Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomOskroba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomOskroba

  1. na szczęście mechanik, którego po samodzielnym montażu prosiłem przed ustawieniem geometrii o sprawdzenie wahaczy, powiedział, że poprawił te łączniki po mnie
  2. TomOskroba odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    czyli jak dobrze rozumiem, wskazanym jest jeździć na 5w40, jeżeli mówimy o ALT okej więc, odpuszczam półsyntetyk.
  3. TomOskroba odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    No więc tak.. powielam pytanie poprzedników... mogę zmienić z 10w40 na np. 5w40 ? zastanawiam się jaki dało by to rezultat z poborem oleju (pewnie niewielki) i kulturę pracy silnika jeżeli nie to wracam do poprzedniego pomysłu liquy moly 10w40
  4. TomOskroba odpowiedział(a) na Mateusz97 temat w Audi A4 B5
    amatorka, poczytaj trochę o podstawach Panie Mateusz
  5. zależy jak kto ma jeszcze odbłyśniki wypalone i soczewki brudne, żarówka to nie wszystko
  6. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/25413-jakie-klocki-i-tarcze-hamulcowe/http://a4-klub.pl/index.php?/topic/25413-jakie-klocki-i-tarcze-hamulcowe/
  7. wystarczy trzymać olej na bagnecie na 3/4 albo max i terkotania nie będzie
  8. ja to robię teraz miesięcznie max 700 km więc ode mnie nie prędko się dowiecie ^^ tak czy owak na razie jest spoko
  9. TomOskroba odpowiedział(a) na Krzysiek Łuczka temat w 1.8T
    Miałem takie same objawy u siebie i to była 1000% cewka, przy powolnym przyśpieszaniu miałem spokój, jednak po depnięciu zaczęło szarpać. ja jednak proponuję tak jak mówił kolega @piotrek991 sprawdzić dokładnie wszystkie przewody do świec i wtrysków
  10. ja tam kupię 2x odbłyśniki + wyczyszczę soczewkę. planuje sam odrestaurować lampy fajnie wyglądają te lampy z ''ringami'' jednak za sztukę trzeba dać ponad 500 zł
  11. kolega napisał że na rozgrzanym gorzej niż na zimnym więc chyba przegub można wykluczyć
  12. ok dzięki za info
  13. Jest mnóstwo tematów na forum. Użyj wyszukiwarki. ..temat wahaczy jest obecnie jednym z popularniejszych tematów. O klockach też jjest ilion stron. .
  14. cewki zapłonowe, o takie: http://google.plauto-czesci/cewka-zaplonowa-zespol-cewek,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,1-9-tdi-130km,5-4731-15511-100150.html najłatwiej sprawdzić podpinając się pod komputer...
  15. robota + farba/lakier tak ?
  16. jak wy możecie jeździć na tych 18stkach cały czas na Heblu można sprawdzić np. na www.norauto.pl wybierasz szerokość, profil i felgę i pokazuje Ci czy są takie opony. z tego co widzę to wejdą
  17. odkopuję również, też mam zamiar pomalować dolne w kolorze samochodu (niebieski) mam dobrego lakiernika, ciekaw jestem jeszcze ile wydaliście na to
  18. zgadzam się z przedmówcami, STAG jest spoko, jeżeli gazownik mówi że coś może być nie tak to najzwyczajniej jest po prostu słabym gazownikiem kumaty człek ustawi wszystko, wiem po sobie bo ze stagiem miałem sporo problemów, a okazało się że trzeba było kogoś kto poświęci czas na to co najważniejsze czyli prawidłowe strojenie
  19. uuu to u mnie końcóweczka spko dłub sam, jak Ci się uda to rób foty i wstawiaj na forum
  20. trzeba zdjąć cały pedał sprzęgła, to jest tuleja zakończona takimi dwoma grzybkami, prawdopodobnie jeden z nich się urwał koszt tulei to grosze, trzeba pytać mechanika ile weźmie za robotę, nie mam pojęcia jaki jest dostęp. podejrzewam że nie jest to jakaś koszmarna robota PS; wymieniałeś sprzęgło ? odkąd Ci teraz łapie ?
  21. zgodzę się.
  22. ok dzięki w takim razie wyczyszczę i zostawię taki jaki jest
  23. wtf podobno z Niemiec ^^ czyli co, jako że obecnie jeżdżę w Polsce, to po prostu go wyrzucić ?
  24. Panowie, nie mogę nigdzie znaleźć, nawet nie wiem jak poprawnie to nazwać co to ? i jaki ma numer ? kompletnie rozjechana jest już: http://www58.zippyshare.com/v/YtHPTJCg/file.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.