Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Będzie grało ps co taka cisza afroo u Ciebie wątku?
  2. Tak -45mm czyli 2,5cm niżej bo na 1BV masz -20mm ale to "raptem" robi taka różnicę
  3. Przemęcz się ten sezon i kup dobry gwint albo takie springi jak ja mam i koło na przyszły sezon zamiast teraz coś na siłę albo coś co za chwilę nie będzie Cie się podobało.....
  4. Używki albo Dawmac, ale raczej ori używki, chwila jeszcze jest dołożysz 500 do odłożonej kwoty i będzie już w czym wybierać ktos tu juz pisał na forum że gleba i koło to chyba pierwsze co powinno się robic jeśli chodzi o wygląd i stylistykę i ja w pełni się z tym zgadzam, nic jak te dwa elementy nie zmieniają tak bardzo auta i nawet jak wydasz więcej niż zakładasz, uwierz mi wysiadając z auta będzie Ci się gęba cieszyła
  5. Myślałem jakiś czas temu o takich kołach do siebie,miało być tak: ale finalnie wygrała miłosc do Rotorów ale tak jak mówisz Mateusz wklęsłości robią robotę dlatego wybrałem ori Rotory a w ruchu już w ogóle wklęsłe felgi mega się prezentują Przy Twoim obecnym aucie pięknie sie będa prezentowały
  6. Moja odpowiedz nie miała na celu pokazanie że znam jakies tam paragrafy ani pokazanie Moich filozofii z nieba wziętych, tylko był to przykład na podstawie jakich przepisów ja się opierałem w bardzo podobnej sprawie i jakimi przepisami kierowała się w stosunku do mnie ubezpieczalnia, ale żeby właściwie to odebrać jest do tego potrzebne czytanie ze zrozumieniem które u Ciebie jak widać zawodzi.....Pozdrawiam
  7. Śliczne B6 , no i duuuuży plus za włożoną prace w auto , wszystko z gustem i całość prezentuje się świetnie, mega mi się podoba
  8. Świetna jest, mega się prezentuje małe pytanie jakie mają te felgi parametry, 19x9j et 33?
  9. Heble poszły, kolor wybrany, na Bukowinie jestem obowiązkowo razem z Moją Moniką, to jeden z priorytetów więc mam nadzieję że się widzimy no i chciałbym tam zajechać z kiera TT do zamontowania
  10. Ale dałeś czadu Adrian.....pokuszę się jeszcze o jeden wpis Policja nie da mu notatki, takową może dostać tylko strona, czyli poszkodowany bądź sprawca, a Tomek jest osobą trzecią, no ale jak ktoś zamuli to może ją dostanie w łapy ale bardzo wątpię....... Zgodnie z art. 44 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym osoba uczestnicząca w wypadku drogowym (wypadku w szerokim rozumieniu, a więc i kolizji) jest obowiązana na żądanie drugiego uczestnika zdarzenia podać swoje dane personalne, dane personalne właściciela pojazdu, dane dotyczące zakładu ubezpieczeń, z którym zawarta jest umowa OC. Należy wspomnieć, iż niespełnienie tego obowiązku może wyczerpywać znamiona wykroczenia z art. 97 kw. Poszkodowany w wyniku zdarzenia drogowego posiadając dane opisane w art. 44 Prd może zgłosić tzw. szkodę odpowiedniemu ubezpieczycielowi, który ewentualnie zwraca się do Policji o dodatkowe informacje na temat wypadku. Zgodnie z art. 25 ustawy dnia 22 maja 2003 r. o działalności ubezpieczeniowej Policja (Dz.U.10.11.66 j.t.) na wniosek zakładu ubezpieczeń, w zakresie zadań przez ten zakład ubezpieczeń wykonywanych i w celu ich wykonania, w związku z wypadkiem lub zdarzeniem będącym podstawą ustalania odpowiedzialności, udziela informacji o stanie sprawy oraz udostępnia zebrane materiały, jeżeli są one niezbędne do ustalenia okoliczności tych wypadków i zdarzeń losowych oraz wysokości odszkodowania lub świadczenia. Na etapie czynności wyjaśniających w sprawie o wykroczenie (kolizja drogowa) brak jest podstaw prawnych do przekazywania stronom policyjnych notatek urzędowych na temat zdarzenia. W Kodeksie postępowania w sprawach o wykroczenia nie przewidziano bowiem możliwości udostępniania stronom i zapoznawania się przez nie z materiałami sprawy na tym stadium postępowania (jest to możliwe dopiero w postępowania sądowym). , co do nie wydawania auta....jeśli nie wyda auta PZU które jest właścicielem to jest to przestępstwo, czyli przywłaszczenie bo nie ma zadnych podstaw aby auta nie wydać i największą głupotą byłoby nie wydawanie pojazdu, co innego naliczona kwota do momentu postoju auta a to że były oględziny nie znaczy że maja wiedzę że jest to miejsce płatne, bo nie jest to parking z napisem płatne tylko teren zakładu mechaniki z ogrodzonym parkingiem należący do Tomka, i samochód został dostarczony na własna rękę przez kolesia który dał nogę, kwestia teraz co obejmują warunki ubezpieczenia, przerabiałem podobny temat rok rok temu, tam sprawa toczyła się łącznie 1,5 roku i po kilkunastu odwołaniach, gdzie brałem prywatnie dwóch biegłych sadowych do oględzin auta przed i po wypadku, kolejnym etapem była walka o zwrot kasy za holowanie i właśnie postój pojazdu na parkingu strzeżonym ale PZU miało wiedzę o wszystkim a warunki ubezp pozwalały na holowanie do miejsca wskazanego przez ubezpieczonego, w tym wypadku miałem parking strzeżony wskazany przeze mnie, ubezpieczyciel na podstawie dostarczonych faktur oddał siano za parking i lawetę ale..... po nie małej przeprawie, a sprawa została wygrana po wzięciu ostatecznie adwokata i kilkunastu rozprawach, no ale nie miałem zamiaru odpuszczać wtedy chodziło o auto wartości 40 tyś dla jednego mało dla innego dużo....., ale u mnie PZU był informowany o każdym ruchu i mieli o wszystkim wiedzę na pismach,no i nie był w to wmieszany leasing, kwestia jakie będzie stanowisko ubezpieczalni do leasingu i faktycznego użytkownika pojazdu bo tego nie wiem.... To chyba byłoby na tyle, działaj Dev może coś się uda zarobić złotówki i jak zakończysz temat, daj znac bo jestem ciekaw jak podejdzie do tego ubezpieczalnia gdzie wmieszany jest w to wszystko leasing..... trochę się rozpisałem, pozdro
  11. Dobry wybór, jak 19 bierz ori a jak nie ori to bardzo dobrych firm produkujących felgi, nie bierz nic po taniości i chińskiej plasteliny, bo będą do prostowania co chwila albo do śmietnika....
  12. Co mi tu pijaki burdel w temacie o chlaniu robicie Powiem tak to: i to:
  13. Tej tej co tu się wyprawia ja mam już plan chce tak jak Jędrek z Bukowiny wrócić z nowa kierownicą ps dzisiaj wysyłam heble do Eltomu
  14. Jesli auto przyjechało na lawecie za zgodą i wiedzą PZU po wyrzadzonej szkodzie, to płaci PZU ale jeśli koleś sobie przywiózł trupa do Ciebie bo tak mu pasowało i auto przywiózł ze znajomym panem "Grześkiem" i potem poinformował od dzwonie i spierdolił to ubezpieczalnia sie wyprze bo nie miała wiedzy o tym że auto stoi na płatnym parkingu, jeśli mieli by wiedzę to zapewne odpiszą Ci że wiedząc to zawieźli by auto na swoje wyznaczone parkingi, dlatego poinformuj ich jak najszybciej że trup stoi i nalicza złotówki.... Jeśli PZU wiedziała że auto stoi na parkingu gdzie naliczane jest siano, to na podstawie faktury odda kase ale......odda ta kase właścicielowi auta i tu pytanie uznają że to będzie leasing czy ten koleś który użytkuje auto i je do Ciebie przyprowadził bo to on powinien płacić Tobie za parking a ubezpieczalnia powinna mu tą kasę oddać na podstawie faktury, auto po dzownie musi stać na strzeżonym przynajmniej do czasu oględzin powypadkowych....
  15. Tylko i wyłącznie tego kolesia jeśli chodzi o początkowa fazę, bo on jest użytkownikiem auta i dostarczył je we własnym zakresie do Ciebie więc zostaje sprawa cywilna która zapewne odpada, chyba że obiecał że zapłaci i masz na to świadka że informowałeś go jaka jest kwota do zapłaty za każdy dzień postoju, wtedy można spróbować podciągnąć to pod oszustwo i można zgłaszać, leasing tu nie ma nic do tego w tym momencie, ale od momentu jak leasing zamknął procedurę i PZU stało się właścicielem to od tego momentu PZU.....nie było by problemu jeśli po dzwonie przywiozła by do Ciebie to auto ubezpieczalnia, ale nie wiadomo jakie są warunki ubezpieczenia, czy po dzwonie jak dochodzi do holowania to ubezpieczalnia dostarcza do najbliższego parkingu , warsztatu czy miejsca wskazanego przez klienta bo różnie to wygląda w umowach AC.... na pewnon na tym etapie trzeba poinformować ubezpieczalnie że fura stoi u Ciebie i naliczana jest oplata za każdy dzień postoju....
  16. Auto przywiozła do Ciebie ubezpieczalnia czyli PZU czy on sam ?
  17. FroS-t odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak myślałem że pada mi coś bo od niedawna tak mi się robi, także pewnie masz racje Karol i moduł do wymiany
  18. FroS-t odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez tak mam, to taka znikająca antenka
  19. Romco co to są za felgi ??? Widzę że z Audi A8 ale masz nazwę tego modelu ???? Już znalazłem, nieaktualne
  20. Trzeba bardzo dbać o rant żeby go nie zapuścić, ale teraz jest tyle tych środków że głowa mała, dasz rade
  21. Będzie grało
  22. Mogłeś Tomka wziąść, ładniejsze moim skromnym zdaniem no to teraz gwint i 215/40 Pierścienie centrujące potrzebne......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.