Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomOskroba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomOskroba

  1. nie robić. swap taniej wyjdzie, a po remoncie pojeździsz 2-3k i znów będzie chlał
  2. jestem już po wymianie, ale nie obyło się bez odkręcania sanek. najpierw amor, łącznik, a potem sanki w dół jedna strona, a potem druga strona. odginanie wahacza to straszna łobuzeria
  3. dzięki. własnie znalazłem podobny poradnik, który pokazuje to co Ty właśnie opisałeś. w razie co dla potomnych: http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/coilovers.html&category=2&fbclid=IwAR3lTrdH6s2clKEu4BIkcgIpDDVvko03P0pysnRbbjF30EtaTEFQhszBTtw
  4. Witam. nie widziałem żadnego wątku co do zmiany springów z tyłu. auto a4 b6 avant zawieszenie 1BE czy da radę zrobić to na kobyłkach ? widziałem film jak w passacie wymieniają. to nie będzie tak samo ? tutaj nawet sciągaczy do sprężyn nie nie używał :O Proszę o podpowiedź. dzięki
  5. TomOskroba odpowiedział(a) na TomOskroba temat w 2.5TDI
    220 tyś po remoncie to za***isty wynik O_O
  6. TomOskroba odpowiedział(a) na TomOskroba temat w 2.5TDI
    Ano właśnie. Już trochę lat mają, a remontować V6 Górę i dół to lekko 10tys wyjęte z kieszeni ? Ten ma nalot 360tkm ale nie wiadomo czy to oryginal jak to że wszystkimi autami bywa:/
  7. TomOskroba opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam Panów. są tu jacyś posiadacze b6 z tym silnikiem o oznaczeniu BDH, którzy już sporo je użytkują ? znajomy ma okazję kupić taką sztukę z niezłym wypasem. dużo piszą, że silnik złoto. poprawiona konstrukcja i nie ma większych problemów. wiadomo, że dużo zależy od użytkowania. chciałem poznać Wasze opinie. Dodatkowo nurtuje mnie pytanie jak ten silnik ma się w mieście ? 50/50 trasa/miasto ? krótki dystans ? oprócz dużego spalania jakieś większe problemy ? Pozdrawiam
  8. kup bez solenoidu i znajdź tunera wszechczasów, żeby ogarnął jak go ''naprawdę'' wyłączyć tak, żeby nie zrobił problemów.
  9. 6,3 x 2,lub 6x2 faktycznie. co ślepemu po oczach
  10. spoko. najpierw przednie klosze spoleruję i będę widział jak na tacy czy jest sporo osadu czy nie szkoda, że nikt nie zmierzył wielkości tego oringa.. podstawa, żeby ułatwić przyszłym pokoleniom życie :p
  11. ktoś coś ?;)
  12. Odswieżam temat. Mam ten sam zabieg do wykonania, ale tak się zastanawiam czy przed taką operacją nie trzeba czyścić klosza w środku? Czy przez tą wodę tam się nie zbiera jakiś osad ?
  13. ba. znam tych co mają w 1.9 tdi jednomas i nie narzekają. w 1.8T jednomas to bardzo dobry zamiennik dwumasy. po co ładować tyle siana jak już to na zamówienie specjalne obite kevlarem pod większe moce chociaż taki jednomas też swoje zniesie
  14. TomOskroba odpowiedział(a) na TomOskroba temat w 1.8T
    Update: zaworek jednak działa i to była jego wina. po prostu nowy cyka ciszej i trzeba było się przysłuchać błędów brak. temat do zamknięcia. dzięki !
  15. Browarek się Panu za pomoc należy jeszcze popychacze zaworów zmienię, aby cofanie zapłonu było wzorowe i cieszyć się jazdą a na lato wpadnie sofcik
  16. dzięki. najważniejsze dla mnie, żeby motor śmigał zdrowo. tylko o co chodzi z tą cholerną mocą O_O przez 2 tygodnie trzymał serię, ale teraz 15 koni mniej :/
  17. okej akcja reakcja logi zrobione. oczywiście przed logami PB kasowany błąd i butla zakręcona. dla przypomnienia pod logami napiszę co do tej pory w osprzęcie było zmienione: PB DYNAMICZNY 002+033: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum PB DYMAMICZNY 003+020: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum PB DYNAMICZNY 115+118: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum LPG STATYCZNY 002+033: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum LPG DYNAMICZNY 002+033: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum na lpg na pewno jest jakiś problem bo po remoncie nie byłem jeszcze na regulacji. stwierdziłem, że warto najpierw ogarnąć PB z osprzętu wymienione/sprawdzone w ostatnich 5 miesiącach: Nowy przepływomierz (BOSCH) Eżektor {ORI ASO) Sprawdzony mechanicznie zawór DV (sprawny w 100%) sprawdzona szczelność kompresorem 234435 razy (SZCZELNY UKŁAD) wymieniony zaworek odpowietrzenia zbiornika paliwa (BOSCH) po zmianie działa jak trzeba nowa pompa paliwa pierburg ( po 3 miesiącach bez względu na stan paliwa w baku po przekręceniu zapłonu delikatnie raz zawyje. potem cisza i spokój) nowy filtra paliwa ASO DOWNPIPE (druga sonda nie wyłączona) kompletne uszczelnienia/oringi wtrysków PB (Co do samych wtrysków nie wiem czy są ok czy nie. nie potrafię tego sprawdzić. raczej wszystko w porządku) motor pracuje równo na jałowym jak i dynamicznie na pb. przy LPG ( po rozgrzaniu reduktora ) jak przerzuca z PB na LPG to trochę poszarpie budą i czasami przy doładowaniu rozłączy. wszystkie komponenty nowe. reduktor i wtryski. kwestia zebrania nowych map/zestrojenia Ogólnie przez 2 tygodnie po wymianie DP auto jeździło idealnie. z dnia na dzień objawy to spadek mocy. przede wszystkim na wysokich obrotach.
  18. 2+33,115+118 i 3+20 również statyczne i dynamiczne na pb ?
  19. szukam cierpliwie przyczyny ubogiej mieszanki i spadku mocy w aucie. dzisiaj postanowiłem zrobić log jałowy i dynamiczny sondy przed katalizatorem. mam nadzieję, że grupy, które wybrałem są ok. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum dynamiczny: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  20. Odświeża temat. Mi też.tak chrobota i mnie to denerwuje. Nr ktoś podał zaworka, ale nie mogę zlokalizować go w aucie. Podrzuci ktoś zdjęcie który to zaworek? Ewentualnie opisze dokładnie który to ?
  21. TomOskroba odpowiedział(a) na TomOskroba temat w 1.8T
    Dobra.zaworek odpowirtrzenia zbiornika zmieniony na ori Bosch. Niestety dalej zaworek nie cyka/pracuje
  22. TomOskroba odpowiedział(a) na TomOskroba temat w 1.8T
    A więc tak.zaworek zmieniony. Szedłem dalej jak pod sznurku, żeby sprawdzić szczelność układu. Pierwszy zaworek zwrotny słucha w jedną stronę czyli ok. Potem wziąłem się za Ezektor. Siedział jeszcze ori z 2004r. Wymontowalem no i chyba winowajca trafiony . Słabe heble i uboga mieszanka to może być problem przez niesprawny ezektor ? Powinien być drozny dużymi rurami w dwie strony. U mnie dmucha w jedną, a mały otwór od spodu całkowicie nie przepuszcza powietrza. Do niego podpięty był kolejny mały zaworek zwrotny że zdjęcia poniżej. Ten zaworek przepuszcza w każdą strone. Chyba nie powinien ?
  23. TomOskroba odpowiedział(a) na TomOskroba temat w 1.8T
    Kod błędu 16825 EVAP: INCORRECT FLOW Zaworek nie cyka. Jak sprawdzic cały układ podciśnienia ? Być może mam jakieś lewe powietrze nie przeczę
  24. TomOskroba odpowiedział(a) na TomOskroba temat w 1.8T
    jeszcze pomyślałem, że sprawdzę zaworki o numerze: 058905291k link: 058905291K Zawór sterujący, Wlot powietrza OEM Numer części WWW.CZESCIAUTO24.PL Części zapasowe z OEM Numer 058905291K — Zawór sterujący, wlot powietrza pasuje do VW, AUDI, SKODA, SEAT ✅ Czesciauto24.pl — najlepsze oferty od wiodących producentów części zapasowych OEM... ich działanie jest chyba proste.. w jedną stronę mają przepuszczać powietrze, a w drugą nie ? jest ich 4 z tego co widzę na rysunku.
  25. TomOskroba odpowiedział(a) na TomOskroba temat w 1.8T
    w grupie o70 akurat są dwie pozycje i tam skacze w jednej od 0 do 10 % w drugiej też. sam nie wiem w której grupie można to sprawdzić ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.