Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
lol 275tkm to i tak bdb wynik
-
Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
a więc został mi tylko hyde park
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
takie samochody jak nasze yarisy trzeba już trzymać do upadłego, bo lepszego auta w tej klasie nie kupi, na pewno nie z takim przebiegiem
-
Wszystko o silnikach 2.0 TDI
zgadza się
-
Wszystko o silnikach 2.0 TDI
ewentualnie jak ktoś ceni sobie niezawodność, to oprócz przekładki silnika można zrobić jego remont i cieszyć się bezawaryjną jazdą przez kolejne 300 tyś, chociaż wiadomo, że to już nie będzie ten sam motor
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
posiadamy w rodzinie taką samą, srebrna 1.0 vvti 2004. tata wyjechał z salonu, jednak przebieg to 160tkm mój na blacie ma aktualnie 246tkm i przebieg raczej 100tkm przekręcony, na to by przynajmniej wychodziło
-
Olej, płukanie
widać kto pracuje nad tym, żeby auto było zadbane. ja osobiście zawsze mam gdzieś z tyłu głowy jak coś nie pracuje poprawnie jeżeli chodzi o płukankę to uważam że ok, ale po kupnie auta, bo nie wiadomo co lane było wcześniej, a później to raz na 3-4 zalania. tak myślę
-
Sezonowa konserwacja podwozia
O_O w takim razie cena jest b. dobra mówił ile czasu to zajmie ?
-
Wycena FELG ! Proszę o Pomoc
nienawidzę was ;(
-
Wycena FELG ! Proszę o Pomoc
mało ;( myślałem, że coś koło 2k z oponkami
-
Wycena FELG ! Proszę o Pomoc
Witam Pany, wraz z zakupionym niedawno autem dostałem kółeczka R18 na których nie chcę jeździć z uwagi na to, że cenię sobie komfort jazdy. zanim je wystawię chcę wiedzieć ile mogę za nie wyrwać ? FELGI: Borbet black glossy Parametry felgi: Średnica:18″ Szerokość:8,00″ Rozstaw śrub:5x112 Osadzenie ET:48,00 Otwór centralny:57,10 Kolor:czarny Wzór:wieloramienny Wykończenie:połysk Felgi z oponami letnimi CONTINENTAL 235/45/ZR18 98W/ 4mm bieżnika. oczywiście 4x felgi w bdb stanie Zdjęcia:http://www43.zippyshare.com/v/EI5KyIuh/file.html http://www43.zippyshare.com/v/yoNQQCyF/file.html http://www43.zippyshare.com/v/95EBrqsV/file.html http://www43.zippyshare.com/v/iXeFpAPT/file.html
-
Sezonowa konserwacja podwozia
650 za same zabezpieczneie trzeba to umyć itp wiec wychodzi mycie podwozia z odsalaniem 160zł to masz już 810 zł na pewno robią dobrze. więc polecam, ja mam opcje tańszą więc śmigam gdzie indziej
-
Wódka Gazowana?
spróbowałem jej jak byłem na mazurach, wcześniej już byłem dobrze zrobiony. złapałem łyka i po chwili jebnąłem pawia. dla mnie totalne dno ja tam wole browar
-
Malowanie elementu czy drobna korekta ?
tak zrobię, dzięki !
-
Olej, płukanie
ile ? zgadza się, dlatego jeżeli ma się możliwość i jakieś pojęcie to się robi samemu, po to jest forum, żeby się wszystkiego dowiedzieć
-
Malowanie elementu czy drobna korekta ?
niewypadkowe, maska ori sprawdzane miernikiem, oprócz tych kropek lakier prezentuje się b.dobrze jak to w zadbanych b6. płytkie rysy do korekty polerką. odnośnie dziurek/odprysków to one świadczą że auto miało wypadek ? no chyba nie. wystarczy pare kamyczków.
-
Malowanie elementu czy drobna korekta ?
zgadza się. też mi się wydaje, że można zrobić korektę. tak samo z błotnikiem który już delikatnie podchodzi, nie ? mogę wrzucić potem zdjęcie. jednak mimo wszystko. nie wiem czy dam sobie rade. nie wiem czym wyczyścić ta dziurę, czy kłaść grubo czy nie grubo.... totalnie jestem ciemny w tym temacie. będę miał sporo czasu i mogę to zrobić sam jednak potrzebuję dokładniejszej instrukcji
-
Malowanie elementu czy drobna korekta ?
Witam. jako, że blacha i lakier to rzeczy na których kompletnie się nie znam i nigdy nie miałem zdolności malowania, a zaakceptowałem przy kupnie drobne ubytki/odpryski na lakierze mam do Was następujące pytanie: czy przy takich odpryskach wystarczy jakaś drobna korekta czy wypada malować cały element ? mam taką dziurkę jeszcze na drzwiach kierowcy w okolicach lusterka i lewy błotnik przy samym plastiku trochę podjeżdża rudą. http://www107.zippyshare.com/v/DD50Sj3f/file.html http://www107.zippyshare.com/v/qV4sETao/file.html http://www107.zippyshare.com/v/CWmaYcFy/file.html
-
Sezonowa konserwacja podwozia
krown polska to firma mojego znajomego. chyba się jebnął odnośnie tych 1-2 lat to starcza na dłużej no bo kto by wydawał na zabezpieczenie podwozia co roku 1000zł ? ja osobiście mam mechanika który wraz z myciem podwozia zrobi to taniej o 400-500 zł ojcu robił w toyocie yaris. porządna robota. jak ktoś chce to polecam u mnie w łomiankach/k.wawy zakład. MOTOTEAM
-
1.6 AHL Naprawa Główna ? Poważny Problem
graty. remont i nieśmiertelność na XXXXXXX KM i audi zostaje w rodzinie, a nie na cmentarzu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
wytamy wytamy, zgadza się buda B6 to kocur, który będzie jeździć jeszcze przez xxxxxxxxxxxxx lat
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
Pany Pany kolega sprzedawał to 7 lat temu więc może już nie ma audi ^^ a sprężynek to na bank.. ja to chyba kupiłem garażowy egzemplarz bo u mnie nic nie lata w środku i nic nie jest wytarte no może ta klamka, deeeelikatny luzik.
-
Jakie sprężyny założyć, bo przycieram spodem
Ja też ocieram, ale osłoną silnika (tak podejrzewam) i to na samym początku w poprzednim aucie nie było tego problemu, tyle, że to był sedan mam wersję s-line i muszę sprawdzić w książce jaki jest kod zawieszenia bo auto jest chyba na obniżonych amorach. co oczywiście mi się podoba
-
Niebieskie A4 Avant B8 lift S-line
KOZAK
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
to było po fakcie, no ale cóż, człek na błędach się uczy @adrian oby to było to