Treść opublikowana przez kaczorvw
-
Problem po wymianie hamulcy
klocki też ?
-
Problem po wymianie hamulcy
Chińszczyzna czy firmówki jakieś ?
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Wszystko pięknie ale za te pieniądze miałbyś 1.8T na normalnym żeliwnym bloku.
-
Klamki lift do przedlifta ?
Da się - z całymi drzwiami. Jak coś mam ze trzy komplety
-
Ruchomy fotel audi a4 b5
Ślizgi nie są ok.
-
Śruba zabezpieczająca - Zerwany gwint - Pomocy
A wedle porady może wydać na usługę odkręcenia 50 zł plus 4 zwykłe śruby po 4,50. Ale czytać Wy nie umieć ? I uwierz że te nasadki i dobry młot odkręcają każdą antykradziejkę
-
Śruba zabezpieczająca - Zerwany gwint - Pomocy
Gdańska 65 Łódź. Hurtownia z linku podanego przeze mnie ma oddziały w całym kraju, w tym dwa w Warszawie a i parę na Słowacji jeśli wygodniej. Słoik jesteś że nie wiesz gdzie jest w Warszawie dobra wulkanizacja czy wyszukiwarki google nie kupiłeś z laptopem ?
-
Śruba zabezpieczająca - Zerwany gwint - Pomocy
Gotowe rozwiązanie dałem a i tak bijecie masło. W ASO otwarcie zlecenia to 150 zł plus za godzinę pracy serwisanta - jeśli sobie oczywiście poradzi (miałem ostatnio paserati b6 z folią na przegubie bo w aso wzięli 140 zł za usługę "próby demontażu przegubu" ale się nie dało to pana na półośkę umówili - ja mu to zrobiłem w 30 minut za 100 z materiałem). W Łodzi wulkanizacje biorą 5-10 zł za koło (sam korzystam bo mimo że mam maszyny to dla siebie), nawet Warszawka jeśli mnoży x2 to nie widzę dramatu.
-
Śruba zabezpieczająca - Zerwany gwint - Pomocy
Na przykład dostępne narzędzie w pierwszej hurtowni z brzegu http://hartphp.com.pl/katalog/?id=katalog&category_id=557 Co druga wulkanizacja coś takiego posiada (oczywiście nie taka z dotacji z uni) Zestaw nasadek do obrobionych śrub Kod dostawcy: A-0950 Opis: Zestaw specjalistycznych nasadek do odkręcania obrobionych śrub. Zalecane jest ręczne odkręcanie z uwagi na większą precyzję i kontrolę procesu odkręcania. Nasadki posiadają wewnątrz specjalny kształt, który umożliwia wcinanie się nasadki w obrobioną śrubę co pozwala na jej odkręcenie (praktycznie nie możliwe przy pomocy standardowych nasadek udarowych). W skład zestawu wchodzi: - 6 nasadek 3/8" w rozmiarach: 8,10,1,12,13,14mm - 5 nasadek 1/2" w rozmiarach: 16,17,18,19,21mm. - 2x bolec służący do wypychania śruby z nasadki - walizka Nasadki szczególnie polecane do profesjonalnych serwisów ogumienia oraz serwisów samochodowych. Cena: 248,96 zł netto
-
problem z obrotami 1.9 tdi 130
Vaga nie masz jak można się domyślić ? To przy którymś pomyśle na odpowiedź może trafisz. Taniej wyjdzie mechanik, nawet w Holandii.
-
Brak oświetlenia w klapie bagażnika B7 SEDAN
Złamane kable, źle patrzyłeś.
-
Samochód po poważnej kolizji
Jak dobrze ćwiara albo dwie wstawione to do przeżycia. I mamy dowód jak Polaka łatwo wsadzić na konia. Czemu nie poszukałeś tych zdjęć zanim to cudeńko kupiłeś ? Polecam program TVN Turbo pt "Bezwypadkowa okazja"
-
Ustawienie rozrządu/wałków
A to nie mają klina ? Wstrzymaj się z bólem, jutro w elsie zobaczę jak będę w zakładzie.
-
Ustawienie rozrządu/wałków
Poszło, a tak z ciekawości to po co koła ktoś odkręcał ?
-
Gaśnie po odpaleniu, strzela w dolot.
zacznij od paska, potem dalej powróżymy
-
Falujace delikatnie obroty, czy ktoś tak miał?
Napisałem co zrobić ? To zrobić i gazować jak taka konieczność.
-
Gaśnie po odpaleniu, strzela w dolot.
Panie, ponad 15 lat naprawiam vag-i i poprawiam po "mechanikach z dotacji" - uwierz że można cuda porobić.
-
Falujace delikatnie obroty, czy ktoś tak miał?
Ja to wiem, ale właściciela chyba oszukali
- Ustawienie rozrządu/wałków
-
Gaśnie po odpaleniu, strzela w dolot.
Nie podpięty czujnik położenia wałka rozrządu lub źle założony pasek. Błędy wskazują na błędną pracę 1 i 3 cylindra. Albo pozamieniałeś któreś wtyczki.
-
Falujace delikatnie obroty, czy ktoś tak miał?
16V w 1,6 ? No ciekawe, ciekawe. Pomijając - przepustnica do czyszczenia i adaptacji, podciśnienia do sprawdzenia.
-
Ciągły problem z abs-em
Potrzymaj mi piwo i patrz na zegarek Każdy robi jak chce, żeby nie było że się kłócę
-
Gaśnie po odpaleniu, strzela w dolot.
Jaki silnik ?
-
Ciągły problem z abs-em
Zawsze na "żywca" przekładam i nic nie odpowietrzam - na zasadzie ciągłego przelewu - przewody do kół trzeba tylko po przewodach od pompy dokręcić, no i później warto spłukać płyn.
-
Jaki moment dokrecania śrub 1.8t
Wedle Haynesa to tak