Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Ramka fajna, nie marudzą tylko oglądają
  2. FroS-t odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
  3. Fajna sztuka, kolor hebli mega ciekawy i fajnie się prezentuje
  4. Panie cofnij się kilka stron wstecz, lub zajrzyj na dział Akcesoria, trochę własnej inwencji i chęci poczytania tematów, jest tego tyle że niestety albo i stety trzeba samemu spróbowac co Ci leży a potem tego używać, często, bardzo często Jeśli chodzi o środki do felg to tez musisz sprecyzować czy chodzi o okresowe mycie po sezonie czy codzienna pielęgnacja.....tak czy inaczej wszystko znajdziesz na forum
  5. Tutaj prezentujemy swoje auta, nie gadamy o felgach
  6. Nie poradzisz na złodziejskie k**estwo, mi ostatnio ramke chcieli ukraść ale nie dali rady to połamali..... od tablicy rej na tyle
  7. I'am back , siema
  8. Mateusz zrób jakieś fajne fotki i do kalendarza, dla mnie najlepszy Avancior na forum z B6
  9. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U mnie tez masz 19x9j et33
  10. A ja własnie wyjeżdżam się urlopować będę za tydzień, w między czasie dojdzie mi reszta gratów do spowalniaczy, także jak wrócę za tydzień to działam
  11. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To fakt,Avantów więcej tak pomodzonych
  12. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chyba za dużo tego ogólnie, przynajmniej na forum heh
  13. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Aha byłbym zapomniał, może komuś się przyda, jakis czas temu usunąłem problem, winowajca to przekaźnik w ECU
  14. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde mieszacie mi....
  15. To sprawdź, trochę szerokie lacze na zimę 245.....
  16. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany kiedyś już pisałem o końcówkach Ulter mówiliście żeby brać końcówkę ze średnicą montażową 55mm czyli w podanym linku byłaby to druga opcja 55mm wewnątrz i 58mm na zewnątrz tak ? http://allegro.pl/koncowka-tlumika-ulter-n1-90-rs-fi-90-wawa-i6041034717.html
  17. A ja od początku tego sezonu latam na Vredestein Ultrac Vorti R i szczerze polecam
  18. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teoretycznie nie, ale jak bym teraz zaczął zmieniać plany jak mam już prawie komplet to chyba musiałbym się wyprowadzić z chałupy hehe oczywiście żartuje, no ale trochę szkoda
  19. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teraz to wystawiasz
  20. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest i delfinek
  21. Przejeździłem cala zimę na oponach 225/40/18 i nie mam zastrzeżeń

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.