Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Exmi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Exmi

  1. Nie napisałeś ile chcesz głośników kupić, rozumiem że w drzwi na przód i tył, tak ? Czyli wychodzi że chcesz kupić radio, 2 zestawy głośników, subwoofer, wzmak oraz kable do tego, tak ? W tej kwocie radziłbym ci szukać używanych, bo z nowymi będzie ciężko się wyrobić w tej kwocie. Chcesz podłączyć głośniki pod wzmaka a subwoofer bez wzmacniacza ? Przecież to ci w ogóle nie będzie grało Sub musi mieć wzmaka żeby grał. A i nie kupuj aktywnego subwoofera bo to lipa.
  2. To zależy na jakich się traci. Kolega mój też ma tak przód przyciemniony i jeździ już prawie rok i na razie nie miał problemów póki co Fakt też, że dużo nie jeździ więc nie ma okazji często być kontrolowany przez policję.
  3. To już chyba lepiej poszukać fotela, czasem można znaleźć gdzieś w miarę tanio, bo pruć, dokładać a jeszcze nie wiadomo czy się to wszystko dobrze zrobi chyba nie ma sensu.
  4. Zależy ile chcesz pieniędzy przeznaczyć na taką odnowę.
  5. Oleju napędowego lepiej nie gromadzić za dużo. Tym bardziej tak jak teraz jest na stacjach zimowe, to latem tego zimowego spaliłoby Ci więcej niż letniego także żadna to byłaby oszczędność. A poza tym ON długo nie powinno stać, bo zrobi się taki jakby kisiel na dnie bańki czy czegoś w czym jest trzymane.
  6. Za duża moc tuby Zawsze jakieś plastiki będą charczeć przy dołożeniu jakiegoś audio bez wygłuszeń., To jest niestety nieuniknione tym bardziej w aucie kilku lub kilkunastoletnim. A lampkę próbuj jakoś docisnąć, może coś podłożyć żeby mocniej siedziała.
  7. A na forum jest duża gama tematów o tym, wystarczy poszukać
  8. Trafisz na policję ze sprzętem to będziesz rwał przy nich z przodu folię
  9. Po pierwsze to nie ten dział, a po drugie to nie widać prawie w ogóle tej felgi. A czy czerwone alu to wieś czy fajne, to zależy od wszystkiego, wzoru felgi, odcieniu koloru, auta. Także na jednym będzie wieś na drugim może fajnie wyglądać.
  10. Też początkowo miałem obawy że będzie mi palił koło 10l, co wynikało zresztą z fisu. Po tankowaniu do pełna i wyliczenia z kilometrów wyszło 7,2 i to w te większe mrozy, krótkie trasy. także jest w porządku. Mój fis zawyża
  11. Sony tak mają, w swoim też tak mi pika, ale nie przeszkadza mi to jakoś w ogóle
  12. To po resecie już by się włączyła automatycznie Też bym bardziej obstawiał że to coś z grafiką nie tak.
  13. 500 $ to około 2 tys zł, za te pieniądze przerobisz sobie na 2 din i kupisz RNS E, gdzie przede wszystkim będziesz miał navi, gdzie tu jej nie ma co od razu dyskwalifikuje zakup takiego radia. Poza tym średnio się to komponuje z wnętrzem w odróżnieniu od ori Rnsa. Ekran wysuwający się zasłaniałby Ci uchwyt na kubek, wizytownik, światła awaryjne.
  14. Ori radio jest szersze od tych ogólnodostępnych w sklepach. Tak jak kolega wyżej, albo takie zaślepki, albo cała ramka razem z zaślepkami, lepiej to wygląda niż same zaślepki. Ostatnio coś takiego kupowałem- koszt około 20zł
  15. Masz to podpięte tylko pod radio czy może zasilane wzmacniaczem ? Na tył w drzwi raczej montują ludzie bardziej basowe, jeśli mają jeszcze w drzwiach tweetery. Masz ? Bo jeśli nie to lepszym rozwiązaniem byłyby głośniki średniotonowe, bo będziesz miał trochę tweetera, trochę woofera w jednym że tak powiem A jeśli już masz to lepiej kupić basowe.
  16. Cena paliwa w hurcie już drożeje, także z czasem podrożeje i na stacjach...
  17. Miałbym takie, ori, tylko raczej do odnowienia, dwie niekoniecznie, ale cena korzystna. 17 calowe . Jak jesteś zainteresowany to odezwij się na PW.
  18. Exmi odpowiedział(a) na LBSru102 temat w Audi A4 B5
    http://allegro.pl/nielsen-nap-low-foam-srodek-do-prania-tapicerki-i5920355873.html Z tańszych to ponoć jest niezłe, na forum widziałem kilka osób polecało. Tylko najlepiej mieć taki aplikator do spryskiwania (coś jak do szyb) i z taką kratką która spienia środek.
  19. Exmi odpowiedział(a) na Lipen temat w Audi A4 B6/B7
    Nie widziałem, bo tego nie robiłem, ale widziałem jest nawet podpięty temat o tym i sporo osób wkładało z A3. To można samą gałkę wymienić, mieszek zostawić.
  20. Też tak miałem w passacie kiedyś, miałem bodajże yosana 2204 i ogólnie zbierał sporo śmieci także właśnie ogrzewanie tylnej szyby. Może to z tego powodu że antenę miałem na klapię bagażnika czyli zaraz przy szybie. Albo kabel antenowy leciał gdzieś przy przewodach do ogrzewania szyby.
  21. http://allegro.pl/radio-sony-mex-n5100bt-usb-mp3-bluetooth-aux-8gb-i5283840809.htmlja mam coś takiego, tylko ten jest nowszy model, różniący się jedynie delikatnie wyglądem, ale funkcje mam takie same. Mam już radyjko dwa lata, jestem zadowolony. Ma bardzo dużo ciekawych funkcji, sterowanie w radiu subwooferem, bt, mikrofon, multikolor, pilot. Kilka dni trzeba spędzić żeby ogarnąć te wszystkie funkcje, ale później obsługa jest już banalna. Jedynym minusem jak do tej pory jest słabszy odbiór radia fm, ale mi to nie przeszkadza bo praktycznie nie słucham Także ogólnie radio godne polecenia.
  22. Też używałem kiedyś takich. Jak w tych pieniądzach to dają radę.
  23. Exmi odpowiedział(a) na Lipen temat w Audi A4 B6/B7
    To nie lepiej od a3 ? w aso jest za 130zł, troche przy mieszku rezania ponoć jest, ale do zrobienia. a jak nie to samą gałe wymienić.
  24. Exmi odpowiedział(a) na kubabkb temat w Audi A4 B6/B7
    Mówią, że powinno się lać pod kolor, osobiście sprzedaję to klientom doradzam żeby raczej kupowali takie co mają wlane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.