Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. FroS-t odpowiedział(a) na Virnik temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ja tez i byłby płacz
  2. Najlepszego Jędruś !!! wszystkim !!!
  3. Panowie mam pytanie, kończy powoli mi się seria jeśli chodzi o hamulce i chciałbym założyć do auta coś lepszego ponieważ w planach jest podniesienie mocy , podejrzewam że w przeciągu 3 miesięcy będę musiał zdecydować się na jakiś nowy zestaw, ale wole już teraz zbierać info odnośnie tego tematu i widzę że większość tutaj na forum zakłada hamulce od S4 B7, z moim mechanikiem który pracuje w Audi chce założyć hamulce od Audi A8 D3 i tutaj moje pytanie z uwagi na to że nie posiadam dużej wiedzy w tym temacie i chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat czy iść w tym kierunku czy może wybrać coś innego, będę wdzięczny za opinie....ps jarzma i zaciski już czekają aczkolwiek sam już nie wiem... co myślicie?
  4. Dzień Dobry Audimaniaki
  5. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    sam tył puścisz? jakie oznaczenie sprężyn Mogę sam tył, ale wolałbym cały komplet po niższej cenie bo leży mi to i zawadza, mogę Ci oddać całość za 150 zł + KW,pasuje ?
  6. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jakby ktoś chciał to mam na sprzedaż sprężyny , cały komplet od zawieszenia 1BV z mojego autka czyli a4 b7 Avant 233ps Quattro, są w dobrym stanie
  7. W B7 masz trzy rodzaje zawieszeń 1BA - zwykłe czyli koza , 1BE - sportowe obniżone -20mm i 1BV - S-line obniżone -20mm ale znacznie twardsze od 1BE
  8. P.S Panowie do sprzedania mam komplet sprężyn od zawieszenia 1BV , czyli -20mm, są w dobrym stanie, oczywiście od 3.0 TDI Quattro czyli od Mojego autka, o cenie nie myślałem, do dogadania.....chyba 150zł byłoby ok
  9. Kurrrde ale późno, ale miałem dziś długi dzień, siema mordy
  10. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Musze uważniej zadawać pytania
  11. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde wiedziałem że szyderka poleci cwaniaczki ale ja sie nie dam,i za jakiś czas mam nadzieje że naklejka B7 Crew dumnie zagości na moim autku
  12. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  13. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jak to jest na chwile obecna z B7 Crew??? Nadal jak autko pomodzone wysyła się zgłoszenie czy umarło to już śmiercią naturalną....z ciekawości pytam
  14. Nie no rakieta panie !!! Śliczna !!!
  15. Kurde ludziska aż fajnie się czyta jak dbacie o autka , własnie dlatego dołączyłem do a4 klub kilka detali w zewnątrz i już w ogóle będzie miazga Arek co tu duż gadać, podoba mi się i autko i Twoje podejście do tematu, mam nadziej że będzie okazja się kiedyś spotkać na jakimś zlocie Oby tak dalej !!!
  16. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/133577-naprawa-silniczka-zamka-w-bagazniku/
  17. Stała przypadłość, też to miałem w a4 b6, obejrzyj i działaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.