Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Działanie 1 sondy przed katem
Ok zmieniłem przepływke. Tak patrzę że chyba jest ok ? Nie ma już ubogo i zdrowo jedzie ? Pytanie czy po logach faktycznie był soft czy nie. Na LPG nie zauważyłem że gaz się kończy i trochę mi przerwało na koniec.byc może nie widać tego na logach. Pb Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS... LPG: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...
-
Działanie 1 sondy przed katem
shit. odpiąłem przepływkę. auto wstaje od 2800 obrotów jak powinno i w ogóle nie muli. idzie jak złe. wsadzę temu typowi ten przepływ w du**ę chyba.. wrzucę logi po wlożeniu nowej przepływki
-
Działanie 1 sondy przed katem
i tym sposobem zamówiłem nową BOSCH w inter carsie i będę miał dzisiaj bądź jutro więc zdam relacje. jak na razie odpiąłem jeszcze kostkę od od przepływki i zobaczymy jak będzie jechać.
-
Działanie 1 sondy przed katem
no widzę, że kuma temat . najpierw ogarnę tą szczelność jeszcze raz na 1000% bo jak się okaże, że jakaś jest to i sprawny przepływ gówno pomoże. lipa bo gość który mi to sprzedawał stroił auto na tej przepływce i dmuchało jak trzeba, ale kłócić się nie mam zamiaru dalej i chyba pojadę po nową boscha po prostu jak się okaże że szczelne jest wszystko
-
Działanie 1 sondy przed katem
No dobrze a jak załóżmy wtryski pb leja paliwem i są do wymiany to przepływ też by źle pokazywał czy to nie ma nic do przepływu ? Auto jeździ 8 lat na LPG więc może szlak je trafia ? No chyba że to nie ma nic do rzeczy to nie ma tematu. Dzisiaj dla pewności jeszcze raz sprawdzę szczelność dolotu.
-
Działanie 1 sondy przed katem
Tra GE dia straciłem wiarę w ludzkość
-
Działanie 1 sondy przed katem
Robiłem takie jakie mi tu wszyscy radzili.tak szczelność od przeplywki do końca. Dzisiaj wrzucam jeszcze 2+33 i 3+20 z samego pb.dynamiczne. nie dam rady odpiąć n75 dzisiaj więc wrzucę jutro: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...
-
Działanie 1 sondy przed katem
Super. to już coś mówi skoro nie ma przeładowania. Nie mam takich logów.czyli jakie grupy zrobić z.odpietym n75 i zapiętym pb ?
-
Działanie 1 sondy przed katem
Heh w takim razie zacznijmy od logów.wrzucam świeże 115 + 118 PB Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS... Lpg Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...
-
Działanie 1 sondy przed katem
2,5H policzył roboczogodzinę. wynegocjowałem mniej bo frajer też nie jestem no ale wróćmy do tematu Problem występuje dalej... powoli tracę cierpliwość. uszczelniacze wymienione, ale mocy brak. zamulony i przy bucie potrafi czasem przerwać. mechanik mówił, że występuje małe przeładowanie turbo. N75 podmieniony na ori z aso i szczelność sprawdzona wraz z DV. logi zrobię dzisiaj tak jak mówiłem, ale co to da gdy moc nie ta ? :/ dodatkowo nie na wszystkich cylindrach pracuje tak samo. nie ma jakiejś dużej różnicy, ale np na 4 cylindrze prawidłowo 0,4, a na 2 i 3 najgorzej bo waha się miedzy 0,7 a 0,8. silnik 60 tyś po remoncie całej góry, a od 2 tygodni słychać szklanki. może nie jakoś super mocno ale jednak. szlak mnie trafia
-
Działanie 1 sondy przed katem
Podmienione oringi i wkładki wtrysków. Po skasowaniu błędu silnik pracuje równo i nie telepie nim na wszystkie strony. dzisiaj logi pb + LPG 115+118 i zobaczymy jak wyszło. Panowie nie chce wyjśc na dziada ale za wymianę tych oringów i wkładek mechanior krzyknął 200zł. to normalna cena ? :D myślałem, że 100+150zł pytam czysto z ciekawości jkbc ;)
-
Gniazda wtryskiwaczy - uszczelnienia
Dzięki
-
Gniazda wtryskiwaczy - uszczelnienia
Koledzy wiecie może aby wymienić te wkłady do zaworu wtrysku potrzebny jest jakiś klucz specjalny ?
-
Gniazda wtryskiwaczy - uszczelnienia
O właśnie dziękuję
-
Gniazda wtryskiwaczy - uszczelnienia
Tylko oring 17zl szt w ASO... Lekka Przeginka dobrze że podałeś wymiary to coś innego namierze
-
Gniazda wtryskiwaczy - uszczelnienia
Dzięki za naprowadzenie.nawet nie zamierzam się wk***iac. Mój sprawdzony mechanik krzyknął 100zl więc szkoda nerwów
-
Gniazda wtryskiwaczy - uszczelnienia
Witam Namierzyłem nieszczelność u siebie w aucie i winowajcą są wtryski benzynowe. Chciałbym wymienić CAŁY komplet uszczelnień. Co muszę zamówić ? Gniazda wtrysków, uszczelnienie- wkład tych gniazd i oringi gumowe ? Proszę o odpowiedź
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
masakra tyle walczylem z nieszczelnoscia a dzisiaj poslizgnela mi sie ręka gdy miałem odpalony silnik i nacisnąłem na wtrysk i zaczął syczeć jak poyebany i mam przyczynę :O ktoś się nade mną zlitował :p
-
Pomocy A4 b6 1.8T 150 avj
a czy sprawdził przewody, które wpina się do cewek ? na PB chodzi tak samo ? u mnie te wtyczki, które podpina się do cewek już się wyrobiły i jedną musiałem wymienić bo tak to losowo wyrzucał błąd i telepało mi mocno silnikiem
-
Działanie 1 sondy przed katem
DV sprawdzone.gruszka trzyma Przepływka zamieniona na BOSCH ori zamiennik używną pół roku w pełni sprawną i co ? i dalej to samo. otworzyłem maskę i przypadkowo oparłem się na wtrysku benzynowym... zaczęło syczeć gdy nim ruszałem. obstawiam że oringi i gniazda do wymiany/wklejenia. czy to może powodować takie objawy ? dziwne bo po zmienieniu samego przepływu na LPG auto wyraźnie odżyło i gubi trakcję na 2 biegu na suchym. zrobiłem logi na PB po usunięciu błędu. na LPG nie robilem bo uważam, że i tak należy najpierw zrobić te uszczelniacze...: http://vaglogi.pl/log-115_118_2y5T46m.html
-
Cewki zapłonowe do Audi A4 B7 1.8T
Nie podpowiem Ci w 100% ale wydaje mi się że śmiało możesz zostawić i dokupić 2szt ale niech mądrzejszy się wypowie
-
Podniesienie mocy w bexie
@DivaynEays witam Pana Jakuba z grupy s4 no to bajka. ja na pewno u kogos bym musiał zamontować bo nie dysponuję kanałem/podnośnikiem ale z tego co widzę koszta nie są jakieś ogromne. dzięki za odpowiedzi powolutku powolutku zbudujemy co trzeba :p na początek stage 2 na 250 ale to już poczekamy aż turbinka padnie
-
Podniesienie mocy w bexie
ciekawe. wlasnie mi zależało na trasach bo przy zapięciu 6 biegu przy ok 4 tyś obrotów nie dało by się jechać ale z tego co piszesz jest na prawdę spoko :) jaki koszt całkowity operacji ? (z robocizną)
-
Podniesienie mocy w bexie
@dzik pro choice. Parę osób ma i też sobie chwali
-
Podniesienie mocy w bexie
tak więc dla mnie gra nie warta świeczki. na razie okazuje się że walnięta przepływka a auto po sofcie więc możłiwe, że stage 1 mam za sobą. niedługo się okaże tak jak mówicie. padnie turbo zrobi się hybrydę, wtryski i jakiś icek zamykam temat na 250. nie będę inwestował w więcej mocy. Pozdrawiam