Treść opublikowana przez akro023
-
Polecane opony letnie
ja w zeszlym sezonie kupilem letnie uniroyal rainsport 3, moze troche glosne jak na moj przewrażliwiony sluch no ale co do swoich funkcji sprawdzaja sie na pewno w 100 procentach
-
[A4 B5] Prośba o opinię na temat alufelg
ja zeszlego sezonu kupilem komplet alufelg orginalnych audi a okazalo sie ze ze jedna byla krzywa przez co trzeba bylo ja prostowac a nawet podczas jazdy slychac lekkie bicie, najlepiej kupowac z jakiegos zaufanego zrodla, czasami nawet aledrogo do takich nei nalezy
-
2.0 ALT jaka instalacje polecacie ?
czy silnik 2.0 alt znosi jakos gaz czy nie za bardzo sie nadaje do tego ?
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
ok dzieki Dajmon, widze ze jutro troche obeznany na temacie, czyli taka nie wiadoma ta operacja, no ale nic moze sie skusze
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
ja w lato jezdze na 205/50/17 i to takie polaczenie komfortu z wygladem co do mlodzenia to zycze kolejnych nowosci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
u mnie raz terkoczenie praktycznie nie slychac a raz ok 1 sek zawsze na zimnym bo jak rozgrzany to nie wystepuje- Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
powiedzcie mi ile tak maxymalnie mozna zmiejszyc pobór oleju przez ta płukankę ?- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
moj ostatnio pociagnol na 1500km jakis niecaly liter ;o dodatkowo zauwazylem ze w trasie zaczyna ubywac plyn chlodniczy :/- Wymiana sprzęgła
to czyli to taka normalka w tych autach z tym sprzeglem ... moze z ta pompa sprzegla jeszcze cos ewentualnie by zrobic- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
tzn ?- Wymiana sprzęgła
no te sprzeglo troche mnie irytuje ze tak wysoko dopiero lapie przez co czasami zrywa silnik :/ jak caly komplet trzeba by bylo wymienic to troche w koszta trzeba bedzie sie zakopac- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
zeby przebrnąć przez tyle stron to jednak troche czasu trzeba poswiecic sam chcialbym w koncu dowiedzieć sie jakie jest rozwiazanie na ten problem :/- Wymiana sprzęgła
slizganie sprzegla nie jest az tak zauwazalne, a moze wgl nei wystepuje bo nie wyczuwam tego ogolnie to przy startowaniu to powoli mi schodza obroty, wiec nei wiem czego to moze byc przyczyna- Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
ja mam ten sam problem z wolno opadajacymi obortami i nie wiem co moze byc przyczyna :/- Wymiana sprzęgła
Po prostu czuje na sprzegle ze bierze praktycznie przy samym koncu, do tego czasami falowanie obrotow- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
jestem za zeby zrobic podsumowanie tego tematu, duzo ludzi szuka rozwiazania ktore ciezko znalesc w tym balaganie- Wymiana sprzęgła
jest jeszcze cos co trzeba bedzie uwzglednic przy wymianie ?- Wymiana sprzęgła
Czy z wymianą sprzęgła nalezy wymienic takze dwumase ? Po czym poznac jesli te drugie jest sprawne?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturo wbij na pw- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na te pw trzeba Cie naciagac, wlyz tam jak bydziesz miol chwila- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To dobre masz te pw- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo sprawdz pw- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
juz brak- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema mordy! wystawiłby ktos w moim imieniu ogloszenie w dziale sprzedarzy czesci ? Sprzedam 2x tarcze 312mm przód 1mm zużycia (grube na 24mm) Komplet praktycznie nowych klocków ATE do tarcz 312mm 2x jarzma na przód pod tarcze 312mm 2x jarzma na tył pod tarcze 255mm cena 350zl do lekkiej negocjacji pw akro023 albo 605366770 - [B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku