Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

resiak82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez resiak82

  1. Wymienię dziada i zobaczę czy będzie ok. Na szczęście nie jest duży koszt tego sworznia
  2. U mnie właśnie już nie wchodzi olej więcej po wstrzyknięciu od razu wypływa. Chyba zostaje wymiana na nowy
  3. Też tak właśnie myślałem, że może być to sworzeń. Jakoś w styczniu też mi trzeszczało i wstrzyknąłem olej w gumę sworznia i po ok 3 dni przestało. Teraz jest marzec i znowu zaczęło. I teraz nie wiem czy wstrzyknięcie oleju pomogło czy po prostu zbieg okoliczności, że przestało (mrozy itd) Dzisiaj próbowałem znowu wstrzyknąć tam olej, ale niestety od razu wypływał z nadmiaru.
  4. Witam. U mnie również trzeszczy, skrzypi właśnie przejeżdżając przez progi zwalniające. Czy to może być łącznik stabilizatora? Jeśli tak to jest problem z jego wymianą?
  5. Witam. Mam taki problem. Kiedy cofnę trochę gwałtowniej słyszę stuknięcie czasami dwa, po tym gwałtowniej ruszam do przodu również słyszę ten trzask, puknięcie. Dzieję się to tylko jak najpierw cofnę i później do przodu. Przy ruszeniu gwałtowniej tylko do przodu nic się nie dzieje. Na stacji diagnostycznej na szarpakach niby OK. Pukanie te było słychać jakby bardziej prawa strona lub środek. Gościu na stacji twierdzi, że coś z przegubem (jakiś luz we wielowpuście przegubu czy coś takiego) Stuknięcie ma taki dziwny dźwięk jakby "strzelanie" z zabawki na kapiszony tylko ciszej.
  6. resiak82 odpowiedział(a) na resiak82 temat w Audi A4 B8
    To spoko, dzięki
  7. resiak82 odpowiedział(a) na resiak82 temat w Audi A4 B8
    188 tys
  8. resiak82 odpowiedział(a) na resiak82 temat w Audi A4 B8
    Dzięki za info
  9. resiak82 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Koledzy jak wygląda z moim DPFem? Robię raczej krótkie odcinki po ok 30 km dziennie. Ostatnio jak jechałem dłuższy odcinek stałą prędkością obr ok 2200/2300 to zauważyłem wypalanie. Czy robić co jakiś czas lepiej taką przejażdżkę w celu wypalania? Bo nie wiem czy na tak krótkich odcinkach to się uda
  10. Dla kolegów, którzy mają błąd 4892. U mnie pomogło rozruszanie tego białego plastyku lewo, prawo i dosyć konkretne dmuchanie z kompresora w to. Tam lubi zbierać się olej, a więc jest dobrze go dobrze potraktować powietrzem. Błąd wychodzi przez to, że ta zębatka lubi się zawieszać i nie wracać do swojego położenia. Mi jak na razie to pomogło.
  11. A więc tydzień pojeździłem co prawda nie długie odcinki, ale jak na razie na wielki plus czyszczenie. 0 błędów
  12. A więc po wymianie weszło mi 6l + później dolewka ok 0,2l
  13. Ok, jutro zadzwonię do nich. Zobaczymy jaki cennik mają za sedana
  14. Dzięki kolego. Rozumiem, że sprawdzone?
  15. Panowie, Poznań lub okolice i sprawdzone przez Was przyciemnianie szyb? Możecie coś polecić?
  16. Dzięki bardzo kolego. Czyli ADBL QD1 się sprawdzi? Takie coś mi wcisnęli kiedy kupowałem wosk
  17. Dzięki bardzo w weekend spróbuję. Jeszcze jedno pytanie mam; Auto mam zrobione woskiem i po kolejnym myciu zawsze wycieram mikrofibrą do sucha. Czym najlepiej zrobić po wytarciu aby auto ładnie się świeciło? Kolor auta to czarny
  18. Panowie. Czym najlepiej się pozbyć naklejki przezroczystej z nadwozia? Poprzedni właściciel zastosował ją pod antene CB radia.
  19. Witam. Czy po zaznaczeniu tego bita będzie nas informować o kończących się klockach hamulcowych?
  20. Aha, dzięki. Pierwszy raz mi się to przydarzyło.
  21. Witam. Dzisiaj chciałem pobawić się VCDS i kiedy wszedłem w Engine wyświetliło mi się takie okienko. Nie wszystkie funkcje były dostępne. Wyszedłem z programu i już przy następnym włączeniu tego nie było. Co to koledzy oznacza?
  22. Na razie nic już nie dotykam. Po prostu będę jeździł i co jakiś czas sprawdzę błędy. Mam nadzieje, że będzie OK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.