Treść opublikowana przez Daniel85
-
Wymiana wahaczy górnych - pytanie
Panowie czy po wymianie wahaczy gornych przednich trzeba robic geometrie i zbieznosc koł ???
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Potwierdzam również opinie Wyzyk83 odnośnie tych żarowek
-
Prostownik z rozruchem - jaki wybrać ?
Ja również polece CTEKa ładowarka warta zakupu i godna polecenia może do najtańszych nie należy ale ważne ze robi robote i już nie tylko mnie uratowała padnięte aku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie pytanie do Was czy ktoś z forumowiczow robił chipa w Jura Tuning Czestochowa??? I czy może polecić ich żeby trochę hors powerow dodali ??? Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolege z avanta b6 ktory zaparkowal na parkingu Tesco ok 18 godz w Czestochowie obok mnie na klubowych ramkach SC4374N
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dzięki Łukaszu za info
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam Panowie i zwracam się do Was z pytaniem odnośnie wahaczy gornych lema a mianowicie tej aukcji http://allegro.pl/lemforder-wahacz-gorny-przedni-audi-a4-b5-b6-b7-i6944284001.html Czy towar jest oryginalny i cena dobra???. Gdyz mam do wymiany gorne wahacze i poszukuje lema w dobrej cenie. Pozdrawiam
-
Audi A4 B6 1.9 TDI nie odpala i pokazuje błąd 17932 - przekaźnik pompy paliwa
17932 - sprawdź przekaźnik pompy paliwa (J17).
-
A4 b5 1.9 AHU jaki olej.
- [ALL TDI PD] Chip (program/korekta) a analiza spalin na przeglądzie ?
Co Wy Panowie z ta analiza spalin ja dziś robiłem przegląd i przede mna 3 gości i zadnemu z nas diagnosta nie robił analizy spalin.- [ALL B6] Demotaż wahaczy górnych - śruba
Siemka Panowie mam pytanie odnośnie tulei przednich gornych wahaczy a mianowicie czy jest sen bawic się w wymiane samych tulei na nowe i założeniu takiego wahacza ??? Może znajdzie się ktoś kto podpowie czy jest sens ratowania takim sposobem wahacza i na ile taka wprasowana nowa tuleja może wytrzymać czy się to szybko nie wysypie znowu ??? Czy może nie bawic się w takie sztukaterie i lepiej zakupić komplet gornych nowych wahaczy i mieć to z głowy ??? Pozdrawiam i z góry dzięki za podpowiedzi i info w tej sprawie- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Podziekowania Leszku za link w tej sprawie pozdrawiam- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie czy wosk collonite 476 lepiej polozyc po cleanerze czy lepiej na jałowy lakier po IPA ??? Jaki względnie cleaner można zastosować pod ten wosk ???- Polecane opony letnie
Być może tak jak Marcin opisujesz całkiem inaczej spisuje się ta opona w napedzie quatrro a inaczej w napedzie przednim.Jeszcze jak ja założyłem jako nowa i pierwszy sezon przejechałem na nich w miare ok bez większych zarzutow tak obecnie ja bym jej nie polecił naprawdę musze na nich uwazac jak jest mokro szału nie ma a będą miały przejechane cos kolo 23 tys pozdrowki Marcin i przyczepnosci- Preperat do felg
Również polece ADBL Vampir mega skuteczny i w rozsądnych finansach- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Również polece ori płyn g0004 wymieniony 2 lata temu i wszystko jak najbardziej w porządku nic się nie dzieje- Polecane opony letnie
Nie polecam imperiala ecosport mam obecnie drugi sezon i lepiej dołozyc te pare groszy i kupic cos lepszego o ile z trwałości sa ok to na mokrej nawierzchni już trzeba naprawdę uwazac już rowerzyste miałbym na sumieniu.Jazda na nich w deszczu to tragedia i loteria opony sa nieprzewidywalne.Ruszanie ze swiateł o ile ruszy się na delikatnie jak emeryt to ok a jak już dasz więcej gazu żeby ruszyc i nie zamulac to zrywa trakcje nawet czasem do 4 biegu.Ogolnie padaka nie opona nie opisuje tu suchej nawierzchni bo na takowej to i boso się idzie dobrze- Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
OK dzięki za info- Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Kupie te Sportlight +50 % kolejny test będzie- Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Załozone 9.12.2016 r przy stanie licznika 304 tys Tungsram +90% 14.08.2017 padła jedna zarowka przy stanie licznika 320 tys pojezdzone 9 miesięcy i zrobiły 16 tys km. Nie wiem czy szukac czegos innego czy kupować kolejne te same...- [B6 AWX] Nie można uruchomić silnika - przygasają kontrolki
Dzieki Koloboro za info tak jak pisałes jest wsio juz ok- [B6 AWX] Nie można uruchomić silnika - przygasają kontrolki
Witam Panowie mam pytanko a mianowicie po nieuzytkowaniu auta przez 5 dni wczoraj wsiadam krece i d...pa akumulator padł.Wyciagnałem go wczoraj naładowałem i dzis wstawiłem i auto odpaliło od strzała ale nie chce zgasnac kontrolka od esp.Wczesniej wszystko było ok . Miał ktos juz taki przypadek po wyjeciu akumulatora do ładowania ??? Nie mam vaga zeby podpiac go pod kompa i zobaczyc co jest.Moze komus juz taki objaw sie trafił. Pozdrawiam all- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam pozostaje zyczyc szerokosci i bezawaryjnosci pozdrawiam- Siłownia
Siemanko Panowie szukam pomocy od kogos kumatego w tym temacie a mianowice nabyłem białko,bcaa i jakies witaminki gdyz stwierdziłem ze chyba czas sie troche poruszac i zadbac o sylwetke,gdyz delikatny bojler zaczał mnie draznic na brzuchu.Doradzi ktos w temacie kiedy brac białko i bcaa ??? Z braku czasu gdyz praca nie pozwala czesciej, kazdego dnia wieczorami staram sie troche cwiczyc trening brzucha i siłownia.Zalezy mi głownie na spaleniu tego bojlera i ogolnie by jako tako jak to mowia wygladac Dziekoweczka z gory za podpowiedzi Pozdrawiam- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siemka Marcin paczka juz u mnie jak zawsze pełen profesjonalizm z Twojej strony jestes liderem na polskim rynku przesyłek dziekuje za zakupy i za gratis kawulec juz sie parzy pozdrawiam miłego dzionka i do nastepnego - [ALL TDI PD] Chip (program/korekta) a analiza spalin na przeglądzie ?