Treść opublikowana przez Daniel85
-
Filtry i paliwo
1)Filtr paliwa raz w roku przed zima 2)Dodaje olej 2T w proporcji 1:250 ml na zbiornik co 3 tankowanie 3)Bądź ten specyfik AMSOIL ACBCN DIESEL CETANE BOOST +7C 473ML Pozdro ?
-
Jaki żarówki polecacie?
Kłaniam się Panowie kieruje sie do Was z pytaniem co tam polecicie od siebie żeby wsadzic w swiatła mijania i drogowe ??? Dodam swoja propozycje mijania osram cool blue intense a w drogowe tungsram megalight +120 % ??? Bedzie dobra opcja czy macie cos lepszego do zaproponowania ??? Pozdro 4 all
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Gratki Kamilu jak zawsze kawał dobrze i konkretnie wykonanej pracy miło popatrzeć
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
avf 2003 r 338 kk
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Polecane opony letnie
Jeśli chodzi o imperial ecosport 2 to użytkuje i powiem tyle jeśli nie jeździsz szybko tylko w miare normalnie ekonomicznie to można brac.Problem zaczyna się gdy lubisz szybsza jazde i można się niemile zdziwić szczególnie przy mokrej nawierzchni.Przy nagłym zahamowaniu z ok 120 km/h przy mokrej nawierzchni jedziesz jak na lodzie. Ja osobiście założyłem je dziś będą miały 3 sezon bieznik jeszcze wygląda ładnie ale biore już na nie dobra poprawke na mokrej nawierzchni max do 80 km/h.Jesli będą zachowywały się jeszcze gorzej niż w ubiegłym sezonie to leca na szrot i trzeba będzie zaopatrzyć się w nowe opony. Może ktoś się jeszcze o nich wypowie być może w odwrotnej opinii niż moja.Ale decyzje oczywiście podejmujesz Ty sam co kupisz.- Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Może tu cos znajdziesz konkretnego https://gacol.pl/m,245,uklady-centralnego-smarowania.html- Tv online
Weeb.TV lukałem jak siedziałem na auslandach- Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Dzieki za odpowiedz- Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Siemka Panowie mam pytanie odnośnie płynu do wspomagania ,gdyż wymieniałem go 2 lata temu i ma jakies 50 tys km nakręcone. Pytanie odnośnie wymiany przepłukałem wtedy układ i zalałem płynem g004000m2 i czy teraz mam znowu przepłukać układ i zalac g004000m2 czy można zrobić sama dolewke ??? Teraz płyn ma kolor jasno brązowy . Pozdro i dzieks za info- Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Czyli znaleźliśmy złoty srodek ja proponuje 2 najlepsze oleje pod 1.9 tdi Motul Specyfic i Valvoline SynPower MST C3 do tych oliw można się pokusić o dodatek archoila i mamy najlepsze smarownanie i ochrone silnika. Na forum tez znajduja się osoby co jezdza na dodatku archoila i sobie go chwala. Wiec nie ma co szukac dziury w całym temacie.- Olej MOTUL- oryginał i podróbka
To może kolega poda namiar na najlepsza oliwe pod 1.9 tdi PD.I będziemy mieli po problemie wyszukiwania tego najlepsiejszego- [B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Ja na oponach 235/45/17 licznikowo 215km/h w 3 osoby a na 195/65/15 jechałem sam licznikowo 230 km/h- Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Będą pasiły- Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Być może będzie to samo ale nie zmienia to faktu ze chyba i tak to sa jedne z najlepszych oliw dedykowane do tych silnikow z PD- Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Dokładnie tak jak piszesz własciwosci czyszczące ma kapitalne ale tez miałem wrazenie ze od 7 tys zaczynał jakby ciut głośniej pracować i zawsze po 7 tys musiałem z 300 ml dolewki zrobić. Teraz przesiadłem się na Valvoline Syn Powera MST C3 jak na razie 6 tys na nim i wrazenia pozytywne.Silnik pracuje tak jakby bardziej miękko a szczególnie słychać to rano przy pierwszym odpalaniu- Olej MOTUL- oryginał i podróbka
U mnie przy zrzuceniu czapki przy wymianie oringow na pompkach meches bym tak zdziwiony czystoscia silnika ze sam dopytywał gdzie kupuje oliwe bo zadko w benzynie zdaza się tak bielutki silnik.Wiec tylko potwierdza to jakość oryginalnych olejow kupowanych od naszych forumowych kolegów . U mnie akurat był zalewany Motul Specyfic- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dla Ciebie dwa najlepsze oleje to Valvoline Syn Power MST C3 5w40 lub Motul Specyfic 505.01 5w40- Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Potwierdzam opinie kolegi @jolley przez pierwszy tydzień delikatnie było czuć ale naprawdę delikatnie.Teraz już jest OK i dywaniki G&H pasuja ideał również polecam- Kraków, A4 B6 1.9 TDI, wszystko co będzie trzeba
Zajrzy tutaj może akurat cos znajdziesz a jak nie to daj pytanie tutaj szybciej otrzymasz odpowiedz Pozdrawiam i zycze znalezienia godnego fachowca i rozwiązania usterek- Wymiana przedniej szyby w Audi A4 B6
Myśle ze będziesz zadowolony z wyboru. Nordglass jak dla mnie jest tandetny a to widać chociażby zima.Wystarczy poskrobać trochę szybe ze szronu i po kilku takich zabiegach mamy piękne porysowana szybe.Drażni to strasznie i gdyby to była pierwsza szyba to bym o tym tak nie pisał ale to już 3 sztuka i z kazda jedna jest taki motyw.Chyba sa za mikkie czy nie wiem jak to nazwac. Gdy dopadnie mnie kolejna przypadłość wymiany to biore albo Sekurita albo Pilkingtona.Pozdrawiam PS. Całkiem dobra cene wyhaczyłes za te szyby.Ja za Nordglassa płaciłem 450 zł- Wymiana przedniej szyby w Audi A4 B6
Ja kolego mam wymieniana w przeciągu ostaniego roku 3 szybe przednia.Kamienie się na mnie uwzięły ... i wszystkie 3 mam nordglassa. Z moich spostrzezeń mogę Ci tylko powiedzieć tyle z lepiej trochę dopłacić i wybrać cos innego niż nordglass.Gdybym teraz miał wybierac to brałbym cos z Sekurita bądź Pilkingtona.- pompowtryski do sprawdzenia
Ogarnij temat dopiero wstaw logi do sprawdzenia nikt Ci tu na przykładzie fotek nie postawi konkretnej diagnozy.- [B6 AVF] Pompowtryskiwacze
Etka podaje te dwa numery wiec powinny pasować zamiennie. W razie wątpliwości może ktoś Ci to jeszcze potwierdzi- [B6 AVF] Pompowtryskiwacze
038130073BA i 038130079FX według etki - Polecane opony letnie