Treść opublikowana przez TomOskroba
-
1.8 T Grzechot po dodaniu gazu na niskich obrotach
to raczej wykluczyłem już przy kupnie ^^ tak myślałem, no cóż na wszystko przychodzi czas dzięki !
-
1.8 T Grzechot po dodaniu gazu na niskich obrotach
Witam, próbowałem znaleźć już podobny temat, jednak nie trafiłem na żaden pochodny :/ od piątku jestem właścicielem a4 b6 1.8 T AVJ wszystko śmiga jak powinno poza jednym i nie wiem czy to normalny objaw więc postanowiłem się podzielić na forum. opiszę sytuację obrazowo. dojeżdżając do świateł jedziemy powoli na drugim biegu w oczekiwaniu na zielone (aby się nie zatrzymywać) obroty są poniżej 2K nagle zapala się zielone światło więc wciskam gaz do oporu i przez 1 sek towarzyszy grzechot który potem ustaje i w trakcie jazdy w ogóle nie jest słyszalny.. dodam że nie używam sprzęgła przy tej operacji. (wiadomo) ten grzechot minimalnie przenosi się na budę. nie mam problemu z zawieszeniem, nic nie skrzypi nic nie stuka. bardziej obstawiał bym napęd/ podejrzenia padły na dwumas, jednak poza tym objawem, żadnych innych nie ma które by wskazywały, że się kończy. miał ktoś podobnie ?
-
Przy jakich obrotach załącza sie wam turbina ?
moja również w granicach 3 tyś 2.6-2.7
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
rs7 to już w ogóle bajka. niestety budżety
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
na pewno jest więcej bajerów, udogodnień w prowadzeniu auta. wnętrze też wygląda dużo lepiej odniosłem się tylko do wyglądu zewnętrznego zgadza się o gustach się nie dyskutuje. moim ulubionym modelem jak na razie zostaje S7 którego wyglądu nic nie przebije. bezawaryjności życzę. choć przy nowym aucie to chyba bardziej 'bezkolizyjności' pozdrawiam
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
jak wszyscy dodają swoje opinie to i ja nie omieszkam. przód auta zdecydowanie na plus. jednak tył jest totalnie spieprzony. całość auta oceniam na 6/10 szału nie robi, liczyłem na coś więcej Fajna B8 bije na głowę B9
-
Wahacze SKV
no to nie ciągnij tego dalej. koniec kropka
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
OFCOURSE = oczywiście a z multitronic chodziło o to, że wymieniłeś już wszystko co się dało, więc wg. niektórych brakuje jeszcze skrzynie podmienić . takie tam, podśmiechuu-jki
-
Wahacze SKV
zgadza się. tak jest wszędzie. jeżeli ktoś tego nie widzi to po prostu jest ślepy to samo dzieje się w medycynie, wojnach. na tym trzepie się hajs. stracenie licencji na jakość produktu ? nie problem. masz kontakty ? wszystko załatwisz a za wszystko bulą owce. czyli my zakończmy już to. tak było, jest i będzie. skupmy się na żywotności wahaczy
-
Wahacze SKV
nie no zgadza się. jest tak ze wszystkim ekonomia, nie inżynieria.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
no właśnie, bo jak bym se chciał może w marcu wypad do szwitrzerland zrobić ale nie wiem na czym stoje i sie boje
-
Wahacze SKV
nie no ja widzę, że teraz nie ma co patrzeć na firmę, bo wszystkie są wysokiej jakości
-
A4 B6 TDI gaśnie i szarpie podczas jazdy
czylio nie jest ze mną jeszcze tak źle. AFN bardziej awaryjne, tak myślę @habul6 nie wydaje mi się, żeby filtr paliwa miał wpływ na słabe ciśnienie w cylindrze bardziej chyba pompa oleju, ale tak jak pisał kamil vag, nie ma co wróżyć z fusów
-
Siłownia
trudno się nie zgodzić. podstawowe ćwiczenia działają tak jak jest to pokazane
-
A4 B6 TDI gaśnie i szarpie podczas jazdy
zamroczyło mnie tak jak kolega wyżej, komputer to podstawa. od tego zacznij
-
Siłownia
hehe, u mnie piwko zabija brzuch ;( ja to browar mogę codziennieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
-
Siłownia
nie znam najlepsiejszych odżywek zawsze brałem sprawdzone jak np z grupy IRON HORSE. oczywiście nie ma co dać się zwariować dlatego to co napisałem wcześniej nie jest jakimś rygorystycznym przepisem na dobrą sylwetkę
-
A4 B6 TDI gaśnie i szarpie podczas jazdy
jak posiadasz od miesiąca to ciężko, abyś wcześniej na nie narzekał. szybko zaczęły się problemy widzę, że kod silnika AFN - to chyba te bardziej awaryjne. specjalistą nie jestem ale przydały by się zrobić LOGI podejrzenie pada na wtryski
-
Siłownia
kategoryczne nie. słyszałeś, że picie białka zapobiega katabolizmowi mięśnia ? z tego co wiem najlepiej wypić na noc bądź po treningu. BCAA przed treningiem pomaga w procesie regeneracji w czasie treningu. to też ważne. ja to stosowałem, ale nie jest to konieczność. odnośnie dopalaczy się nie wypowiadam bo nie brałem napalmów ani innych rzeczy. dla mnie to rozpieprzanie bebechów. stosowałem przedtreningówkę, jednak goniło mnie na kibelek więc odpuściłem. największa ilość kalorii powinna być uzupełniona po treningu, jeżeli chcesz ćwiczyć rano. przed treningiem proponuję zjadać mięsko w postaci zwykłej wędliny na kanapki + warzywko. ewentualnie jak narobisz zapasów to oczywiście ryż/makaron + kurczak. jeżeli chodzi o jedzenie na wieczór to ja nie jadłem 2 godziny przed snem, lepsza regeneracja. chodzenie spać z pełnymi bebechami sprawiają, że człowiek później jest senny i ciężko się z wyra podnieść oczywiście nie ma tak że wpieprzamy na maxa ile się da a potem 2 godziny nie jemy i jest git. tak to nie działa nigdy nie bawiłem się w rozpisywanie bilansu kalorycznego, nie pilnowałem czasu spożywania pokarmu i chodziłem 4-5 razy w tygodniu na siłkę i wyglądałem naprawdę dobrze, przede wszystkim zdrowo. zachęcam do tego samego
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Skąd jestes?tąpniete z LG g3 ano kolego tak jak na profilu. z Łomianek k. Warszawy
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
myslę że będziesz najlepszym przykładem, skoro robisz 700km tygodniowo
-
Siłownia
rozumiem. zalecałbym w takim razie trening ogólnorozwojowy z doborem dobrej diety. bez ciężkiej masówy. sam pracowałem fizycznie i chodziłem na siłownie. na masie długo nie wytrzymałem. najważniejszy w treningu jest odpoczynek. może to śmiesznie brzmi ale tak jest. wypoczęty organizm to podstawa. zalecam odżywki: kreatyna (iron horse) 1 łycha (tak jak mówi producent na opakowaniu) po każdym treningu BCAA - tak samo po treningu. ja brałem 1 łyche przed i 1 po BIAŁKO - piłem na noc, i nie robiłem od niego przerwy. białko ma być cały czas. a co do diety to oczywiście 5 posiłków dziennie jest najlepszą opcją ale weź tu człowieku pogódź to z życiem 3-4 razy dziennie dobra micha dobrego żarcia. jak najwięcej kuraka. ja stosowałem małą ilość węgli przy takim treningu. sylwetka naprawdę była spoko. bez koksowania i robienia z siebie miśka. zdrowy mięsień. aeroby 2-3 razy w tygodniu koniecznie. co do planu treningowego to tak jak mówię. odradziłbym masy jeżeli chcesz ją robić rano
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
najgorzej miałem jak robiłem krótkie trasy. zabójstwo ;(
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
tak jak mówiłem. odbłyśnik i soczewka do sprawdzenia. u mnie tunsgramy dawały ładne białe światełko, jak widać na avatarze
-
Wahacze SKV
no właśnie nie, to była jedynie zamiana kompletnych wahaczy dziwna sytuacja, nie wymądrzam się bo nie jestem inżynierem czy mechanikiem. takie miałem odczucia i nie tylko ja. kolega, który prowadził moje auto stwierdził to samo