Treść opublikowana przez FroS-t
-
Preperat do felg
Chyba nie ma lepszego w tej cenie , podobnie wychodzi ADBL Vampire
-
Znaczenie ET Felgi
Przy -30mm nie będzie trzeć, te felgi będą lekko wystawały poza obrys bo to za małe obniżenie bo takich parametrów, a jak założysz gwint to już kwestia opony.....
-
Znaczenie ET Felgi
Wejdzie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jak sobie nie poradzi to inne produkty typu Tar and Glue można spróbować....ale Prickbort jeszcze nie zawiódł mnie nawet przy uporczywym kleju, naklejkach różnych czy pozostałościach po odważnikach na feldze, chwile posiedzi i ładnie rozpuszcza.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nie, wiadomo na czyste auto to psikac
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wszystkie kleje usuwałem zawsze Prickbortem, całkowicie bezpieczny dla lakieru, ale jak poradzi sobie z klejem do szyb ciezko powiedzieć , nie sprawdzałem , w każdym razie lakier nie ucierpi
-
Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
- Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
Jak dla mnie mocno średnio wyglądają te jajka, jedyne miejsce gdzie mi sie owal podoba to na d*pie RS4, ale to tylko Moje zdanie.- A4 B7 1.8T początek przygody : )
Co kupiłeś ?- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Uwazac to ja uważam, jak i Moja druga połówka ale jadąc gdzieś dalej nie przebuduje drogiwięc lepiej się zabezpieczyć w razie "W"- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Skoro pasuje to zainetresuje sie, podziekował Oglądałem ostatnio i sam nie wiem czy mi sie podoba, temat do przemyslenia, ale tak czy siak teraz nie ma czasu na ściaganie zderzaka i rozklejanie lamp, ale pewnie temat wróci- A4 B7 1.8T początek przygody : )
Ty lepiej gwint zamawiaj.....- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Panowie małe pytanie, a mianowicie czy ktoś z Was ma założoną inna osłone pod silnikiem niz ori, chodzi mi o mocniejsza i bardziej wytrzymalszą, bo ostatnio dużo szuram, dużo za dużo....a jak ktoś ma to możecie coś polecić, albo podlinkować ? I kilka fotek z wycieczki do CT.....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Co to jest?
Popalone chyba- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
No Ok , napisze jakiś wstęp, opisze w jakim kierunku pociągnąć temat żeby był ciekawy a nie zrobił się śmietnik , wrzuce cos od siebie, pomyśle nad nazwą i dam znać jeśli faktycznie to dobry pomysł- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Do fotografa to mi daleko, tak sobie pstrykam ale mogę powiedzmy zacząć, kilka slow wstępu napisać , wrzucić kilka fotek od siebie i to czego uzywam a potem to już chyba poleci......chyba ze ktos inny chętny- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Tu chyba Sportline siedzi z tego co pamietam ale 18 cali i szerokości felgi robią swoje, dużo nizej by trzeba to fakt bo kiszka jest- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Wydaje się to być bardzo fajnym pomysłem, można by popisać co kto używa do fotografii ze zdjęciami sprzętu, wymienić się ciekawymi stronami, doświadczeniami, powrzucać co fajniejsze fotki z opisem wykonania i obróbki, pogadać o pomysłach na sesje itp kwestia kogoś kto by pilnował tematu aby śmietnik się nie zrobił i myśle ze byłby to bardzo fajny temat, może trzeba pomyśleć o nawie tematu i ruszać zawsze zrobiłby się tez kolejny fajny temat gdzie moznaby nacieszyć oko troszkę lepszymi fotkami niż pstrykanymi z kalkulatorów Sorki za OT Mateusz- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Możesz, możesz tez sie przejechac ,wiekszosc wody powinna zniknać....- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Myjesz auto, psikasz na mokry samochód, dosłownie chwuilke czekasz i zaraz spłukujesz, tak jak na filmie:- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Te listwy u Nas w Audi sa tak lipne że jak coś wejdzie w rekacje z nimi to jest masakra i nie usuniesz, ciekawe co to jest w ogóle ......? Mocna chemia bardzo szybko je uszkadza, tak samo jak ptasie odchody czy zima i wszechobecna sół, pasty do metalu pewnie zostawią Ci rysy i zmatowienie, nie zda do końca egzaminu taka pasta poniewaz to nie jest typowy chrom jak np na końcówkach wydechu, bardzo szybko sie utlenia, nie wiem jak oni to nakładają, bo to jest tworzywo i chorm chyba nakładany jest metodą anodyzacji, do tego fabryka pokrywa go bezbarwnym lakierem, niektórzy próbuja polerować i czasami to wychodzi, pasta AMGLOS już którys raz wyczytałem że się sprawdza, tu ktos film wrzucił: Tak czy siak ciezki temat- [B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Co tu taka stypa?- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tak- Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Jesli chodzi o pierwsza fotkę to jedyne co możesz zrobic to kupic dobre APC i próbowac to usuwać coraz mocniejszym stęzeniem, pytanie tylko czy jest to brud czy odbarwienie które weszło w reakcje z tworzywem i wtedy juz nic nie zrobisz, co do drugiego zdjęcia to nie usuniesz tych rys, jedyne co możesz robić to kupić jakis dressing i on pomoże Ci to zamaskować aby nie był takie białe te rysy i nie rzucały się tak w oczy.... - Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal