Treść opublikowana przez Mizur138
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzieki Frost a jeszcze zapytam jakies płyn/ciecz ktora rozpuszcza lakier zeby ten lepiej schodzil ? Potrzebuje do zaciskow
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie potrzebuje dobrej glinki oraz dobrej pasty do chromow gdyz chce ogarnac koncowki od wydechu,co mozecie polecic ? Pozdrawiam
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wsadzic Fake rns a do tego jakies lepsze naglosnienie Czekam na malowanie autka bo to piorytet a pozniej juz zaberam sie za prace wsadzenia 2.7 Bi Trubo i mysle ze projekt bedzie taki jak trzeba:D
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Napisz na pw moze sie dogadamy
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Jesli chodzi o szyby to niestety tego Ci nie powiem bo sam nie wiem co i jak juz bylo zrobione,no samsung sie nawet postaral jesli chodzi o zdj. A dokladniej co do dystansow to na przod by weszły przy takim ustawieniu 5mm ale wtedy opona 225 a na tyl przy oponie 225 mysle ze upcha 10 mm i bedzie okey
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Na tył aby po 5mm Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Tak sie tera wszystko prezentuje
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akajm krateczki w halogeny sam przerabiales czy jednak komus dales bo czeka mnie to samo ???
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Jestem ciekaw tych tarcz Rotinger bo sam nad nimi bardzo myslalem ale wkoncu wyszły zimmermany
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Yes czyste amelinium [emoji1] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Aluminium. Felgi poszły na sell,stwierdziłem że to nie dla mnie wzor. I bardziej będzie coś z veemann. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Nie działają ale podobno idzie to ogarnąć,dla mnie zbyteczne bo nie używam wgl multifunkcji. A kiere rewelacyjna jeśli chodzi o trzymanie jej i wgl. Rns zawita też ale to w późniejszym czasie razem z nowym nagłośnieniem [emoji2] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Przecież pokrętło jest Ori i w idealnym stanie [emoji2] tylko zdj takie wyszło. Ale myślę żeby je wymienić na chrom. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Autko ogarnięte i części założone [emoji2] Zostało aby ogarnąć przód i tył jeśli chodzi o tarcze i klocki. Może też pomaluje zaciski na nowo [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Siemka z rana podłączyłem kiere i poduszka ładnie weszła dzięki waszej pomocy ale pojawił się problem z nie działającym klaksonem. Czy ta usterkę trzeba kodowac czy winna leży w przewodach od poduszki ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
-
Montaż kierownicy w B7 od TT
Witam Więc od początku,zakupiłem kierownicę od TT rok 2016. I dziś przy montażu kierownicy okazało się że mam inne wejście na poduszkę w taśmie niż w okablowwniu w nowej kierze. Wejście w taśmie jest prawie takie samo jak w b7 ale niestety nie pasuje. Od czego muszę założyć nową taśmę żeby pasowało wejście takie jak poniżej na zdj. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Crew
Czy ktoś wie od jakiego modelu podchodzi taśma pod ta wtyczkę i pasuje do B7??? W B7 w tasmie jest bardzo poodbne wejscie ale niestety nie wchodzi. A bez tego nie zamontuje nowej kiery,wiec jak by ktos mogl powiedziec to dziekuje z gory
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Jak bede wymienial na dekory z RS4 to wtedy prawdopodobnie ogarne temat i bedzie ok na obecna chwile mi to nie przeszkadza,a co do galki o wiele lepiej lezy w rece i wygodniejsza [emoji3] tak wiec polecam [emoji14] Edit Meszek poprawiony,wystarczyło go pociągnąć do dołu[emoji2]
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wiem wiem ale mi to nie przeszkadza,za kazdym razem jak chcialem poprawic to obrecz plastikowa mi wyskakiwala bo niestety w gałce był jeden zaczep nadłamany i pek calkiem,wiec musialem tak zrobic. Moze tam kiedys bede probowal to ogarnac ale tak jak mowie dla mnie jest ok
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Troszke przestoju było ale z nowych rzeczy wpadly takie rarytasy Nowe Listwy S4 w kolorze autka Tutaj dziekuje stanley Oraz Ori Gałka z RS4 razem z meszkiem obszytym czerwona nicia Tutaj Dzieki rafi10612 oraz siemian Nie mam zdj ale wkoncu dostałem dokladke na przod z maxtondesign w ala carbonie i przy montazu wkleje foty oraz juz na aucie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam Panowie Jest moze ktos z was kto ogarnia kodowanie kiery ?