Treść opublikowana przez Mizur138
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
A widzisz zamawiałem produkt u chłopaka z forum,który prowadzi swoja działalność,nazwy nie będę podawał bo nie potrzebne sa jakies brudy. Ogolnie to przeciagnałem wymiane starego oleju gdzies o około 30 dni,gdyz minał rok ale nie mialem na nim zrobione nawet 7 tys km,tak tak wiem ze co rok trzeba. Ale wracajac do tematu temp wiec na tym starym oleju temp podczas pilowania nie dochodzila nawet do 110 stopni,gdzie on juz mial rok a po wlaniu nowego zauwazylem wzrost temp. Moze po prostu jakas wadliwa partia,no ciezko powiedziec,tez nie wierze za bardzo ze ten ktos mogl by sprzedac podrobke....
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie tak z ciekawości napisze. Swój olej wymieniam co 8-10 tys km max,cały czas leje LM SHT 5W40 ale ostatnim czasem zauważyłem ze łapie dość duża temp przy szybszej jeździe. Temp są 110 stopni co za tym idzie im większa temp oleju mniejsze ciśnienie oleju. Możliwe ze trafiła mi gorsza partia oleju ale w sumie to jest możliwe w ogóle ?? Oraz jaki olej byście polecili na zmniejszenie tych temp. Pozdrawiam
-
Radio Android
Panowie ktos probował zaktualizowac Androida 8 na 9 w starszych modelach. Radio ma 4GB wiec ta lepsza wersja.
-
B7 Crew
Panowie ma ktos zdjecie jak idzie wezyk od zbiorniczka do spryskiwaczy szyb przednich ? Ujeba... mi sie wezyk przy samym sprysku,zaznaczone na biało. Wyjąłem plastik zaznaczony na żółto i próbowałem go wcisnąć do węza ale niestety nie da rady za duzo srednica,moze ktos mial podobny przypadek i wie jak z tym na szybko sobie poradzic. Dodam ze chce to dobrze zabezpieczyc,aby woda nigdzie nie kapała a tym bardziej do srodka maski.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Dzieki Tutaj jest link z modułem oraz pełnym opisem jak podłaczyc. https://pl.aliexpress.com/item/32914184348.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.20104cb4LDoq6Z&algo_pvid=d27cb6e9-3226-4cac-bd72-eb127359ed3d&algo_expid=d27cb6e9-3226-4cac-bd72-eb127359ed3d-0&btsid=5499d4fd-8737-4957-916c-2fbf58bb6cb7&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_52
-
B7 Crew
Panowie kiedys ktos tez pytal o tą kiere co mam u siebie,wiec jesli by ktos chcial zalozyc do siebie i by chciał zeby chodzila multi funkcja to tutaj macie modul. Wielofunkcyjny KIEROWNICA przycisk sterowania symulator Adapter dla Audi A3 A4 A5 B8 A6 C7 A7 Q3 Q5 instalacji TT TTRS KIEROWNICA w Przewody, adaptery i gniazda od Samochody i motocykle na Aliexpress.com | Grupa Alibaba PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Panowie posiadam od dawna z TT 2016r. Chce ogarnąć sterowanie i jest moduł za 600zl na Ali,czy ktoś miał styczność z takim zabiegiem ???
-
B7 Crew
Wlasnie u mnie tak juz cieknie ze kilka min na postoju i poł zbiornika nie ma jak by malo ciekło to bym sie tym nie przejmowal ale teraz mysle czy zabierac sie za to samemu czy oddac mechanikowi zeby to zrobil. Jak koszt moze byc robocizny w warsztacie u kogos?
- B7 Crew
-
B7 Crew
Gdzie dostanę taka dokladke ?? Bo ten tył w B7 mięśnie trochę wygląda i mi czegoś tam brakuje,jeszcze myślę nad listwami bocznymi pod tylni zderzak,chodzi o te z maxtona... Oraz tutaj Pytanie do wszystkich. Wczoraj zauwazylem dosc duza plame na postoju przy uruchomionym silniku płynu chłodniczego,po wiekszych ogledzinach wyszlo ze cieknie z tyłu na skrzynię. Obstawiam ze to krocie,jest opcja ze moze to byc cos innego??
- B7 Crew
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie jakiej firmy polecacie wachacze na tył,szukałem lemo ale nie moge znalesc.
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Tak Tak juz pamietam :D
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dzieki za informacje,aktualnie mam tak ze jezdze do konca tego silnika i jak wyzionie ducha to bede grzebal masz moze jaka stronke albo odnosnik do tych informacji ???
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Siemka Bardzo mozliwe wiesz moze ktora to godz była ? Bo wracałem tu jednego dnia za Ryk
- B7 Crew
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Fajny Czarnuch to samo jak moja była,teraz brata. Brakuje tylko S lIne i bedzie kocur
-
B7 Crew
Panowie czy ktos moze mi powiedziec czy podejdzie zamontowac taka scianke do B7 z silnikiem 1.8T,niestety przedmiot jest pod 2.0Tfsi. Rozni sie duzo przestrzen ta miedzy 1.8T a 2.0Tfsi ??? https://www.ecstuning.com/b-ecs-parts/luft-technik-intake-system/013859ecs01~a/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kogo Panowie taka zacna sztuka ta B8 ???
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Gdzie dostane takie plastikowe wersje ale na tył ??? Bo u mnie ta wykladzina jest na tyle i strasznie trzyma wode po zwyklym myciu.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jest jeszcze jeden model ktory tez jest wezszy niz pozostałe,tylko niestety cena jest adekwatna do jakosci. Michelin Pilot Sport 4 S
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
Panowie potrzebuje informacji czy fotele z B9 podejda do B8,czy trzeba coś przerabiać??? Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Michelin Pilot Sport 4 S - opona warta tych pieniędzy czy odradzacie ??? Rozmiar 235/35/19. W sezon letnie zrobię gdzieś Max 5 tyś km.