Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Do mega sztuki jeszcze bardzoo daleko ale dziękuję AngelWax całkiem całkiem, teraz używam Chemical Guys iLeather Cleaner i Conditioner, bardzo sobie chwale te dwa środki, ogólnie w chwili obecnej używam tylko kosmetyków Auto Finesse i Chemical Guys bardzo przypadły mi do gustu te firmy
  2. Siema
  3. Dziś dostałem info ile za te zaciski Brembo nowe w ASO.....musiałem spytać tak z ciekawości i jak wszyscy się domyślają po dobrej zniżce i tak cena powala
  4. Dev co myślisz? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/358980-komplet-hamulcow-s4-b6-b7-po-regeneracji-nowe-klocki/#entry4835173
  5. Dev w jakich rocznikach te zaciski wychodziły, których tak namiętnie szukam i zamęczam Cie smsami ??
  6. Panowie ktoś tu pisał o baardzo elastycznych cenach w ASO w Toruniu, pamiętacie kto ?
  7. Jak będzie większy to kupujesz pierścienie centrujące i po sprawie, ktos kto sprzedaje felgi powinien znać jej parametry, tak jak napisałeś 5x112 rozstaw śrub, 7j szerkość w calach, 17 rozmiar i odsadzenie czyli et 37 wszystko gra, Audi ma 57,1 i 66,1 jak będziesz miał większe to kupisz pierscienie centrujące i tyle ale podejrzewam że będzie 57,1 czyli będzie grało, ale warto zapytać o to....
  8. Jak otwór centrujący 57,1 to bez problemu, a nie wiem Piotr co to za opony, wyglądają w miare ale jaka marka i rocznik nie wiem
  9. Ja na 17 zawsze wrzucałem 225/45/17 jak więkmszośc osób z reszta i jeszcze w miare to wyglada a jak chcesz jak na kanapie to wtedy felgi 16 cali i 205/55/16 ale miałem też na 17 cali załozone 225/50/17 przez chwilke i to już taki chyba garniczny rozmiar, no mi w kazym bądz razie nie tarło na zawieszeniu 1BA ale czy wiekszy i bardziej odczuwalny komfort to z tym bym polemizował ja przynajmniej nie czułem róznicy.....
  10. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Temat rzeka o złodziejskmi kurestiwe....
  11. Jesli chcesz wiedzieć jaka szerokośc opon to wypadałoby podac szerokości felgi ale w ciemno mozna polecic 225/45/17 bo pewnie masz 7 albo 7,5 cala a dystans 15mm byłoby w miare....
  12. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wszystko zalezy jakie miał te śruby i kto po nie przyszedł, mi juz raz dupe uratowały także polecam również McGard.......zawsze to lepsze niz nic, przyjamniej papudraków odstarszy a tak byle c*pa Ci odkręci.....
  13. Mody z gustem mega się prezentuje z zewnątrz, poszedłeś w bardzo dobrą stronę moim zdaniem czyli pakiet black
  14. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany jakby coś mam n sprzedaż sprężyny od 1BV z 3.0 tdi Avant Quattro czyli od mojego auta
  15. Na ebayu są.....a świecidełka ładne
  16. Rozumiem że masz ori zawieszenie S-line.......nic nie będzie obcierać, parametry mają dobre, nawet lekki dystans wejdzie jeszcze na przód i tył, opony najlepiej 225/40/18, otwór musisz mieć 57,1, pytanie jest jedno.....ile te podróby wytrzymają....kolega jak miał takie made in chińska plastelina to po zaliczonej dziurze 3 felgi poleciały do prostowania, także.....
  17. A więc tak….w chwili obecnej pomału zabieram się za kompletowanie nowego układu hamulcowego, mam nadzieję że za niedługi czas będzie wszystko gotowe, póki co poszukiwania trwają….w między czasie zamówiłem kilka kosmetyków i żeby nie było nudno, to skorzystałem z dnia wolnego i strzeliłem kilka nowych fotek…… Z kosmetyków wleciało…. Auto Finesse Glisten Auto Finesse Total Interior Cleaner Auto Finesse Iron Out Pozdrawiam FroS-t
  18. ...

    FroS-t odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Wkurzacie mnie z tymi gwintami ładnie siedzi
  19. Bartek jakie masz opony? chodzi mi o szerokość....
  20. Ale dałeś czadu z tym obniżeniem przodu Nie wiem czy jest sen się powtarzać ale PIĘKNA JEST !!
  21. Kurde a ja nie wiem bo na jakiegoś grilla mam jechać , zobaczę jeszcze, po negocjuje z moją druga polówką, chętnie bym podjechał....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.