Treść opublikowana przez TomOskroba
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
zgadza się. zmiana na 10w40 to strzał w kolano.
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
może faktycznie był orany na polu mimo wszystko popróbuj jeszcze zanim zdecydujesz się na wstawkę nowego silnika, te motory raczej ciężko zajechać, aczkolwiek da się każdy
-
Polerowanie lakieru krótki przewodnik.
łeeee ma ktoś ten poradnik ? ;(
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
rozumiem że się pomyliłeś i miało być 320TKM. jak przebieg realny to i tak dziwne, że motor padł.
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
no i jak tam ?
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
ale mówisz, że pierwsze kilka tysięcy km po wymianie pierścieni i tłoka czy ogólnie jeździć spokojnie tym autem ?
-
Po ilu przelacza sie na gaz
Dokładnie. Przypominam też o "przepalaniu" auta na Benzynie od czasu do czasu
-
Po ilu przelacza sie na gaz
tjw. poza tym ja nie lubię trzymać po odpaleniu auta na jałowym. wg mnie to mało zdrowe. odpalam i jadę ewentualnie 1 min postoju
-
Po ilu przelacza sie na gaz
no ale z drugiej stront jadąc, szybciej się przełączy, nie ? ja tam jakoś śmigałem i dużo nie dopłacałem, no ale każdy robi jak chce
-
Po ilu przelacza sie na gaz
wahy szkoda ja miałem 30*C i to jest optymalna temp. Panowie nie ma co oszczędzać na tym paliwie.. i tak mało łyknie, a w lato to już w ogóle do momentu przełączenia to opary.
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
Mi ostro cieknie od strony napinacza pod pokrywą zaworów i na bagencie ubytku ani milimetra nie mam więc jaki to musiał by być wyciek żeby zlecialo tyle oleju kolego podejrzany ten gaz. nie chce wprowadzać w błąd. Może koleś zna się ma rzeczy ale mógł coś przeoczyć.
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
to bardzo dziwna sprawa, branie oleju w 1.8T to rzadkość, a co dopiero mówić tutaj o nagłym braniu 1200ml/1000km skoro wcześniej nie łykał w ogóle. nie powinno być tak, że olej zaczyna brać stopniowo ? nagle taki skok ? może po zmianie oleju śruby w misce ktoś nie wkręcił interesujący temat. jestem bardzo ciekaw rozwiązania
-
Uszczelka pod pokrywę zaworów.
wszyscy już by dawno zrobili bierz jak mówią koledzy, to nie remont silnika Pozdrawiam
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
tak powinno być. jaki dokładnie błąd występuje ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
o fuckk zajmujesz 1 miejsce
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Były takie osoby które wymienialy napinacz na zamiennik z inter cars itp. Zamiast zamiennik z Aso. po 1-2 tysiącach km znów zacZęły pracować jak zużyte. Chyba właśnie w tym temacie nawet ktoś pisał Jednak były też takie osoby które wygraly życie i kupiły za 1200zl zamiennik który śmiga bez problemu. Stąd mowa o loterii
-
Wahacze SKV
No tak trochę śmierdzi.. Szkoda że nie wypowiadają się wszyscy testerzy którzy brali udział na początku. No chyba, że coś przeoczyłem; )
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A Ty chyba delikatnie przesadzasz człowieczku więc skończ zanim powiesz parę słów za dużo odniosłem się do jego postu w którym ciężko mu uwierzyć, że 'Audi zrobiło nam coś takiego' zrobiło i będzie to robić jeżeli będzie miało na to ochotę. tak funkcjonuje świat i mamy na to sporo przykładów. czy ja komuś cisnę odnośnie ALT ? raczej wspieram dobrym słowem, a to, że sprzedałem auto +1 dla mnie i się tym nie chełpię zamilcz
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
bo jeden trafi dobry a drugi po 1000 km znów ma do wymiany. loteria
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
widzisz kolego, żyje to nie bajka, nie drapie Cie po jajkach
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
ale wy łajzy jesteście
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
no i przynajmniej Ty masz prawidłowy przebieg a zadbany 1.9 TDI jeszcze i 300k przejedzie
-
Sezonowa konserwacja podwozia
wg. mnie to powinno starczyć na 4-5 lat. co to za biznes co rok wydawać 650 zł ? nie znam się na tym, fajnie jakby ktoś się wypowiedział kto ma pojęcie
-
Uszczelka pod pokrywę zaworów.
uszczelka nie napinacz weź firmę jaką polecają Ci koledzy i jedziesz ja tak zrobię za miesiąc jak dojdę do sprawnych
-
Sezonowa konserwacja podwozia
Widzę ze pożądna robota:) W takim razie ja odpuszczam mechanika i na jesień za witam do krowy Polska bo cena podobna A na pewno w krownie zrobia to elegancko