Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arxon2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arxon2

  1. Kilka rzeczy było do zrobienia przez ten czas Ale bez większych problemów:) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  2. Witam wszystkich przedstawiam Wam moją a4 , od 3 lat w moim posiadaniu, jestem z niej zadowolony . Kupiłem ją w stanie seryjnym i przez te 3 lata coś się zmieniło. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  3. tenzi alux na waciku i grill jak nowy
  4. polecam krauss s15 nie za duzy nie za mały , w sam raz
  5. fajne efekty , dajesz radę
  6. ja zaczynam od gradacji 360 wzwyż na maszynie DA zawsze efekt końcowy 10/10
  7. pasty typu ultra finish z 3m lub polytop albo innych dobrych marek plus miękki pad z gąbki
  8. polecam powłoki ceramiczne może nie są tanie ale trwałe
  9. jeśli nie chcesz pogorszyć stanu lakieru nie inwestuj w tanie maszyny obrotowe , dla początkujących polecam maszyny dual action "DA" plus futro i np pasta meguiars 501
  10. dla początkujących polecam maszyny dual action "DA" np od rupes lub Flex
  11. w ostateczności użyj Tenzi alux ale niech długo nie lezy na feldze , po 10 sekundach powinno wszystko puścić
  12. arxon2 odpowiedział(a) na CYCEK997 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ładna i zadbana
  13. Witam i pozdrawiam
  14. Witam i pozdrawiam
  15. Witam wszystkich , posiadam a4 b7 , aktualnie zamieszkuje w Bielefeld ,Niemcy.
  16. opis bardzo fajny, przyda się
  17. dzięki za wszystkie filmiki mysle ze zebie jak Ham3r , przepustnica na wydech i przycisk S
  18. haa Honda accord to była moja pierwsza mysl jak kupowałem auto ale to benzyna i tam z byle jakiego silnika wyciągniesz fajny dzwięk .dzięki za filmik bardzo fajnie brzmi ten wydech
  19. juz nie długo przechodzę z pojedynczego na podwójny z prawej i lewej strony, wybrałem spoiler od S line i tu pytanie czy ktoś stosował zamienniki ? warto ? wiadomo ze z Ori bedzie bez problemowo , ale nie zaszkodzi zapytać
  20. Witam , mam pytanko bo ten temat mnie interesuje od dłuższego czasu, czy ktoś juz modził wydechw 2.0 tdi na dodatek BPW ? da sie coś zrobić zeby jakoś mruczał , czy tez zeby turbo było bardziej słyszalne . Wiem że w srodku końcowego OEM warto zespawać ze sobą rurki i wywalić tą "wate" wygłuszającą ale to wymaga rozprucia tłumnika.
  21. Witam wszystkich posiadaczy a4 , ja jeżdzę a4 b7 avant 2.0 tdi BPW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.