Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Są detailery do skór jak AngelWax Heaven For Leather, ale jak chcesz jeden środek do deski i skór to jest coś takiego jak Chemical Guys Inner Clean, z reszta chyba Ci pisałem żebys to kupił a Ty wyleciałeś z jakimś tam ADBL.......
  2. Sunset Orange
  3. Pomijając że jest w końcu ten gwint i teraz to naprawde wygląda jak trzeba to fajnie widziec klubowe auta stojące razem na spocie
  4. Wydetailinowany jak trzeba, to sie chwali
  5. Komentarz nie miał być prześmiewczy to raz, po to jest forum żeby pomagać i oczywiście masz racje ale zobacz sobie co piszesz sam wyżej 5 czy 6 , 13 czy 14 to jeden mm i poprostu uważam ze nie będzie to miało wpływu, co innego czy 1cm czy 1,5cm a 1mm to nawet nie musi byc sprawa ze dystansu jak coś ci tak przytrze tylko tego jak opona się ułożyła na feldze i jak będzie jak dobije, poza tym ja miałem 19x9j et 33 i auto na 45mm i nie taro nic a nic, raz się zadarzylo jak mialem komplet osób i załadowane auto pod sufit bo jechałem na wakacje, ale to raz , nawet ci fotkę wrzuciłem w temat, a to moje opony miały taki rant ochronny ze pała dymi, poza tym ty masz -30mm to jest tyle co nic, zaledwie 1cm niżej od 1BV czy 1BE wiec poprostu bez przesady......poza tym panie kolego na str nr 3 Twojego tematu chłopaki doradzali ci jakie dystanse dobrać
  6. A jakie masz dostać konkrety, myślisz ze 5mm będą ok a 6mm będą tarły jeszcze przy tym zawieszeniu i oponach, Nie masz gwintu ani upchanej felgi 9,5j albo 10j i ponaciaganych na to opon żeby był spas na styk, co ci zrobi ten 1 czy 2 mm, nawet tego nie zauważysz......
  7. Wzór niby bez szału ale parametry do b7 mega, guma super się naciagneła i wyglada to bardzo fajnie, a gwint dopełnia całości i jest
  8. Ty lepiej mow jakie nowe koło będzie
  9. Musisz poszukać kilka stron wstecz tam opisałem dokładnie moje wrażenie z gwintu, ogólnie jest super, polecam str nr 16 i dalej jest o gwincie.....
  10. OTWIERAM! Bo znalazłem jeszcze dwie fotki z Bukowiny
  11. Do zoba za rok, obowiązkowo
  12. Dziekuje Panowie, Miło !
  13. Bukowina Tatrzańska 2k18 W tym roku również postanowiłem się wybrać na BT razem z @jedrekx i @bula87 oraz Naszymi towarzyszkami ( i nie chodzi tu o auta), wyjazd zdecydowanie zaliczam do udaych, fajnie było zoabczyć znajome twarze i auta oraz miło spędzić czas, chodz ten zleciał bardzo szybko, z modami ciezko ostatnio u mnie z uwagi na całkowity brak czasu oraz niestey gotówki, ze zdjęciami też lipa czasowo a że modów póki co nie ma to i nie ma co focić, no ale na Bukowinie coś tam pstryknąłem, więc dziele się co ciekawszymi "pstrykami", ogólnie to spac coś nie mogłem po powrocie i tak sobie siedziałem do 3:00 przy zdjęciach więc mogę krzyknąć "pierwszy !!! " mam nadzięje że się będą podobały.... kilka zdjęć dla @tomekhxc A tego to chyba nie trzeba przedstawiać @H4mm3R @Kosmita @jedrekx @afroo. @karol1981 @D4NTE @TOM3K @bula87 @Młody_drog @tomekhxc Do zoabczenia za rok ?
  14. Rówież Podziekował
  15. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mozesz tez wypaskowac je sobie.....M14x1,5
  16. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ale przeciez wystaje tylko jak to napisał munnv "łeb" śruby a na ten łeb możesz sobie klupic ładne nakładki w dowolnym kolorze
  17. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dobra powiedz mi na c**ja ci te sruby teraz nowe ?
  18. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Za rok to już B8 przyjedziesz
  19. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    See You Next Year

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.