Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Dokładnie, Fluffy mega a jak Ci niestarczy to kup sobie dwa
  2. Co tu dużo gadać, śliczny Avant i rancho tez fajne daj fotkę z boku autka
  3. Za tydzień mogę tylko w sobotę bo w nocy wyjeżdżam do Wawy ale na spota bym zdążył no fajnie by było tak jak ostatnio, pogadać, fotki i kolacja
  4. Te osłony są na przód i pasują p&p...........
  5. Według niemieckiego TUV na felgę 6j możesz założyć opony od 165 do 205 a na felgę 6,5j 175-215, strasznie wąskie te felgi.....
  6. Ja w niedziele odpadam, jestem u rodziców, chyba że coś się zmieni to dam znać
  7. Wczoraj dotarły nówki sztuki, nie śmigane prosto z ASO osłony do tarcz, Buła87 Thx Kurier przyniósł to No i ostatnio też kilkukrotnie wywalało mi błąd magicznego DPF’a, pomimo iż robiłem naprawdę dużo tras i kontrolowałem jego zapełnienie, po diagnostyce wyszło że pełny, i tak miałem to robić więc szybka decyzja DPF – Out
  8. Cabriovant
  9. Cofnij się stronę wstecz, kolega jeszcze jeden w Chełmna pisał także masz już jednego klubowicza blisko, póki co nie ma ustalonych stałych terminów spotów ani miejsc ponieważ ciężko z czasem bywa ale patrząc po spocie w Toruniu wszystko idzie w dobrym kierunku i myślę że będzie dobrze patrząc w przyszłosc, póki co spoty w Bydgoszczy i Toruniu a terminy dogadujemy tutaj i na klubowym fejsie..... Doleciały osłony do tarcz nówki sztuki nie śmigane prosto z ASO
  10. Malutki ale jednak kolejny element układanki
  11. Ja to się muszę na Śląsk przeprowadzić chyba, sami Magicy tam
  12. FroS-t odpowiedział(a) na bula87 temat w Audi A4/S4 B6
    A tak szukałem szukałem na forum i nie mogłem znaleźć wątku a tu dopiero 20 Maj założone czekamy na mody
  13. Oryginalne zawieszenie S-line lub sportowe czyli 1BV albo 1BE jest - 20mm w B7i najlepiej założyć 225/40/18 no chyba że chcesz bardziej obniżyć auto to można wtedy myśleć o 215......
  14. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  15. Znany wzór one zawsze będą dobrze wyglądały w B7 tym bardziej w takich parametrach, no i super że listwy boczne dałeś w czerń, całość będzie Mega poodba mi sie kolor, masz pojęcie jaki to jest, może jakieś oznaczenie albo coś? Mocno dałeś mi do myslenia czy nie malować moich zimówek
  16. sporadyczny błąd wywalał, a od dwóch dni autko czasami dławi się na niższych biegach i wywala błąd DPF, wczoraj po diagnostyce wyszło że zapełniony,co jest mega dziwne bo co chwilę trasę jeździłem i kontrolowałem to, ale jak widać, DPF to cwany wynalazek także będzie operacja
  17. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko dział techniczny nabija szybszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.