Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomOskroba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomOskroba

  1. nie zniechęcaj mnie chcę ściągnąc wszystkie plastiki z wyjątkiem tyłu. tył chcę malować na aucie. jakoś to ogarnę thx za podpowiedzi
  2. spoko rozumiem o cochodzi nie musi być to co do milimetra. te nasze plastiki na progach i tak juz trochę przejechały liczy się solidna robota z lakierem bez zacieków. efektami pracy podziele się razem z fotorelacją
  3. o stary teraz to ja nie wiem o czym ty nawijasz. szpachlowanie/przycinanie. ja to zmatowię po prostu dam takie specyfiki jakie przedstawiono na filmie i goo
  4. no jest ale po zmatowieniu nie dam rady zrobić metalic ? (gładkiej/śliskiej powierzchni) ?
  5. chce robić sam bo chce zobaczyć jak to wyjdzie sugerowałem się 100% tym filmem. nie interesuje mnie kupno pod kolor tylko własna robota oczywiście tak jak mówisz. pod kolor Zawartość dodana 3 minutes later BTW jak te listwy się dokładnie nazywają ? listwy ochronne progów ?
  6. zachęcanie do oddania głosu pomimo że wcześniej odpowiedziałem że przejechałem 1000km nie jest zachęcaniem do oddania uczciwego głosu na którym Ci tak zalezy odchodzę od wątku bo już tu napisałem co miałem napisać pzdr
  7. odświeżam stary temat chcę podjąć się sam malowania. potrzebne rzeczy to: podkład do tworzyw sztucznych podkład akrylowy klar matowy baza koloryzująca - dobrana w lakierni wg koloru auta papier p320 papier p240 no i teraz mam dylemat czy malować pod kolor, czy odświeżyć sobie na czarny/ szary nie chcę żeby po założeniu na aucie różnica była bardzo widoczna czy po korekcie/polerce lakieru zmniejszy się róznica kolorów ?
  8. sorry stary, ale dokładnie pamiętam rozmowę w której jeden z Was namawiał mnie abym oddał głos pomimo tego że zrobiłem tylko 1000km i tu nie chodzi o zniżki ale o sam fakt. skoro zależy wam na uczciwej opinii to po co taka gadka ? ja nie szukam dziury w całym bo mam co robić i szczerze Wam współczuję bo dzisiejszy rynek i My Polacy to wielkie bagno.
  9. chyba 'suspect' jak większość zamienników
  10. staryja mam podobny dzwiek po jednej nocy stania i to w dodatku w garażu, aż przez pierwsze 2 sek światła przygasają. następnie jest spokój
  11. ostatnio otrzymałem telefon od dystrybutora SKV, który zapytał czy mogę zagłosować na ich produkt, z racji tego, że kupiłem u nich cały zestaw. Odparłem jednak, że zrobiłem jedynie 1000km i padł banan, który wymieniłem na innej firmy, a samochód sprzedałem więc to za mało by zagłosować na produkt. dystrybutor uparł się, że po zagłosowaniu na wahacze SKV przy kolejnych zakupach dostanę znaczny rabat....... Dla odczepki zgodziłem się, ale nie zagłosowałem. Trochę było by to nie fair, hm ?
  12. a może jeździł ktoś na pirelli cinturato p7 ? http://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-p7-cinturato-205-55-r16-91-v/105893455?origin=shopping&gclid=CLvByfW9wtICFQxeGQodidsOOg firma dobra, cena jeszcze lepsza
  13. oj pany, a jeździjta sobie na czym chceta i dajcie sobie spokój Twoje auto - Twoja d*pa. wozisz się na czym chcesz.
  14. ztymi chinczykami to wlasnie tak jest, że szybko znikają
  15. zapadła decyzja. zwalamy cały dach bo i tak są do roboty dachówki, i okna w dachu z racji tego, że planuję remont na górze. thx za podpowiedzi ;)
  16. dzięki za szczegółowy opis. wszystkie krowie i belki je trzymające mają prawie 30 lat. były na samym początku smarowane spalonym olejem. tak się podobno kiedyś robiło i był to nie zawodny sposób. no ale po prawie 30 latach stracił swoje właściwości jest jak jest. wczoraj znajomy stolarz (nie wiem jak) stwierdził, że tylko jedna belka jest zdrowa, ale nie wiadomo na jak długo. każdy z kim rozmawiam zaleca tak jak mówisz. przygotować kasę i zwalać cały dach. Pytanie jest jedno, jak zabezpieczyć nowe drewno ? w tych czasach raczej są tak porządne impregnaty które skutecznie odstraszą korniki, prawda ?
  17. na razie mało sprawdzam bo mało trasy robię, ale szykuje sie parę odcinków dłuższych więc zapewne sprawdzę bo nie da mi to spokoju :p
  18. Dokładnie. Nie powinni wziąć więcej niż 200zl. Jednak warto mieć mechanika który zrobi to sumiennie
  19. Tak właśnie mam pro line. Mi oleju nie bierze Ale.nagaru jest od cholery więc trzeba to wyczyścić
  20. Podobno tak ale nie ma pewnosci czy się wybije wszystkie :-/ Właśnie tu jest ten problem ze nie wiadomo ile te korniki już zjadły. Głównie zalecają zwalanie całego dachu. Masakra ?
  21. Ja kupiłem plukanke liquy moly Stosował ktoś ?
  22. dzieki wesz. takie się zrobi ;)
  23. dlatego pytam.... dokładnie wygląda to tak, że płukanie następnie zlanie wszystkiego i zalanie naftą, odczekać jakiś czas, a potem zalać olejem ?
  24. Mnie też czekamplukanka silnika i teraz się zastanawiam czy zamiast plukanki liquy moly zastosować nafte skoro działa takie cuda. Usuwa ona również nadmiar nagaru w silnika ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.