Treść opublikowana przez damian92x
-
B6 DIVISION
Do Wrocławia trochę daleko mam. Cena nie za wysoka te 6 tys?
-
B6 DIVISION
Panowie jaki jest orientacyjny koszt przekładki z anglika?
- B6 DIVISION
-
wypadanie zapłonu szarpanie
To jakie są dopuszczalne jest napisane w vagu i rzeczywiście jest -16/+16
-
Wysoka temperatura i gotowanie płynu
A powiedział Ci w jaki sposób to "zdiagnozował"? Test na obecność co2 w układzie był?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Z textara się znajdzie też coś godnego polecenia?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie jakie tarcze i klocki na przód polecacie do mojego auta? We wlepce kod 1LT 3.0 ASN w Q. Jak mogę prosić to od razu nr katalogowy producenta.
-
Wystrzelony Airbag, ogólna porada i fajne zakrycie na desce ?
Wolisz mieć wlepkę na desce zamiast poduszki? Pomyśl o pasażerach i ewentualnej sytuacji w której taka poduszka mogłaby się przydać.
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Napisz jeszcze jakie wartości są gdy skasujesz na jałowym błędy (nawet jak ich nie ma to naciśnij clear codes i sprawdź grupy 032 i 033 jeszcze raz).
-
Wysoka temperatura i gotowanie płynu
Po odpaleniu auta na zimnym od razu włącza wentylator? Auto na ssaniu chodzi na początku? Sprawdź błędy vagiem
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Jak występuje wypadanie zapłonu to i drgania będą więc możesz to połączyć. Zrób to co napisałem wyżej z tymi screenami.
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Sprawdzona szczelność układu dolotowego? Uszczelka pod kolektorem ssącym? Odma i te karbowane rurki? Uszczelki pod pokrywami zaworów wymieniane? Wrzuć screena z VAG-a grupy 032 i 033 razem. Screeny zrób po jeździe, a nastepnie skasuj błędy i zrób screeny jeszcze raz.
-
czujnik temperatury
Sprawdź czy to wina kostki czy czujnika. Jeżeli to czujnik to go wymień, chwila roboty i po sprawie.
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Jaki masz gaz i ile czasu ma instalacja? Może wtryskiwacze gazowe z cyl. 4 i 2 już niedomagają?
-
Czujnik temperatury G62
Wymieniłem czujnik na zamiennik firmy DELPHI w zestawie z oringiem i zawleczką. Problem rozwiązany
-
Czujnik temperatury G62
Czyli objawy z tym brakiem ssania na zimnym zwiazane na 100% z czujnikiem? Czy wymieniałeś z czujnikiem zawleczkę i oring? Dają to w zestawie?
-
Czujnik temperatury G62
Jak objawiało się u Ciebie jego uszkodzenie? Ja u siebie mam błąd 16502 P0118. Po odpaleniu na zimnym aucie nie chodzi na ssaniu tylko jakoś tak dziwnie, ale jak sprawdzałem temperature w VCDS to pokazuje mi temperaturę z G62 101 stopni, a z G42 7 stopni. Jakby był uwalony to widziałbym normalnie temperaturę? Jakiej masz firmy ten zamiennik?
-
Czujnik temperatury G62
Z tego wynika, że G62 to ten zielony? Szukałem w google i niestety mi się nie udało także dzięki za link. Zamiennik warto założyć czy tylko ori?
-
Czujnik temperatury G62
Witam Panowie ktoś może wymieniał w ostatnim czasie? Kupować tylko ori z aso czy może jakiś zamiennik? Gdzie on się dokładnie znajduje? W ASO gość powiedział mi, że są dwa rodzaje szary i zielony ktoś wie od czego to zależy? Dzięki za pomoc
-
B6 DIVISION
Panowie ile może kosztować lakierowanie listwy drzwiowej tej na środku drzwi? Nie chodzi mi o tą dolną tylko ta nad nią. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem. Mrozów nie było. Wydaje mi się, że to może wina zimowego płynu do spryskiwaczy który wlałem. Może jest zbyt gęsty i nie chce powstać ta mgiełka tylko tak dziwnie leje? Dwie pompki by pękły w tym samym czasie? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka Pisales, ze spryski lamp swiruja, myslalem ze tylko w tym problem, ale skoro obydwie to pewno cos innego niz pompkiWariują obydwa spryskiwacze ksenonów. Te od szyby są ok. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Lakierowanie listwy drzwiowej
Kolega ma w opisie, że ma sedana słuchaj
-
B6 DIVISION
Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem. Mrozów nie było. Wydaje mi się, że to może wina zimowego płynu do spryskiwaczy który wlałem. Może jest zbyt gęsty i nie chce powstać ta mgiełka tylko tak dziwnie leje? Dwie pompki by pękły w tym samym czasie? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie mam taki problem. Dotyczy on spryskiwaczy ksenonów. Do wczoraj pryskały taką mgiełką, a dzisiaj leci taki strumień na wszystkie strony aż piana ląduje na szybie. Co się mogło stać? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jednak udało mi się zakodować i założyć tempomat