Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaczorvw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaczorvw

  1. Założyć manometr - na rozgrzanym oleju stawiam że jest poniżej 1 bara. Miska do zdjęcia - na 99 % zaklejony smok.
  2. Ze 170 tys km to miało najechane jak kupowałeś ? Zajeżdżone to zajeżdżone - co do zakupu zestawu - katalog intercarsu nie jest wyznacznikiem dostępności - dobry warsztat współpracuje z kilkoma hurtowniami i na dzień naprawy jest w stanie załatwić 2-3 komplety (w razie wątpliwości co do wyposażenia), założyć właściwy a resztę oddać.
  3. Zostaw w spokoju.
  4. Nie idzie się przy wymianie oleju z klasą "w górę" - przy zabytkach to morderstwo silnika na własne życzenie - przejście z 10W na 15 jest zrozumiałe, ale odwrotnie to za przeproszeniem idiotyzm jest, jak już wcześniej wspominałem. 3...2...1... ale zaraz będzie hałas znawców-teoretów
  5. Niestety poległem - nie potrafię tego dziadostwa odpiąć od oparcia kanapy, na forum znalazłem jeden głuchy temat o uchwytach siatki, nic poza tym. Być może jest to proste tylko u mnie nie było ruszane 16 lat i może trzeba siłowo a nie głową.
  6. A miernikiem sprawdzałeś czy dochodzi jakiekolwiek zasilanie ? Bezsensowne jest wymienianie części po kolei - w końcu wyjdzie drożej niż zapłacenie za usługę w przyzwoitym warsztacie, gdzie elektryk ogarnie temat w 10 minut.
  7. co ty za brednie piszesz. Dużo osób tak robi i ja sam zrobiłem płukankę silnika i jakoś tak nie dymi. Jak coś jest do d*py to i tak by sie rozsypało a to jest tylko zbieg okoliczności Brednie ? Ok, róbcie sobie co chcecie
  8. kaczorvw odpowiedział(a) na Tomek Kosakiewicz temat w Audi A4 B5
    Dinitrol RC900. Google i allegro zna - dystrybutor z Dolnej Grupy. Osobiście całego swojego zabytka tym opitoliłem przed właściwym zabezpieczeniem (Novol z utwardzaczem)
  9. Sprawdź kompresję - 1.6 to najgorszy silnik benzynowy jaki można w a4 trafić. Jeśli jest ok to wtedy grzebać dalej.
  10. Sugeruję zacząć od sprawdzenia stanu wirnika w turbinie - jak puszcza w wydech to wycieku nie zauważysz.
  11. Jestem pod wrażeniem - zepsuć sobie samochód na podstawie forumowych mądrości. Płukanie silnika i zalewanie syntetykiem starocia, a co mi tam, w końcu mam warsztat i z tego żyję. Super !
  12. Pitu pitu a pomocy żadnej - zasadniczo jeśli wahacze do śmieci to palnik tylko pomoże - jak chcesz ratować to wiertło 10 mm dobrej jakości, cierpliwość i wiertarka. Palnik oczywiście po wyjęciu całego bajzlu z auta.
  13. Dramatu nie ma - 10 minut w tym sprzątanie schowka
  14. Zacznij od tzw jeża ( z reguły czerwone pudełko w kanale powietrza obok wiatraka) - chyba że masz polifta to mostek rezystancyjny masz zintegrowany z obudową wentylatora. Szczotki sprawdzisz bezpośrednio podłączając napięcie do wiatraka. No chyba że masz polifta - to trzeba wyjąć wiatrak żeby to sprawdzić.
  15. kaczorvw odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Ale w jakim celu to płukanie ? AHL to jeden z gorszych silników - jak nie kopci i nie bierze oleju to nie dotykać.
  16. 16.
  17. 220 miliamperów to normalka - alarm plus reszta rzeczy w aucie na stand-by'aju ma prawo tyle pobierać. Ale to takie nic, coś jak 0,5 na dwóch.
  18. Tak, jasne - najlepiej darmo robić. Ceny robocizny że tak powiem śmieszne. Ja biorę 350 za rozrząd, ewentualnie 500 jeśli 1.8 T (z łańcuchem) lub V6, za wymianę sprzęgła 350. A jak się klientowi nie podoba to u mnie w mieście jest kilkaset warsztatów do wyboru. Na czynsz, podatki i zus to pewnie "dobra zmiana" darmo dorzuci. Tak jak 500+.
  19. Bo pływak dostałeś z A6
  20. Najtaniej i najrealniej najlepiej kupić drugi silnik kompletny, a nawet całego anglika.
  21. kaczorvw odpowiedział(a) na KMY DODEKk temat w Audi A4 B5
    Zwijacz i tak zostawiasz - pierwsze B5 miały bliźniacze rozwiązania z B4.
  22. kaczorvw odpowiedział(a) na KMY DODEKk temat w Audi A4 B5
    W sumie to nic - kontrolka będzie się świecic. Wieloklin jest taki sam.
  23. kaczorvw odpowiedział(a) na KMY DODEKk temat w Audi A4 B5
    Spasuje - ale ta jest brzydko zrobiona że aż oczy bolą.
  24. kaczorvw odpowiedział(a) na jan1audi temat w Audi A4 B6/B7
    06C 905 163 B

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.