Treść opublikowana przez Daniel85
-
Postojówka - wymiana jak mijania ?
Siemka Panowie polecicie cos od siebie jakie żarówki w swiatła pozycyjne wrzucić ?? Obecnie mam osram cool bleu intense 4000 ale jedna już się spaliła może poswieciła 3 miesiące... Poszukuje czegos co poswieci dłużej
-
Jakie dobre żarówki H7 do A4 B5 FL Lampa soczewka
Jeśli zrobiłeś polerke kloszy i wymeniłes odbłyśniki, to jak wstawisz te żarówki tungsram 120 % powinien Cie zadowolić efekt końcowy. Co do jazdy noca w deszczu na tych zarowkach nie miałem większych zastrzeżeń co do widoczności, na pewno obecne które posiadam jak skoncza zywot to musi wpaść cos innego i nawet niech będzie swiatło o barwie żółtej ale tu już liczy się bezpieczeństwo w trakcie jazdy w takich warunkach a nie wygląd zewnętrzny.
-
Jakie dobre żarówki H7 do A4 B5 FL Lampa soczewka
Co do żarówek tungsram +120% również mogę polecić jedne z lepszych jak nie najlepsze w stosunku jakość/cena. Jezdziłem na nich i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć jedyny zarzut jaki mam i miałem to żywotność max 6 miesięcy i kolejna wymiana. Ale tak jak użytkownicy pisza im większy plus % w żarówkach tym krótsza żywotność , u mnie by się to sprawdzało. Teraz mam jakies Starline +30 % koszt sztuki ok 12 zł jeden komplet wytrzymał ponad rok i dopiero padła żarowka , daja fajne białe światło ale tylko jak jest sucho . W trakcie deszczu już nie jest tak pięknie jak na suchym no ale to już jest taki urok h7 o białej barwie … W dużej mierze zależy również ile kto jeździ samochodem bo jeśli do przysłowiowego kościoła to można zakładac te tungsramy powinny spokojnie objechać rok albo i dłużej.
-
Szarpanie w przedziale 1800 do 2000 obr. w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
To jeśli zamieniłeś miejscami i korekcje poszły za wtryskiem to masz przyczyne takich objawów szarpania co ewidentnie widać na logach. Czapka w góre i podmiana na inny bądź może się okaze ze oringi sa poscinane …
-
Szarpanie w przedziale 1800 do 2000 obr. w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Na 4 cylindrze cos się dzieje mimo iż wymieniałeś oringi to jest do sprawdzenia. Ale na konkretne wytyczne i co dalej robic czekaj na odezwe chłopakow co się na tym znaja bardziej ?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Uwierz że chłopaki jeśli by się pomylili z doborem oleum do skrzyni to na pewno by to sprostowali a już tym bardziej kamil vag autor tematu i który potwierdził numer do skrzyni FYA i jakie sa do niej odpowiedniki. Z góry podziękowania Kamilu za odpowiedz w temacie mojej skrzyni o która pytałem pozdrowki i miłego dzionka
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
No spójrz dokładnie co podaje etka chyba ze masz kod skrzyni HEN,GHA,HSL to tutaj podaje etka to co napisałeś ?
-
[B6 AVF] Podczas przyspieszania głośniej pracuje - nieszczelność ?
Sprawdzałes układ wydechowy czy wszystko szczelne itp.
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Siemka Panowie nosze się z zamiarem wymiany oleju w skrzyni o symbolu FYA 6-bieg. Mam pytanie odnośnie potwierdzenia czy dobrze dobrałem po etce bo wychodzi mi ze powinienem zastosować olej G052532A2 czyli odpowiednikiem byłby Castrol Syntrans V FE 75w80 czy macie cos lepszego ??? I pytanie mam ile tego oleju wchodzi do tej skrzyni bo w etce podane jest 1L ale to nie wiem czy pojemność butelki czy tyle wchodzi do tej skrzyni ???
-
[B6 AVF] Kod błędu P0401
Sprawdz czy przypadkiem nie masz uszkodzonej membrany przy klapie gaszacej egr
-
[B6 AVB] Delikatny problem z odpalaniem
Poczyść styki masowe silnika, oraz prądowe przewody rozrusznika, moze automat zaczyna mieć jakieś trudności, ewentualnie sprawdź kostke stacyjki, czy przypadkiem coś tam się nie przygrzewa. Dodatkowo sprawdz stan akumulatora.
-
[B7 TDI PD] Silnik rozgrzany ale temperatura gwałtownie spada na postoju
Ten czujnik wymieniłes na ori ???
-
[B6 AVF] Nie odpala po pustym baku.
Postaw samochod na noc przodem z górki jesli masz taka mozliwosc i wtedy zobacz jak bedzie odpalal. Zeby zobaczyc czy to moga byc pompki to musiałabys zrobic logi grup 013 018 023 i tutaj zamiescic wtedy chlopaki cos wiecej wykminia czy cos sie dzieje
-
Problem z turbo
Zrób logi i wrzuc do działu diagnostyki a na pewno uzyskasz odpowiedz co sie dzieje z turbem
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Tak to jest to od egr ta gruszka czarna
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
To zabierz ten swoj know-how ze soba do grobu ... I postaraj sie przeczytac ze zrozumieniem swoja ostatnia odpowiedz w tym temacie. To forum to duza baza wiedzy i pomocy ze strony uzytkowników a nie jakis Quiz z twojej strony. Wszyscy dziekuja za taka pomoc??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zajrzyj moze na pierwsza strone wątku i może rozwieje twoje wątpliwości co do wyboru smalcu ? lub postudiuj troche wątek i na bank dobierzesz oleum o najlepszych parametrach do Twojego motorka.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dokładnie ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Bierz grzybkowe
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To ogólnie czego bys nie zalał to furmanka pojedzie niektórzy na 10w40 zalewaja i tez jezdza. Wiec na tym co podałes tez bedziesz jezdził
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
http://pro-choice.pl/synpower-mst-c3-5w40-5l-p-1340.html http://pro-choice.pl/specific-50501-5w40-5l-p-13.html Te oleje beda najlepsze do twojego motoru spełniaja norme 505.01 do pompowtryskow i sa rekomendowane na tym forum
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Zgodnie z wytycznymi zalecany czas sezonowania warstw wyrównawczych wykonanych jako jastrych zespolony, zgodny z normą PN-EN 13813:2003 [12], wynosi 28 dni. Przy czym zastosowanie szybkowiążących i szybkoschnących materiałów do wykonywania warstw wyrównawczych może znacznie zredukować minimalny czas sezonowania.Dopuszczalne zawilgocenie powinno być raczej na poziomie 4%, a jedynie w wypadku jastrychów z ogrzewaniem podłogowym wartość 2% musi być bezwzględnie przestrzegana.Zrób prosty test ze szklanka postaw ja na posadzce do gory nogami i na drugi dzien sprawdz czy w jest duzo skroplin. To Ci da wytyczna w jakim stopniu jest wyschnieta. Ja zwykle minimum te 3 tyg czekam i dopiero układam płytke oczywiscie zalezy tez od grubosci posadzki bo im grubsza to wiadomo dłuzej schnie ...
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jesli miałby byc wykonany z drewna to tylko egzotycznego gdyz jest odporne na scieranie i niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych jakie mamy w Polsce ale deska kompozytowa rowniez jest jednym z tych materiałow ktore bez przeszkod mozna uzyc na tarasie do tego dochodzi brak wykonywania prac konserwacyjnych tj olejowanie i inne zabiegi przedłuzajace ich trwałosc i odpornosc na działanie czynnikow atmosferycznych. Z deska drewniana juz to nie przejdzie.Kwestia wyboru indywidualna.Cenowo najtaniej wyjdzie drewniany. Zaleta drewnianego bedzie na pewno to iz mniej bedzie sie nagrzewał w czasie nasłonecznienia niz egzotyk badz kompozyt.Z racji tego mozna po drewnianym bardziej komfortowo chodzic boso. Do tego jesli jest to taras na gruncie wziałbym pod uwage płyty kamienne i kostke brukowa.
-
Elektronarzędzia Makita czy Dewalt ?
Siemka z mojej strony i jedna i druga firma godna polecenia. Choc Makita teraz to juz nie Japan Anchi a made in china,rumunia. Mam kilka narzedzi marki Makita i moge je polecic ale De Walt tez jest godny polecenia do tego dorzuciłbym jeszcze marke Melwaukee, Festool ale to juz sa dosc spore ceny gratów.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
A gdyby na takie drzwi pokusic sie o jakas okleine drewnopodobna to juz wygladały by znacznie schludniej od strony wewnetrznej domu