Treść opublikowana przez kaczorvw
-
Podłączenie uniwersalnej sondy lambda (dziwne kolory)
Grzałka to białe , + i - nie ma znaczenia.
-
Ile mogę wziąć za komplet nadkoli i siedzeń do Syreny 105?
Wyrzuc od 1 zł, dobrze otagowane, minimalna na 500 i czekaj na rozwój sytuacji.
-
Ile mogę wziąć za komplet nadkoli i siedzeń do Syreny 105?
Rynek staroci jest mało jednoznaczny jeśli chodzi o ceny - zwłaszcza przy tak "znienawidzonych" markach jak Syrena która w pewnych kręgach nie jest i nie będzie uznawana za zabytek tylko za kupkę złomu chwilę przed przetworzeniem na żyletkę. Trochę siedzę w branży staroci i powiem że największe szanse na spuszczenie tego za rozsądne pieniądze to wystawienie bezpośrednio na np Moto-Weteranie, Oldtimer-Bazarze czy czymś w tym stylu - fani takich części w większości gardzą internetami i kochają targowac się bezpośrednio, a najlepiej na dobrej "bańce".
-
Oplaca sie wkladac sekwencje do 1.8t aeb?
Oczywiście że sobie poradzi - weź tylko pod uwagę kwestie ekonomiczne - czyli przelicz stosunek robionych kilometrów rocznie w stosunku do ceny instalacji w aspekcie ile czasu masz zamiar trzymać u siebie samochód. Przy tak wiekowych autach instalacja gazowa nie podnosi wartości przy odsprzedaży (no może szybciej można się pozbyć ) A poza tym ambitny niemiaszek miał to audi - pod kocem trzymał i do kościoła śmigał tylko - 12,5 tys km rocznie - no śmieszne ...
-
WYskakujaca czerwona kontrolka od oleju
Potrzymaj mi piwo i daj godzinkę czasu
-
Podłączenie uniwersalnej sondy lambda (dziwne kolory)
Fioletowy - Czarny (sygnał) Czarny - biały (grzałka) Biały czyli kremowy - szary (masa) Szary - biały (polaryzacja nie ma znaczenia) Proszę nie pytaj co to polaryzacja...
-
którędy przeciągnąć kable
Wyciągnij przez odpływ klimatyzacji - chłopie - masz podane jedyne słuszne rozwiązanie i najprostsze - faktycznie może to zostaw w spokoju i jedź do warsztatu.
-
BLB Problem z odpaleniem jak goracy INNY jak wszystkie.
Ciśnienie sprężania sprawdzałeś ?
-
Audi ma wysypkę (rude purchle)
Może po plaży jeżdżone i bursztyn wylazł Swoją drogą to tylko kwestia geografii - zauważyłem że auta z landów blisko morza lub z większych miast (sól albo zanieczyszczone powietrze) mają większe problemy z rudą niż takie ze wsi od Helmuta. A najpiękniejszy zjedzony egzemplarz to widziałem przywleczony ze Szwecji. Klima zbędna - tyle miał otworów przewietrzających.
-
BLB Problem z odpaleniem jak goracy INNY jak wszystkie.
Jak odepniesz czujnik temperatury też jest źle ? W sumie do wczoraj z AWXem walczyłem - wałek (bo był i tak wytarty), uszczelki pompek, popychacze, dawka itp - w końcu mnie szlag trafił i dostał 8kOhm z przekaźnikiem na czujnik temperatury zapinane po rozruszniku i pojechał - fakt że bandycki numer ale uzgodniony z właścicielem
-
Schemat elektryczny 1.8T
Daj majla to wyślę chyba że już masz.
-
Podłączenie uniwersalnej sondy lambda (dziwne kolory)
3 sekundy z gogle - http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic447711.html Myślę że Panowie wyczerpali temat do samego dna
-
Jaki silnik do gazu 1.8T
Bo ja wiem - b6 '02 w sedanie, ośka z BFB - od maja zeszłego roku średnia 9/100 z całego przebiegu (niecałe 35 tys km) z czego może 5 tys po trasach czyli stówa za 300 km za to bagażnik jest pusty a źle założona i skonfigurowana instalacja nie rozpieprzy silnika. Zresztą może jestem uprzedzony bo kiedyś pracowałem przy "gazowaniu".
-
Jaki silnik do gazu 1.8T
163 KM wystarcza w zupełności w tym nadwoziu, a poza tym BFB to fajny silnik, w miarę tani w obsłudze (koszty części typu rozrząd) bardzo blisko AWT - z drugiej strony po grzyba to gazowac.
-
którędy przeciągnąć kable
Przez skrzynkę sterownika silnika.
-
Czarna Ślicznotka
Jakieś zepsute - kierownicę źle zamontowali.
-
Regeneracja nastawnika pompy vp37
Źle mnie wprowadziło - nie zauważyłem że zachodniopomorskie - przepraszam za poprzednią uwagę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Serdecznie Od parunastu lat "siedzę" w grupie vag - zawodowo oraz "religijnie" Poza tym co w profilu z egzemplarzy widzących światło dzienne mam we flocie A4 polifta w quattro, T4 caravelle w syncro oraz nieśmiertelnego golfa zwaj. W kwestiach technicznych jeśli tylko mam wystarczającą wiedzę zawsze pomogę.
-
WYskakujaca czerwona kontrolka od oleju
Możecie nie słuchac ale w takiej sytuacji dla świętego spokoju lepiej zdjąc miskę olejową - biorąc pod uwagę wiekowośc auta na 90 % będzie w środku syf z nagaru oraz zalepiony smok pompy oleju. Czyszczenie metodami tradycyjnymi w wielu przypadkach nie daje rezultatu - ja piaskuję, pompa oleju leci nowa. I nie ma reguły - serwisuję a4 z 96 roku, pierwszy właściciel od nowości (jeszcze ma czarne tablice) - auto regularnie serwisowane, olej co 12 tys wymieniany (tzn mobil, nie bardzo olej, ale co zrobic jak się ktoś uprze) - pół roku temu przy 300 tys na zegarze zaczęła grzechotac - w misce nagar miał około centymetra grubości, pompa tak samo. A co powiedziec o "świeżynkach" po dziadku z wermahtu co w 20 lat zrobił 170 tys km? (pomijam że razy trzy ale my naród kochamy byc pukani od tylca )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czyli Łódź W posiadaniu 2x A4 99 i 00, Transporter T4 syncro i parę zabytków . Pozdrawiam