Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
mi pali tyle samo wachy w 1.8T co w ALT, jestem zadowolony z dynamiki i elastyczności. Nie bierze oleju pieprzyć już te rozkminy
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
miliony egzemplarzy 2.0 alt i 2.0 fsi opuściły fabryki. da się popełnić taki błąd ? nie sądzę celowe zagranie, a szary człowiek się kłopocze
-
1.8 T bex quattro bardzo długo się nagrzewa
u mnie w AVJ tak samo, i to chyba jest prawidłowe rozgrzewanie
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
tego nie wiem, ale wiem, że również nie są to zbyt udane jednostki ;( kilka osób na forum opisywało swoją fatalną sytuację zaraz po kupnie. poszperaj trochę to co znjdziesz
-
Sezonowa konserwacja podwozia
widzę, że robota konkretna ! btw. mam taki sam kolor. b. zadbana ! mycie nadwozia, między listwami, zdejmowane lampy. to wszystko za 650 zł łącznie ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
racja. co do ceny w mniejszych miejscowościach, potrafią być o wiele niższe.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
1L na 1000KM jest nie do zaakceptowania. jest jedna czy dwie osoby na forum które w ogóle nie dolewają. nie wiem jakim cudem i oni też nie wiedzą kilka osób zrobiło remont, jednym bierze dalej. drudzy gadają, że nic nie dolewają. nie wiem ile w tym prawdy.ten motor jest skazany na porażkę, ja się w porę obudziłem dzięki kolegom z forum (za co im dziękuję) i udało mi się sprzedać w dobrych pieniądzach. te dolewanie oleju doprowadza do zaburzeń nerwicowych a nie jest to jedyny problem tych silników jak mam remontować to już wolę wydać 6K na 1.8T i wiem że będę miał elegancki motorek pod maską. dziwne, że jakoś jeszcze nikt nie remontował tych silników. jak myślicie ? dlaczego ?
-
Uszczelka pod pokrywę zaworów.
podpisuje się pod pytaniem, jaki koszt uszczelki ? rozumiem, że to sama uszczelka + silikon we własnym/mechanika zakresie też muszę zmienić
-
ASN - co dalej?
skoro chwalony, to pochwal się kto to taki bo jak widzę po wypowiedziach kolegów to niezłą kaszankę ma w głowie
-
Niebieskie A4 Avant B8 lift S-line
świetnie trafiłeś ! to temat o oponach przecież
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
hehe, wiele jeszcze nie odkryte ja mam modelowo rocznik 2002 i (r) jest w prawym dolnym rogu gałki osobiście tak wolę
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
oczywko, że tak zrobię
-
Błąd silnika P0171 00 w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Rząd cylindrów 1, system pomiaru paliwa, mieszanka za uboga nie jestem pewny i nie chcę wprowadzać Cię w błąd. może nieszczelność ? auto straciło moc ?
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
od 1934.... mówię jaką mam. w poprzednim 2.0 alt 5 biegowa wsteczny był ułożony tak samo
-
1.8ADR Klekocze na rozgrzanym silniku
.
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
dzięki ! widzę, że gość ma 5 biegową ale nie taką jaką szukam ;( w części ASO ONLINE jest coś takiego: tylko skąd mam wiedzieć jaki to typ skrzyni 5 biegowej ? u mnie wsteczny jest na prawym dole gałki 8L0863278BNRMD Osłona dźwigni zmiany biegów soul (czern 126.05 155.04
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
no to bajka jaki jest numer tej gałki z mieszkiem od A3 ? wie ktoś może ?
-
Opinie
Na Bank, na pewno już tę kasę odłożył na flaszke... Panowie w Polsce żyjemy
-
1.8 T bex quattro bardzo długo się nagrzewa
Gaz nie jest oszczędny, GAZ jest tani
-
Muzyka w naszych autkach
no same mózgojeby a coś z club/house ? Kosiarka: https://www.youtube.com/watch?v=CN2-DB4FCew
-
Siłownia
no możesz, tak się wypija po treningu np. 2 miarki tylko nie godzinę później a w szatni po treningu. daj temu organizmowi trochę pomocy
-
Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
a co sie stao z autem, że laweta podbiła ?
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
podsumowując. wg mnie chyba lepiej zamówić ori a3 i pobawić się w te naciąganie mieszka niż zamawiać zamiennik który ewidentnie wygląda gorzej
-
Opinie
tylko takie ślady noszą te felgi ? ja bym nie pajacował
-
Siłownia
ciężko powiedzieć, na pewno traci trochę tych właściwości. jak obierasz jabłko i zostawiasz na 15 minut to robi się rude, a dlaczego ? możesz sobie nawet ot tak wypić w ciągu dnia bez treningu, tylko pytanie po co ? najlepiej trochę przed i po treningu. ja zawsze bcaa+ iron horse brałem łychę przed i łychę po treningu