Treść opublikowana przez Klawisz-84
-
tył siedzi, co z tym zrobić?
Zrób zdjęcie wlepki i zobaczymy jaką kategorię wagi będziesz musiał użyć. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
tył siedzi, co z tym zrobić?
Skoro na pusto jest ok a przy jednej czy dwóch osobach siada to wymień sprężyny i/lub dodatkowo amorki za jednym razem. Nic innego nie wymyślisz. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Różnice między amortyzatorami 1BA i 1BE
Skokiem Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Pierwsze słyszę by program z ECU spieszył ustawienia modułu. Co to za tunerzy? Brzydko to zabrzmi ale chyba ze stodoły. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
P&p Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie macie przebiegi w swoich 1.8t ?
Kupiłem w zeszłym roku 178tys :-) świeżo po wymianie rozrządu. Sam od roku jak widzisz zrobiłem prawie 30tys. Teraz mam Lpg więc trasa Olsztyn -Trójmiasto 2-3 w miesiącu plus raz na kwartał Ustroń. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Ubezpieczenie Olsztyn :D
Rok temu rozmawiałem z osobą z forum odnośnie oc+ac mojego auta. Poprzednio było już za późno może teraz ktoś chce zarobić? Mam ac+oc do końca miesiąca wstępnie znam już cenę pakietu jaki mi zaoferowała firma na zasadzie przedłużenia proszę o pw
-
Spoty Olsztyńskie
Ten mechanik kiwa głową jak przyjeżdżam do niego :-P ale daje rade. W przyszłym miesiącu będę u niego robił szklanki w 1.9tdi. Robiłem silnik kapitalnie w oplu. Jak każdemu trzeba powiedzieć co chcesz i jak a ogarną temat. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Olsztyńskie
Ja u żony dałem kayabe w A3 ale zrobiła się miękka dla mnie lipa. U siebie mam 1be z obniżonym sprężynami w kategoriach wagowych. Ogólnie każdy zrobi Ci zawieszenie tylko musisz pytać czy możesz mieć swoje części ;-) ostatnio wiele zakładów nie chce używać sprzętu od klientów tylko swoje. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie macie przebiegi w swoich 1.8t ?
Jeden troll zawsze się trafi :-D Tak zwana zawiść i zazdrość Polaczka a słoma z butów wystaje. 208700 ot oryginalny byś miał więcej do myślenia, chodź z tym masz problemy ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebuje osoby z B6 i siedzeniami skórzanymi :-) chcę wsiąść i poczuć jaki dają komfort
Może być. Chcę usiąść i zobaczę jaka jest różnica w trzymaniu boków ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
;-) ja robiłem w pracy z 8mm B-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Fotele alkantara regenracja
Problem w tym że wymiana alcantary jest droga :-( ja płaciłem 200zl za mały boczek w siedzeniu od A3. Ładne ale kosztowne cholerstwo. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebuje osoby z B6 i siedzeniami skórzanymi :-) chcę wsiąść i poczuć jaki dają komfort
Jak w temacie. Mam 2 komplety siedzeń do kupienia jedne z B6 i drugie z b7. Wiadomo że ceny są bardzo zróżnicowane. Dlatego chciałbym wyczuć jak trzymają kubełkowe z B6ki.[emoji4] Stawiam browar za pomoc która potrwa 5 minut ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Olsztyńskie
Dawid miałbym człowieka do tego ale muszę Cię ostrzec że przy wymianie zawieszenia często, gęsto są problemy z prowadnicą. Jest tam długa śruba która trzyma 2 górne wahacze i za***iście ciężko ja wyjąć. Dlatego lepiej powiedzieć by mechanik wyją amorek z prowadnicą i na stole rozebrać całość ;-) Jeśli chcesz 1Ba włóż amortyzatory Sachs i sprężyny również. ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Poszukaj w dziale sprzedaży była oferta, kilka stron w tył i spokojnie znajdziesz ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana Turba z BFB na ta z BEX
Sam myślałem o tej firmie z Konecka ale ostatnio mam mało czasu by udać się do nich przy okazji odwiedzin rodziny w ich okolicy. Ja pytałem jednej z firm o przeróbke swojej na k03s lub hybryde to cena była w granicach 1500-1700. Ci mają naprawdę niskie ceny i zastanawia mnie trwałość ich pracy. A znaleźć kogoś z ich produktem ciężka sprawa :-( Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana Turba z BFB na ta z BEX
Ta 2 jest od TTki lub golfa itp, silnik poprzeczny. U nas w A4 jest wzdłużnie zamontowany. Druga sprawa ze po montażu obowiązkowo strojenie auta. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Tak, usunąłem pompę bo dałem downpipe więc sai było zbędne. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Zdjęcie zderzaka to godzina roboty. 2 koła przód, plastiki w nadkolach i po 2 śruby na stronę. Na koniec śruby z góry i zejdzie. Zdejmowałem jak robiłem sai,evap i 2 ic niby roboty dużo ale ułatwia montaż gratów :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
1.8t bfb gruszka;p
Ja wyjalem evap a przewód poprowadziłe w dół pod silnik i opary idą poza auto Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
1.8t bfb gruszka;p
Ja jak usunąłem sai i evap tą gruche też wyjąłem. Według schematu diy zaslepilem wężyki i jest ok. Tak jak kolega pisze wyżej. Wejdź w zrób to sam Diy i jest ładnie opisane co można usunąć podczas przeróbki sai i evap a co należy pozostawić. Jeden z forumowiczów z USA świetnie to opisał. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
1.8t bfb gruszka;p
Spójrz na temat usunięcia sai i evap. Tam się to usuwa :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
to coś jest do d*py. powinna być płaska powierzchnia i kupujesz ori uszczelkę metalową za 5zł mnie koszt wyniósł łącznie 10zł ;P
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
nie ma czekgoś takiego jak zaślepka oem na sai bierzesz kawałek blachy nierdzewnej, jak kupiłem płaskownik 10x6 i wyciąłem szlifierką kształt zaślepki na wzór sai + 2 otwory i po sprawie.