Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Oni je sami skladaja czy zakupili od Firmy Osram bo z tego co wiem tego produktu w sklepach nie ma.
  2. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czy ktos z was podłaczal oswietlenie kubeczka,wizytownika,esp ?? Duzo z tym zabawy bo zakupilem w chromie ale musial bym na nowo pociagnac podswietlenie
  3. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki za info bo bym juz wpakowal sie na mine
  4. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czym sie rozni Klimatronik z B6 od tego z B7 ??
  5. Co ciekawe teraz znalazlem Max Load ori Rotora przy parametrach 8,5J ET43 19' jest 650kg. Nie wiem czy jest to prawdziwe.... http://www.original-felgen.com/8k0601025cn8au.html Natomiast felga u Dawmaca ma 700 kg
  6. Nawet szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na wklęsłość miedzy ori a fake,z parametrami to juz inne kwestia bo kazdy juz pod siebie szuka Mozesz smialo brac,na fake vossen jezdzilem nie po jednych dziurach i jest ok. Raz nawet przy 80km/h wpadłem w dziure przez nie uwage to kilka metrow dalej sprawdzalem czy felgi nie pogielo i czy cos z opona nie tak i wszystko było okey. Wiec smialo polecam,chociaz teraz cenowo replika a ori uzywka to ta sama cena a nawet mozna wychaczyc w bardzo dobrym stanie ori felge za te same pieniadze co replika.
  7. No nie ori ale ja o tym pisałem. Ale według mnie to znaczenia nie ma. Jeżdżę na vossen fejk i cały czas proste. A dawmac ma też swoją opinię. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. MODEL 558 19'' 8,5J ET35 5x112 Matt GM-POL
  9. Tak sa na stronie,tylko musisz poszukac bo tam jest tego duzo
  10. Ostatnio u siebie tez mam piszczenie podczas hamowania od strony kierowcy z tylnego kola. Tarcza 300mm Zimmerman Sport Klocki Ferodo Premier po wymianie tego nie bylo.
  11. Ok dzieki wielkie za info bo chcialem kombinowac ze zmiana tasmy oraz modulu ale widze zenie da rady
  12. Okey czaje a jeszcze zapytam czy jakos nie idzie podlaczyc np moich 2-3 przyciskow tak zeby tylko dzialalo przewijanie i glosnosc ??
  13. No wlasnie mialem jutro sie za to zabierac,ale zapomnialem zakupic kosza 2 din i teraz lipa eh.chyba ze idzie jakos przerobic 1 din na 2 din ???
  14. Dużo zabawy kolego że zmiana przycisków?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  15. ja kupilem zarowki led h11 i tez mi jedna paruje eh,szczegolnie po myciu auta
  16. Te ciemne lampy nawet fajnie pasuja do Twojego koloru auta
  17. Kiere musisz sobie zafundować tez taka heh Tylko z przyciskiem MODE Dzieki He calkiem mozliwe,szkoda ze nie przyszly w kolorze srebnym bo bylem bardzo ciekaw ale i tak jest okey Teraz aby zamontowac listwy boczne i androida i jest juz okey. Ale tez bede kombinowal cos z kiera zeby ta multi chociaz dzialala w standardzie czyli glosnosc i zmiana utworow np.
  18. Jest i fota Ładne to Twoje Sreberko Fela na aucie bedzie zacnie sie prezentowac,co do opon to polece Ci Dunlop Sport Maxx RT 2.
  19. Posiadam Kierownice z TT 2016r bez przycisku MODE i nie dziala w niej multifunkcja,wczesniej mialem kiere z B8 i wszystko dzialalo i teraz pytanie czy jesli zakupie tasme z B8 lift to multi bedzie chodzic czy tez musze modul kupic z B8 lift oraz czy taki modul wejdzie,moze ktos cos powiedziec na ten temat.???
  20. Są i ori 8.5j et 43 Felgi kupione u Dawmaca. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  21. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Do Panow ktorzy maja zamontowane dokladki boczne do progow. Lepiej montowac to na wkrety czy klej do szyb ?? Oraz jak potem z podnoszeniem auta na podnosnikach ???
  22. Miały byc srebne ale wpadły te No i troche Tyl mnie wkurza bo jednak opona 225/35 jest mniejsza od 235/35 i tutaj trzeba krecic bo wyglada jak koza,na poczatku mialem wrazenia jak by tam siedziala 18'' . Przod natomiast fajnie siadł.
  23. Wkoncu znalazl sie czas zeby zabrac sie za autko i isc dalej z planem. A wiec aktualnie pakiet zima
  24. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Duzo zabawy z wymiana jest ?
  25. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dziekuje Panowie za szybką reakcje Obawialem sie ze taki mechanizm bedzie duzo wiecej kosztowal a tu zdziwony jestem. Pozdrawiam i Wesolych Swiat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.