Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
B8 TrOOOOp
navi to chyba 3g high A możesz sprawdzić? Jak 3G low to chętnie wezmę 3g h
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269292-jakie-klocki-i-tarcze-hamulcowe-do-a4-b8/ albo dzwon do kolegi Dev
-
B8 TrOOOOp
navi to chyba 3g high
-
B8 TrOOOOp
jak dla mnie to wszystko stan db + ale wiadomo kazdy ma inny odpowiednik skali aha to pewnie beda lezec w domu hehe dzieki za odp
-
B8 TrOOOOp
hey koledzy mam pare gratów na sprzedaz i chciałbym sie zapytac was o wycene dekory 1nk wszystkie + gałke pikowana od multitrona + przełaczniki do szyb+ raczka dziekuje za odp
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
CAGA wykres multitronic
nie mam vaga pod reka wiec musze smigac po warsztatach by cokolwiek zrobic jak cos jade w czwartek na wgranie serii i bede szukał dalej co wyjdzie wiec w tedy bede miał jakies fotki i dpf jest i ma sie si:P
-
B8 TrOOOOp
ile za komplet??
-
CAGA wykres multitronic
Marcin tu nie ma co sie obrazac i nie mam zamiaru myslamem powoedzial to powiedzial pojecia o tym nie mam wiec napisalem post na forum a nie mialem czasu jechac gdzie indziej teraz bede w pl dopiero 17.02wiec umowie zie z Robertem w Tune-up i zobaczymy co u niego wyjdzie pzdr Witam dzisiaj robiłem 2 gi pomiar i po sprawdzeniu auta nic nie wykryto turbo dobrze daje itp i nikt nie wie o co chodzi a tu dzisiejszy pomiar ktos cos podpowie?? auto dalej po niby sofcie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
[Gdańsk] alarm
https://www.facebook.com/autoopcja/?fref=ts ja mam u nich swoje b8 polecam
-
B8 TrOOOOp
fajny bajer szkoda ze tak daleko od 3 miasta mieszkacie tez bym chciał i dał bym zarobic za takie cudo ehhe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurcze wpadł bym ale siedze jeszcze na lotnisku:(
-
B8 TrOOOOp
a4 chyba b7
-
B8 TrOOOOp
Witam koledzy czy jest ktos w stanie sprawdzic mi vin i podesłac na poczte historie auta??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
B8 TrOOOOp
dziek Dziekuje nawet nie zwrociłem uwagi na to
-
B8 TrOOOOp
zawieszenie jak sie nie myle to jest 1be http://allegro.pl/felgi-9j-x-19-5x112-audi-opony-245-35-19-hankook-i5764878172.htmlmysle nad czyms takim
-
B8 TrOOOOp
245/35/19 badz 255/35/19
-
B8 TrOOOOp
koledzy mam takie pytanko pewnie juz opisywane wiele razy czy do 19-stek na s-line auto bedzie stało jak drezyna wysoko czy da sie tym jezdzic czy najlepiej wsadzic jakies -30?? dzieki za info
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
zycze bezawaryjnosci
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
a jakie to te zaciski o połowe tansze jak mozesz to podaj:P