Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. S-pot 03.04.2016r A leniwce niech ruszą swoje dupska bo wpierol , czasem na chwilkę ale warto wpaść Pozdrawiam FroS-t
  2. Taaa dziś na spocie widziałem, jest git, zdecydowanie
  3. Fajne autko, nie spierdol tego a tak na powaznie będę śledził, powodzenia
  4. Miłe słowa Łukasz, fajnie coś takiego przyczytać co do opon to zastanawiam się tylko między tymi trzema: Micheliny które wymieniłeś no i te które wczesniej wymineiłem czyli Yokohama Advan Neova lub Vredestein Ultrac Vorti R, myslę że każda z nich będzie spisywała się wysmienicie
  5. Mnie nie ma w Bydzi, także odpadam....
  6. Jest dobrze naprawde dobrze
  7. A mi to się nie podobają te Wasze srebrne pokrętełka i do lusterek i w RNS też nie
  8. Ale kicha miałem podobne koła w a4 b6, to dopiero wyglądało , minimum dystans 25mm ale i tak nie bedzie rewelacji.....żeby to dobrze wyglądało jeszcze większy by się przydał, aż strach taki dystans zakładać ..... ja bym nie kombinował i sprzedał te felgi......ekspertem nie jestem oczywiście to tylko moja skromna opinia.....
  9. Teraz już wiem kto parkuje na strzeżonym parkingu który mijam wracając z pracy [emoji41]WIŚNIA TRUKNĄŁ A tak ogolnie to Siema mordy WIŚNIA TRUKNĄŁ
  10. A Lato coraz bliżej, tik tak tik tak.....
  11. Tak mati to są własnie te o których rozmawialiśmy
  12. Zymol jak najbardziej fajna sprawa na koła, ale Eibach Pro Kit kurcze trochę wysoko jeszcze.....
  13. Wiem jakie opinie maja letnie Nankangi, letnie będą albo Yokohama Advan Neova AD08R albo Vredestein Ultrac Vorti R
  14. Też tak uważam że ładny kolorek, jak kupisz listwy boczne to wtedy można pomyśleć na kolorami, czy boczne w taki sam czy nie, czy dokładka i listwy w inne
  15. Śliczny RS, jest po prostu piękny !!! Jak dla mnie wymarzone auto,w ogóle jestem zakochany w modelu b7 a jeszcze RS, bajka, pakiet black to najsłuszniejszy wybór, z tym pakietem jest kocur, mam to u siebie, dodaje agresywności całemu autu. Niestety RS4 zostanie tylko w moich marzeniach bo nie sadze żeby było mnie kiedykolwiek stać na niego, ale wiesz co, fajnie że są tacy ludzie którzy mogą sobie pozwolić na takie auto, modząc go delikatnie i z gustem nie robiąc popeliny z kultowego jak dla mnie RS-a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.