Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
kieeeeeerwa to nie motorynka
-
18" felga rs jaka guma aby wygodnie jeździć
.
-
Sezonowa konserwacja podwozia
Na Pewno robią to elegancko podziel się wrażeniami jak wrócisz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
miałem taki sam, wywal kata i wstaw DOWNPIMP z emulatorem. zgłoś się do @bartez80 robił odlew mojego wywalonego kata więc ma idealnie pasujący downpimp do 2.0 ALT lepiej nie zaśmiecajmy już tego tematu. pozdrawiam- Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
jaki błąd dokładnie ? mi po błędzie kata auta nie muliło, może sonda przed katem ? wklej nr błędu.- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a4 b6 za 5000zł ? za 10 lat na pewno- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
chwila chwila. xsebo1 czyli mimo gruntownego momentu są częste problemy z mocą auta i znika ten olej w końcu czy już jest ok ?:)- Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
2.0 ALT ? na 99% TAK jak żre Ci dużo oleju to możesz go w ciemno go wymienić bo i tak pewnie jest spalony. olej zrobił z nim porządek na fisie check się nie palił ?- Polecane opony letnie
Róbcie te cytowanie po ludzku bo się 2 posty na stronie mieszczą... kurde powiem wam, że nigdy nie sugerowałem się 'wzorkami' bieżnika przy wyborze opon to się nazywa perfkecjonizm- Skąd to kapie ???
ja mam sporo zarzygane olejem, sprawdź dokładnie. u mnie w okolicy napinacza pod pokrywą zaworów odkryłem, że jakiś pajac zużył chyba cały silikon na uszczelkę dzięki temu zarzygane mam sporo elementów- Dwumas czy łożysko oporowe? Jak długo wytrzyma? [BFB]
zawsze możesz sprawdzić- Wycena FELG ! Proszę o Pomoc
nie no dobra, oddam za darmo a co do ''wzoru felg'' to każdemu podoba się co innego. więc Tobie może nie odpowiadać, a inny łyknie jak pelikan- Muzyka w naszych autkach
no same mózgojeby a coś z club/house ?- Dwumas czy łożysko oporowe? Jak długo wytrzyma? [BFB]
no to go go go go ! nie czekaj- Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
Twój niepokój przy zakupie powinien wzbudzić stan połowy oleju na bagnecie !- Ciekawe filmy warte obejrzenia
byłem w sobotę na ,,KONWÓJ" twarde dobre kino jednak czegoś tam brakowało, wg mnie był potencjał na coś więcej. film nie dla każdego. tematyka szarej rzeczywistości nie każdemu pasuje b.dobra obsada. więckiewicz przemek bluszcz i łukasz simlat. jak zwykle rewelacyjny Gajos, ten człowiek nawet kibel by dobrze zagrał.- Moje audi szarpie przy przyspieszaniu
przeczytałem 2.0 fsi...... podpinałeś kompa ?- Moje audi szarpie przy przyspieszaniu
a może jakaś cewka Panie kolega.- Siłownia
kilka postów wcześniej wszystko zostało napisane.- Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
stary większość tych liczników jest skręcona bo każdy handlarzyna wie, że w Polsce przeciętny Mirek patrzy na rocznik i przebieg. kolega wyżej napisał że passat b5 ma już 590 tyś i bez żadnych większych awarii. to są silniki, którymi nie ma co się bać wyjechać w trasę. bardziej bałbym się jechać nowym autem z przebiegiem ponad 150 a wierz mi, że wiele osób ma taki przelot w aucie i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy u mnie w pracy gość jeździ skodą octavią z przelotem ori coś koło 650tkm i nie ma nawet kropli wycieku. podsufitka puszcza wodę, podłoga to samo, korozja tak go opanowała, że za pół roku będzie można wpisać nowy kolor do książki serwisowej, ale motor jeździ dalej i nie zamierza się poddać- Polecane opony letnie
Wczoraj na Oponeo.pl Można było kupić opony r16 pirelli 4szt. Za 1000zl? Za 30 min już nie było oferty. Czyhają jak sepy na padline- Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
czyli uszol nas rozstrzelał dobrze, ze się wyjaśniło. Zdrowia- Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
dobra bez gównoburzy niech najpierw Pan @bialy54 ogarnie podstawy- Sezonowa konserwacja podwozia
no spoko, nie trzeba wracać na chatę, można iść na kawę czy gdzieś i odebrać samochód po tych 3h - Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT