Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid Wątroba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid Wątroba

  1. U mnie po przejściu z 1 potem na 2 za trzecim razem wskakuje menu i do wyboru języki itd. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka No i jeszcze dla potwierdzenia dla innych którzy chcą masowac pin pierwszy , robilem to bez wyciągania licznika. Wszystko od strony bezpiecznikow pozdrawiam. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  2. Kupowales w aso? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  3. Auto naprawdę robi mega robotę i całkowicie w moim guście [emoji1] [emoji1] Co do zamówień to aktualnie jestem w pracy i sprawdziłem ilość zamówień części do a4 b9 na przyszłe miesiące i wychodzi ze coś po 60tyś sztuk na miesiąc przez parę kolejnych miesięcy także chyba tragedii nie ma Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  4. Widziałem gdzieś tylko nie pamiętam czy na tym forum czy na a3 jak ludzie czyszcza wtryski specyfikami liquimoly i podobno inne pseudo oczyszczacze typu STP itd nie ma co porównywać bo liqui najlepiej daje rade. Goście robię to na tzw krótkim obiegu. Odpinaja przewody na filtrze paliwa tzn powrót i zasilanie. Wkładają przewody do jakiej obcietej Banki czy czegoś podobnego.Wlewaja do niej ropy i ten środek do czyszczenia , auto chodzi jakis tam czas i ponoć efekty są nieraz mega zadowalające. Niektórzy nawet do banki zalewają tylko sam preparat liqui i na tym auto chodzi. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  5. Też mam 1LA i jest to przód 320 Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  6. Multum rzeczy z reguły większość jakieś wzmocnienia nadwozia. Dużych elementów typu drzwi błotniki klapy itd raczej nie klepiemy:) Aktualnie wzmocnienie gdzieś słupek , dach do b9 Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  7. Wgl śmieszne to jest o Co się pospinali z producentem starego topa. I szacunek dla reszty ze odeszli razem Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  8. Heh od razu okradlem:( robię część do Vagow i BMW a dużo tego idzie do złomu z byle pierdoły Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  9. Kiedy i na czym rusza ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  10. To nie masz pełnego fisa musisz kupić manetke i odblokować Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  11. No może masz rację ale skoro valvoline spełnia normy oleju 8 hp to po co przepłacać ) Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  12. Panowie jest w stanie ktoś sprawdzić do czego idzie dopasować te osłony prócz q7 ? może wejdą do b7 ?) Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  13. No właśnie. Jutro odbieram manetke i w weekend będę się bawił Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  14. Hmm. Na niemieckim forum jest Tak. 4 = Wischwasserstandswarnanzeige inaktiv (11/2006 >) Co oznacza stan płynu do spryskiwaczy. Może ktoś to sprawdzić ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  15. oding 00??xxx: Options I+00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World)+01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive)+02 = Side Marker Lights Indicator Lamp inactive+04 = 3. K-Number (Rental Cars)+08 = 2. K-Number (Australia)+16 = Clutch Pedal Switch Operation in FIS Display00xx?xx: Country0 = Germany (D)1 = Rest of World (RoW)2 = USA (US)3 = Canada (CAN)4 = Great Britain (GB)5 = Japan (JP)6 = Saudi Arabia7 = Australia (AUS)00xxx?x: Seatbelt Warning0 = No Seatbelt Warning1 = Seatbelt Warning Europe-NCAP2 = Seatbelt Warning USA and Canada (NAR old)3 = Seatbelt Warning USA and Canada (NAR new)4 = Seatbelt Warning Europe-NCAP (incl. passenger)5 = Seatbelt Warning USA and Canada old (incl. passenger)6 = Seatbelt Warning USA and Canada NAR new (incl. passenger)00xxxx?: Options II1 = Standard (< 11/2006)4 = Washer Fluid Warning inactive (11/2006 >)8 = Washer Fluid Warning active (11/2006 >) Ostatnia opcją nie da się czasem wyłączyć stanu płynu spryskiwaczy? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  16. Witam Panowie pisze w Nowym temacie ponieważ w przyklejonych jest temat Oleju do 6hp19A ale wszyscy tylko piszą o oleju life guard 8 lub ravenolu 8hp. Ostatnio znalazłem olej valvoline atf który niby jest przeznaczony do skrzyń powyżej 100 tyś km do tego posiada jakieś tam dodatki itd. Spełnia on normę Audi G060 162 A2 czyli taka jak zf Life 8 i ravenol 8hp. Kolor oleju to czerwony Ale z tym raczej nie będzie problemu bo decydowalbym sie na wymianę dynamiczna więc stary olej by wyplukalo w 99% [emoji1] [emoji1] W Sieci widziałem gdzieś filmik jak gość zalewal ten olej do BMW e90 6hp19 także kolorem bym się nie przejmował. Co myślicie na ten temat ?? Pozdrawiam [emoji4] Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka Panowie nikt nic ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  17. Ludzie spokojnie , przestańcie bo już nie mogę tego czytać ze diesle w Niemczech kupuje się tylko na trasy itd ze auto po 2,3 lub 4 latach musi mieć nastukane 200 tyś bo to diesel. Zgadzam się że są takie auta np ostatnio oglądałem 2 letnie b8 z przebiegiem 200+ tyś. Wyglądało prawie jak nowe. Idealna opcja dla polskiego handlarza i cofnięcie licznika o 100 tyś. No ale są też Ludzie normalni którzy nie używają tych samochodów w celach zarobkowych lecz do jazdy na co dzień do sklepu i po bułki do piekarni. Z tego co zauważyłem to idąc przez miasto słyszę w większości dźwięk diesli w przejeżdżających samochodach Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  18. O przerost formy nad treścią miałem na myśli wymianę dynamiczna i przelanie 14 litrów statyczna wymiana jak najbardziej tylko pytanie czy olej zf life guard 6 czy 6 plus ) Co do oprogrowania to narazie nic nie bede ruszał ale pozostałe pytanie co daje taka zmiana ?Pozdrawiam Wszyscy polecają wymianę na guarda 8 Znalazłem olej valvoline Max Life atf który spełnia normy oryginalnego G 060 162 A i jest trochę tańszy i zalecany do skrzyń powyżej 100 tyś co o tym myślicie ? Oczywiście zmiana tylko przez wymianę dynamiczna Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  19. Masz lhm plusa z totala? Czy trw? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  20. 1. Total lhm PLUS 2.poprzednio miałem chyba ori chodz barwą przypominał kolor bursztynowy , pewnie z przepracowania. Widziałem gdzieś ze wychodzily też jakieś żółte febi. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  21. Posiadam Pirelli P7 Cinturato Blue tyle że rozmiar 215/55 16. Opona na mokrym i suchym bez zastrzeżeń , opory toczenia kategoria A lecz jest dość głośna. Poza tym jestem zadowolony chodź profil jest dość wysoki i przy wyższych prędkościach i ostrych winklach dość odczuwalne bujanie :/ Co do Dunlopa to miałem przy poprzednim aucie nowki sztuki Sport maxx rt i po 1.5 sezonu przy dość częstym poruszaniu się po autostradach bieżnik dochodził prawie do ogranicznikow. Prowadzenie na suchym i mokrym bajka. Byłem z nich mega zadowolony nie patrząc nawet na szybkie zdzieranie się bieżnika dopóki przy 180 na autostradzie dzięki Bogu na prostej drodze nie na zakręcie wystrzeliła prawa przednia opona. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Nie mogę tego pojąć jak taka firma może wypuszczać coś takiego ? Indeks prędkości do 300 km/h przeznaczenie auta sportowe i takie akcje. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  22. U mnie po zalaniu lhm plusa na zimnym jest cisza a po rozgrzaniu dość mocno słychać pompe. Zastanawiam się właśnie nad wlaniem ori syntetyka lub może liqui moly 1127? Z tego co tu widzę to chyba nikt go jeszcze nie testował. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  23. O kurde myślałem że tylko całość ... Poszperalem po necie i numer oringu to 059 130 119 Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  24. Panowie miałem u siebie przetarty jeden przewód plastikowy który idzie od dpf do czujnika różnicy ciśnień. Niestety musiałem go na szybkości zastąpić czymś innym. Jest opcja dostać nowy dedykowany ? Z tego co patrzyłem to w aso już nie do dostania. Chyba że puścić po calosci gumowy i spokój ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  25. Jak wymieniać to tylko w calosci niestety nie da się tego rozebrać przynajmniej z tego co patrzyłem u siebie. Spróbuj wyciągnąć zawlecxke z tego kapturka i nałóż go jeszcze raz. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.