Treść opublikowana przez kaczorvw
-
A4 B6 Prawe Drzwi pasażera wariują
A sterownik rozebrałeś czy tyko sprawdziłeś że w komorze jest sucho ?
-
Odcinanie przy 2 tyś. obrotów. Brak mocy.
I jak już zabawa w edytowanie - zacząć od sprawdzenia rozrządu - mimo wszystko nie jest taki prosty jakby się wydawało.
-
Odcinanie przy 2 tyś. obrotów. Brak mocy.
To może iść tym tropem i wymienić uwalony sterownik ? Zwłaszcza że to z podtlenkiem lpg więc "fachury" dobrze kabelki pocięli - może gdzieś zwarło po prostu - na czytaniu wtryskiwaczy czy tam obrotów.
-
Odcinanie przy 2 tyś. obrotów. Brak mocy.
No bez żartów, ten staroć nie ma linii Can.
-
A4 B6 Prawe Drzwi pasażera wariują
Zobacz czy nie masz wody w module komfortu pod nogami.
-
slizganie sie sprzegla
Zmień mechanika. Uszczelniacz tak, jeśli się poci. Głupoty o oleju w skrzyni manualnej nie słuchaj.
-
Wymiana przedniej sprężyny- pytanie
Jeszcze dolny przedni wahacz od wózka i stabilizatora odepnij i pójdzie
-
Pomylone lewe drzwi z prawymi na FISie
Anglika kupiłeś i tyle. Trzeba wgrać do zegarów kontynentalny wsad.
-
[B6 AVF] Szarpanie , opóźniona reakcja na gaz
W logach 004 i 011 ?
-
[B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
Panewka...
-
Miernik ciśnienia sprężania
Ten pierwszy w zupełności wystarcza, używam identycznego do większości aut (normalnych, czyli vag)
-
1.8t 163 na hamowni
Zacząłbym od sprawdzenia synchro rozrządu - pewnie nikt nie wpadł na pomysł że łańcuch się czasem wymienia, poza tym źle dobrane świece też robią bałagan. Zawartość dodana 5 minutes later I jeszcze jedno - począwszy od AWT w tych silnikach po 2000 roku wałki już się ślicznie wycierają - miałem takie przypadki, zwłaszcza po longlajfach.
-
1.8t 163 na hamowni
- 1.8t 163 na hamowni
a ze 170 tys przebiegu ma ?- trudność z dopaswaniem lamp valeo
Leżenie to mała skala problemu - te z ryżu nie świecą po prostu...- 1.9 TDI AWX Obroty / Prędkość
Wyliczyć Ci przełożenia czy o co chodzi ? Do mocy to ni w ząb nie ma odniesienia. Hamowni we Wrocławiu nie macie ?- trudność z dopaswaniem lamp valeo
Odpuść Depo czy tyce/abakusy - chyba że auto idzie na sprzedaż. Valeo nie muszą mieć na szkle znaku.- 1.9 TDI AVF - Prośba o analizę logów
Skoro bierzesz się za takie rzeczy to powinieneś wiedzieć. Albo mechanik. Ja nie powiem, żyję z poprawiania po paprokach.- 1.9 TDI AVF - Prośba o analizę logów
Ale jak jest sztanga ustawiona ? Wiesz o co chodzi czy nie bardzo ?- Interfejs A4 b7
To co jest napisane a rzeczywistość to uwierz że to dwie różne rzeczy. 365 zł - super. Mam od nich cudeńko za 3k (akurat w ramach lojalki z hurtownią więc nie boli) i dość dzwonienia do ich wsparcia.- 1.9 TDI AVF - Prośba o analizę logów
Ponoć czyszczone - może źle gruszka ustawiona albo przepolerowali muszlę z wierzchu.- 1.Silnik grzeje się do 88*C 2.Ubywa płyn chłodniczy
Bo katalogowa temperatura otwarcia termostatu to w dieslu 87 stopni ? Nie rozumiem problemu.- 1.Silnik grzeje się do 88*C 2.Ubywa płyn chłodniczy
A to te 88 stopni to źle czy co ? A jeśli nie zdejmiesz osłony to się nie dowiesz skąd leci - z 10 punktów na szybko można wymyślić, wylosujesz sobie.- A4 B7, BRE, co ile rozrząd, jaki olej
Bo podróbek dużo, zależy czy kupujesz w necie "po taniości" czy u sprawdzonego dostawcy. A poza tym co to ma za znaczenie - jak to mawia mój spec od obróbki silników - marka to uj, ważne aby często. Ojciec 20 lat temu w passacie zmieniał olej co 7 tys km i dojechał dieslem do 800 tys km bez grubego grzebania - ot koło zębate trzeba było zmienić od rozrządu bo się w końcu ciut wytarło.- A4 B7, BRE, co ile rozrząd, jaki olej
Rozrząd przewidziany co 120 tys km. Olej 5W30 norma 507 00. Tylko nie daj się na longlajfa wsadzić. - 1.8t 163 na hamowni