Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
pozycje zostały stare z phillipsa, phillips delikatnie bardziej ma żółty odcień, prawie niezauważalny
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
najpierw popatrz w elektrykę a jak się nie znasz to oddaj jakiemuś auto elektrykowi wg. mnie coś jest nie tak bo spala Ci te żarówy, jakby za duże napięcie. Mijania wiesz co nie wrzucałem bo mam już troszkę wypalone odbłyśniki.. zwłaszcza w prawej lampie i nie chciałem żebyście się zrazili.. sprawa groszowa. przy czyszczeniu soczewek warto wymienić i odbłyśnik. mimo wszystko i tak światła jest dużo więcej niż na tych ''xenon effect'' Ponawiam pytanie odnośnie ostatniego zdjęcia, nigdzie nie mogę znaleźć nazwy tej kratki przydało by się wymienić
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
3 razy w ciągu roku ? te same ? jeżeli to już 3 firma żarówek to znaczy że na 100% coś nie tak z kablami
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
http://www58.zippyshare.com/v/ya6ea9G3/file.html http://www58.zippyshare.com/v/4sXAAck7/file.html http://www58.zippyshare.com/v/YtHPTJCg/file.html obiecane zdjęcia, wg mnie super żarówki mam pytanie, na ostatnim zdjęciu zdjąłem tą kratke która idzie do filtra powietrza. kompletnie zdewastowana, jak się ona nazywa ?
-
Wahacze SKV
Trochę mnie przestraszyliście tymi wywalonymi tulejami banana więc dzisiaj przy okazji ustawienia lamp na diagnostyce poprosiłem o sprawdzenie wahaczy mimo, że przejechałem na nich dopiero niespełna 1000km wszystko sztywno siedzi jak na razie
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
Powiem Ci że kolorek to jest nietypowy
-
Luźny pedał sprzęgła
mam ten sam problem, delikatnie lata na boki, ale jak sam sobie pomogę, przy wciskaniu nie ucieka łapie już przy samej górze ale się nie ślizga. dobra już znalazłem na forum. jest to wina tulei pedału sprzęgła, prawdopodobnie się wyrobił, zrobił się luźny i dlatego tak lata, na wszystko przychodzi czas. przy wymianie sprzęgła można wspomnieć o tym mechanikowi, żeby poprawił
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
wczoraj doszły TUNSGRAMY 120% MEGALIGHT ULTRA zamontowałem i stwierdzam że naprawdę dają dobre światło ! bez porównania z tymi ''xenon effect'' pomimo że jeszcze nie byłem na wyrównaniu u diagnosty dodatkowo lampy są bielutkie czyli uzyskałem efekt taki jaki chciałem wrzucę foty jak wrócę z pracy
-
przegub wewnetrzny objawy
chyba znalazłem swój problem obwiniam zawias a to prawdopodobnie przegub wewnętrzny, z tym że.. u mnie np; po przygazowaniu wszystko ok, jednak jak gwałtownie odpuszczę pedał gazu to czasami tak mocno mi strzeli aż rzuca człowiekiem w samochodzie
-
Polecane opony letnie
hmm masz rację, a ja jednak zostaję przy r16, to chyba najbardziej optymalna felga na nasze polskie drogi 225/50R16 kuszące szersze z delikatnie mniejszym profilem. kupię na sezon letni i zdam relacje
-
Audi a4 , dziwny dźwięk
szyba w dół i jazda jedź do diagnosty i powiedz co Ci dolega, przetrzepią Ci zawias.
-
Audi a4 , dziwny dźwięk
na chodzie czyli dopiero co po odpaleniu ? w trakcie jazdy ? przy skręcie ? określ się bardziej, będzie łatwiej
-
Polecane opony letnie
Panowie mam teraz 205/55/R16 myślę o obniżeniu profilu i większej szerokości opony, 225/45/r16 jak to ma się do naszych polskich dróg ? jakie odczucia na felgach 17 czy 18 ^^
-
Wahacze SKV
no i cena 100zł mniej tak pytam, jestem ciekaw kto to sprzedaje
-
Wahacze SKV
http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-b6-2001-2004-skv-germany-i6580180424.html wystawiacie się na allegro ?
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Przypomnij kolego jak to sprawdzić ? widzę że ten samochód to wymaga gruntownego remontu amortyzator, sprężyna czy całość ? edit: już wiem w 90% co jest przyczyną, znalazłem konkretnego diagnostę który nie wywala po 2 minutach tylko szuka przyczyny. stuki w zawieszeniu ciągną się od tyłu, wszystkie amory ok, tylne łączniki, wahacze są okej poza jednym który ma luzy, nie wiem dokładnie jaki to ale znajduje się .. przy poduszce ? albo sama poduszka tylnego zawieszenia ?
-
Zamek przód kierowcy-nie otwiera z pilota.
nie przesadzaj, jak ładnie wygląda to drugie tyle masz jeszcze gaz ja miałem tak samo i okazało się że kable w drzwiach poszły
-
Krown Polska - zabezpieczenia antykorozyjne, dyskusja
to firma mojego koleżki z klasy z tego co wiem to robią dobrą robotę.. ja osobiście zabezpieczył bym tylko podwozie
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
wczoraj zamówiłem, jak dojdą i zamontuję to od razu pyknę fotkę.
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
no zgadza się, to co wymieniłeś to czysta eksploatacja z którą się liczyłem, ale ja bardziej niż moc pod butem cenie sobie spokój, ALT to taka baba podczas okresu, zbliża się czas rozrządu,sprzęgła itp. do tego dojdzie masa wydatków o których pisałem wcześniej dlatego myślę żeby sprzedać.. niech ktoś kto ma więcej cierpliwości się z tym męczy. jeżeli sprzedam to i tak na pewno kiedyś powrócę do Audi w wersji Avant jak na razie jeżdżę, za grosze też nie oddam a wiadomo jak ceny spadły. co do kierownicy powietrza to pobawię się nią jakoś w połowie lutego jak będę na zwolnieniu, kiedy samochód będzie stał w garażu i nie będzie potrzebny
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
1L n 1300 KM to tragedia ;( ja mam 1L na 2500-3000KM zastanawiam się czy nie sprzedać, ciągle coś się dzieje, wymieniłem zawias to amory siadły, szklanki do roboty łańcuch,napinacz,rolka do roboty... a to sonda a to to a to sramto, dodając koszty eksploatacji to wychodzi jakiś kosmos. chciałem kupić dobre auto, nie udało się.
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
ja po przestudiowaniu kilku stron zakupiłem polecane TUNSGRAMY http://allegro.pl/zarowki-tungsram-h7-megalight-ultra-120-swiatla-i6574657467.html przyzwoita cena i pewnie lepiej świecą niż phillpisy blue effect za 90 zł , które miałem wcześniej i wypaliły się równo po 365 dniach
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Biedne PO, tyle dobrego chciało zrobić dla Polski, my głupi Polacy przerwaliśmy to, oni każdy grosz inwestowali w infrastrukturę...
-
[B6 ALT] Wycięcie katalizatora 2.0 ALT
http://allegro.pl/katowy-emulator-drugiej-sondy-lambda-mosiezny-i4966293170.html
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
mam podobny problem, wymieniłem cały zawias wahaczy z przodu, mechanik poprawił poduszki na amortyzatorze (stwierdził że jeszcze są ok) no i wydaje mi się że dziur to on nie wybiera cicho.. poprawiło się ale nie do końca, ale to jest najmniejszy problem najgorszy jest ten stuk kiedy podjeżdżam pod krawężnik.. zwykle robi się to na skręconych kołach parkując.. jest taki konkretny jednorazowy stuk, tak jakby gdzieś był luz.. drążki nie mają nawet 400km, jak i reszta zawiasu. geometria zrobiona, kasa wydana a problem istnieje nadal.