Treść opublikowana przez Daniel85
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Ja zalalem ori g004000 tez ciezko bylo sie zdecydowac podobno ten zastapił g002000 ale jak to w koncu z tym jest to nie wiem jestem 2 tyg po wymianie i jak na razie patrze czy cos nie kapie czy sie nic nie dzieje ale wsio jest ok nawet mam wrazenie ze fajera lzej chodzi kupiłem 2 litry tego płynu dobrze przepłukałem układ po starym i zalalem nowym jak mowie na chwile obecna nie widze jakis skutkow ubocznych a po tym febi to roznie chlopaki pisali ze cos tam pompa wyla czy cos ale ostateczna decyzja oczywiscie nalezy do Ciebie pozdro
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Hahahahaha no dokładnie ale niektorzy sa tak naiwni ze wierza ja szukajac auta i objezdziłem przy tym pare komisow by sie zorientowac co w nich stoi to sie złapałem za głowe jak zobaczyłem te wrzody za 17-18 tys i wszystko magiczny przebieg 170-180 tys roczniki 2001-2004 :kox: :facepalm: w srodku to nic tylko kury badz jakas trzode chlewna wpuscic i git majonez a ten temat obrazuje jakie sa prawdziwe badz porownywalne przebiegi takich samochodow
-
Nabijanie, odgrzybianie, ozonowanie , serwis klimatyzacji- Polecane zkłady...
Polecam w Czestochowie dzis byłem i pełna profesjonalka http://www.argperformance.pl/zajmuja sie rowniez naprawa i podobno z wyczytanych opinii wystawionych na necie godni polecenia ale osobiscie u nich jeszcze nic nie naprawialem jedynie bylem dzis klime nabic i odgrzybic bo dobra cene maja
-
autoryzowany serwis częstochowa
Jesli ktos szuka jakiegos mechanika to moze ta strona mu pomoze w wyborze http://dobrymechanik.pl/
-
[ALL] Warsztat samochodowy [Częstochowa]
Witam Panowie mam pytanie czy ktos z forumowiczow stołuje sie w owym warsztacie w Czestochowie pod nazwa ARG Performance na ul Sw.Brata Alberta ??? Gdyz znalazłem bardzo dobre opinie na temat tego mechanika i chciałbym by ktos kto moze z forum tam uczeszcza to potwierdzi pozdro z gory dzieki z odp
-
Serwis klimatyzacji
Polecam serwis ARG Performance w Czestochowie byłem dzis nabic klimatyzacje maja promocje 69 zł bez wzgledu na ilosc czynnika skusiła mnie ta promo i dzis podjechalem by to sprawdzic i faktycznie realna cena obsługa bardzo miła i profesjonalne podejscie do sprawy
-
Ceny paliwa marzec 2026
Kłomnice woj.Śląskie Orlen 3,89 ON
-
Jakie zegarki nosicie?
Ja moge polecic taki
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
A patrzyles od spodu tego piora powinienes miec rowniez na bialo wybite nazwe z numerami po zdjeciach wychodzi ze masz identyczne piora jak ja czyli SWF tez chcialem dobrac identyczne po tych numerkach ale nawet wujek google nie dal rady rozszyfrowac
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Tak kolego to sa ramiona aero jak kupiłem 3 dni temu Boscha Aero Twin A 933 S ale jak czytałes chlopaki nie do konca wroza mi ze wytrzymaja dłuzej niz 6 miechow wiec polecam Ci kupic ori ja chciałem kupic SWF bo takowe miałem stare wiec moze Ty wyprobuj chyba ze masz juz jakies pewniaki wiec decyzja nalezy do Ciebie http://allegro.pl/piora-wycieraczki-swf-a4-b6-b7-a6-c5-exeo-i5070433257.htmltu masz link do nich chcialem te ale tez nie wiedzialem do konca jakie mam ramiona za boscha skasowali mnie 153 zł w intercarsie na allegro znajdziesz taniej ja z musu juz musiałem cos na szybko kupic chcialem SWF ale nie wiedzialem czy beda pasowały i tak wyszło pozdro
-
Ceny paliwa marzec 2026
Czestochowa wczoraj Shell 3,96 ON i na Orlenie 3,93 ON
-
Dziwne klekotanie, chrobotanie przy lewym przednim kole
Jednak po wymianie płynu wspomagania nic sie nie zmieniło trzeba szukac przyczyny tego klekotu gdzies indziej Małe sprostowanie pisalem ze po wymianie płynu nic sie nie zmieniło ale po przejechaniu w kolejnym dniu ok 50 km nie słysze juz tego klekotania z lewej strony płyn zmieniłem na ori g004000 i mysle ze nawet lzej fajera na nim pracuje jak na razie czyli wychodziło by ze to pompa wspomagania wydobywala takie dziwne dzwieki
-
Myjka Ciśnieniowa
Witam panowie planuje zakup myjki cisnieniowej czy dacie rade mi cos konkretnego polecic z własnego doswiadczenia i w rozsadnej cenie ???Myjka ma mi słuzyc głownie do mycia samochodu.Z gory dzieki za odpowiedzi i pomoc pozdrawiam Mam na uwadze takowa myjke ale czy ktos z forumowiczow moze miał badz ma stycznosc z taka myjka ??? http://allegro.pl/hit-myjka-cisnieniowa-lavor-prime-165-piana-i4927833369.html
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Heh ale pocieszenie pozyjemy zobaczymy oby wytrzymaly chociaz rok to bedzie git :-)
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Kupiłem Boscha Aero Twin A933S musiałem cos kupic na szybko bo stare nie dawały juz rady w intercarsie skasowali mnie na 150 zł za 2 szt chciałem SWF-y ale nie mieli zobaczymy jak sie beda sprawowac z upływem czasu oczywiscie made in china a SWF chyba jest Germany cos mi sie tak wydaje kolejne jak te beda na wymiane kupie SWF dzieki pany za odpowiedzi pozdrawiam
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Panowie jak wyzej posiadam takowe zapinanie wycieraczek i czy ktos na szybko doradzi mi jakie wycieraczki Boscha Aero czy Swf badz Valeo moge kupic ??? Aktualnie mam zapiete SWF ale nie wiem jak długo sie sprawuja gdyz były od zakupu samochodu i sa juz na wymiane.Z gory dzieki za odpowiedzi pozdro 4 all
-
Jaki zestaw kluczy?
nie musisz wydawać 300zł, żeby mieć dobre, solidne klucze przykładem mogą być te co polecił kolega wyżej, ja również je polecam. Rowniez ten zestawik honitona polecam mozesz brac smiało pare złoty jeszcze zostanie ci w kielni z tych 300 zł
-
Letni płyn w układzie spryskiwaczy
Nie rozwalaj ludziom konstrukcji ze ci płyn zamarzł a mauzera za zbiornik nie masz ze godzine musisz pryskac
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1.9 AVF 2003 r 282.000 km
-
Dziwne klekotanie, chrobotanie przy lewym przednim kole
Jednak po wymianie płynu wspomagania nic sie nie zmieniło trzeba szukac przyczyny tego klekotu gdzies indziej
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Ja do swojego AVF miałem dobrane te 97 mm i takie zakładaj
-
Dziwne klekotanie, chrobotanie przy lewym przednim kole
Kolego całkiem mozliwe ze to pompa wspomagania ja od kilku dni tez cos takiego słysze u siebie własnie z lewej strony i wczoraj sprawdziłem plyn od wspomagania mam go ponizej minimum czyli pompa moze sie odzywac jakos dzis zamowiłem nowy płyn i dzis bedzie wymieniony zobaczymy czy te odgłosy ustana po tym zabiegu
-
Ceny paliwa marzec 2026
Częstochowa Shell 3,99 ON Orlen 3,95 ON
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Witam panowie takie niezdecydowanie panuje co do płynu wspomagania ze ciezko sie zdecydowac co kupic i zlac tak jak na korku pisze minerał g002000 czy moze zamiennik febi 06162 czy moze ori g00400 akurat dzis poszedłem u siebie sprawdzic jaki mam stan i kolor płynu w zbiorniczku i okazało sie ze mam go ponizej wskaznika min na bagnecie i kolor ma taki jakby jasno zołtawy pytanie teraz do was ktory faktycznie bedzie najlepszy z tych 3 ???? Pozdrawiam z gory dzieki za odpowiedz a4 b6 2003 r
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Szkoda ze troche przepłaciłes za te swiece dzis kupowalem po 44 zł za sztuke te same mogles zagadac do chlopakow z forum by ci ogarneli w dobrej cenie