jest 4 barowy. Sprawdź go. Jak coś to gdzieś miałem sprawny
  3. Nowy nie znaczy sprawny
  4. Zobacz czy wtyczka się nie wypiela z przepustnicy i czy ten switch działa
  5. W silniku 2 błędy od sondy. I 1 który może być przyczyną - czujnik pozycji przepustnicy , zamknięta
  6. W 2.6 wolnymi obrotami steruje silniczek krokowy. Podmień na taki 100% sprawny. Ja wymieniałem kiedyś bo mi zacinało obroty na 3tys na mrozie
  7. Na zimnym na ssaniu głośno chodzi to tego nie słychać
  8. U mnie chyba też tak cyka. Możliwe że tak ma być
  9. michcio28810 odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    Ewentualnie wymiana całej przesłony np na 167
  10. Jeśli chodzi same żarówki to takie będą pasować. Myślałem że chodzi ci zmianę lamp z h4 na h7
  11. Same lampy pasują p&p. Musisz zamienić pin w manetce od świateł żeby mijania nie gasły jak włączysz długie. No i halo nie będziesz miał na Ori wiązce
  12. Mam zwykle ledowe i świecą już ze 3 lata
  13. michcio28810 odpowiedział(a) na mortek1986 temat w 2.6
    Zdejmij dekle i wyczyść
  14. W Ori xenonie silniczek poziomowania jest taki sam jak w zwykłych h7. Silniczek padł albo kulka się złamała i dlatego nie idzie do góry
  15. michcio28810 odpowiedział(a) na daWo95 temat w Audi A4 B5
    Wykrecasz lampę, zakładasz nową, podłączasz kostkę i tyle. Nic nie musisz przerabiać
  16. Podkłada się gumowe tulejki między soczewkę a odblask.w ori tak jest. Może wypadły przy robocie
  17. Pasują bez cięcia błotnika. Jak widać wtyczka też jest okrągła czyli jak w przedlifcie. Osobiście bym ich nie założył ale to Twój wybór
  18. Aaa. No to tak. Mam chyba nawet takie wiązki
  19. Nie lepiej przełożyć całą wiązkę w dobrym stanie
  20. Możliwa jest wymiana całej wiązki. Kupujesz wiązkę z gniazdem albo cały dekiel ten w którym są kable
  21. B8 też świeci bardzo szeroko
  22. Założysz nie będziesz żałował
  23. Polecam tungsram megalight ultra. Nie są drogie a na prawdę dają radę. No chyba za masz wypalone odbłyśniki , wtedy żadna żarówka nie pomoże
  24. Czytałem temat od początku ale gdzieś mi to umknęło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.