Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaczorvw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaczorvw

  1. Pewnie, rynek jest tak zapchany że za darmo prawie oddają niektóre części. Skoro za skrzynię biegów do ośki benzyny ceny zaczynają się od 100 zł to ręce opadają. Wklep numer sterownika w allegro to się przekonasz. Czemu ? Szybciej i prościej.
  2. Wymienić - do ośki kupisz już za 30 zł całą pompę ze sterownikiem.
  3. Ustawienia momentu obrotowego Górna pokrywa paska rozrządu: 10 Nm Cewki zapłonowe: 10 Nm Napinacz łańcucha: 10 Nm Koło pasowe wału korbowego Koło pasowe wału korbowego Wymienić śruby (4 śruby zewnętrzne) Etap 1 10 (Nm) Etap 2 90 (°) Koło zębate wału korbowego Koło zębate wału korbowego Wymienić śrubę (Środkowa śruba) Etap 1 90 (Nm) Etap 2 90 (°) Czujnik położenia wałka rozrządu Czujnik położenia wałka rozrządu 10 (Nm) Koło zębate wałka rozrządu Koło zębate wałka rozrządu 65 (Nm) Panewki łożyskowe wału rozrządczego Panewki łożyskowe wału rozrządczego 10 (Nm)
  4. kaczorvw odpowiedział(a) na Diego Risek temat w 2.4
    w 2.4 v6 raczej z każdej możliwej dziury leci
  5. kaczorvw odpowiedział(a) na Pi@trek_b6 temat w 1.9TDI
    Naucz się pisać w ojczystym języku, poprawnie. I sprawdź w internecie co to są perwersje. Bo o posiadanie książek nie posądzę.
  6. Mądry za bardzo to Kolega nie jest ?
  7. Strzał w kolano pt AHL. Zacznij od spraw mechanicznych - czyli pomiar ciśnienia w cylindrach. Komputery i bajania mechaników na nic tu się nie zdadzą. A półsyntetyk faktycznie mógł dobić tę jednostkę. I zdejmij miskę - obraz syfu jaki ujrzysz powie wszystko.
  8. kaczorvw odpowiedział(a) na Pi@trek_b6 temat w 1.9TDI
    masz jakieś perwersje ? O to to
  9. kaczorvw odpowiedział(a) na Pi@trek_b6 temat w 1.9TDI
    zwo analfabeten się spotkało...
  10. Raczej oberwana cela w akumulatorze. I 2-letnia lub ciut starsza bateria nie jest NOWA.
  11. kaczorvw odpowiedział(a) na Janosik A4 temat w 1.9TDI
    Pod sejmem też się dzieje. Litości - zapnij vaga, zrób logi - wtedy będzie wiadomo czy turbo pracuje w pełnym zakresie itp. Szklana kula nic nie chce powiedzieć - może smog nad mazowszem zakłócił stosunek paliwa do powietrza.
  12. Może zacznij od tego co się nadaje do kuchenki - czyli gazu. Wymienić nie jest trudno. Nic nie trzeba odpowietrzać. Ale problem i tak pewnie leży w instalacji lpg która odcina wtryskiwacze i pewnie stąd błąd. Wait - piszesz o jakimś dieslu czy o aucie które masz w profilu ?
  13. Skręć i dopiero sprawdzaj, tak jak napisałem. A co do filmu nie pomogę - jestem analogowy, jak nie mam w ręku to się nie wypowiem.
  14. kaczorvw odpowiedział(a) na Janosik A4 temat w 1.9TDI
    Może tak na hamownię wjedź i dopiero wtedy szukaj problemu ? Przyspieszenie nie jest wykładnią mocy.
  15. W stanie spoczynku to raczej nie ma znaczenia. Jak 15 lat mam warsztat w życiu nie wpadłem na pomysł takiego sprawdzania. Może skręć najpierw z zamachem i dopiero szukaj dziury ?
  16. Ale co usiłujesz zrobić ? Masz kierownicę multifunkcyjną ? Nie wspomnę że te cudeńka nie mają can-a więc sobie odpuść. A potrafią z dymem pół auta puścić.
  17. Program na 200+ pójdzie na oryginalnym osprzęcie. Chyba że idziesz w kierunku optycznym - to na rynku jest multum chińszczyzny do zmontowania p&p
  18. A dokładnie od obiegu wewnętrznego
  19. Skrzynia i półosie tak, osprzęt i elektryka po 1,6 absolutnie nie.
  20. Na allegro występuje jako obudowa deski lub schowek pod kierownicę Fraza w google : "a4 b5 obudowa deski"
  21. kaczorvw odpowiedział(a) na skorek11xn temat w 1.9TDI
    Tzw Plug&Play. Jeśli masz goły słupek - czyli bez pompek i turba - wkładasz swoje - pompki na nowych uszczelkach, regulacja na 225 stopni. Wrzucam awxy czy avfy zamiast bxe czy innych na B - jedno cięcie pod czujnik. Tak więc Waści problem to nie problem. A skrzynia ośka czy Q ?
  22. Nie dociera do Kolegi co napisałem o zdejmowaniu miski ? I ta wiara w przebieg starego auta. Niestety naiwnych nie sieją...
  23. Jaja sobie robisz chyba.
  24. Skąd bierzecie te idiotyczne pomysły z płukankami ??? Co do problemu w pierwszym wątku - zdejmuj miskę i czyść gnój po longlajfie. Ze 170 tys km na blacie ma, zgadłem ?
  25. Sprzedać i kupić mocniejsze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.