Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vipp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vipp

  1. Oczywiście próbuje z nim dojść do porozumienia ale gosciu twierdzi że chcę go oszukać, zabrałem go do lakiernika był przy wycenie , malowanie maski, błotnika i zrobienie zaprawki na drzwiach wycenił tysiąc zł i do tego trzeba doliczyć zakup drugiego błotnika to cena wzrośnie o jakieś 300-400zł czyli razem ok 1500zł wyjdzie doliczając z grubsza niespodziewane koszty które zawsze lakiernik może sobie doliczyć . Ale gosciu znalazł innego lakiernika który mi wyklepie stary pogięty błotnik i położy na niego szpachle za jedyne 700zł. Śmiech na sali, lakier oryginalny był na samochodzie i nie zgadzam się na szpachlę i jakies prostowanie błotnika.. Do tego zarysowana jest alufelga które 3msc temu były poddane renowacji, lecz to i tak już panu odpuściłem bo wiem że nie łatwo tak od zaraz wyjąć z kieszeni 1500zł i oddać za chwilę nieuwagi..
  2. Ubezpieczenie dla rowerzystów powinno być wprowadzone, dziwne że mamy już rok 2017 i ja poszkodowany przez takiego rowerzystę muszę się z nim teraz ciągać po sądach aby uzyskać odszkodowanie za zniszczenie pojazdu.. wszyscy znamy polskie sądy, sprawa będzie się toczyć długo, a na końcu jeszcze ją umorzą.. a ja zostanę że zniszczona audicą ;/
  3. Dosięgnęła mnie i dzisiaj podobna sprawa, rowerzysta wjechał na czerwonym świetle , oczywiście słuchawki na uszach . Uszkodzony błotnik, drzwi, zadrapana w kilku miejscach alufelga , na masce dwie wgniotki . Policja umywa ręce, pieniądze za szkody mogę domagać się samodzielnie od sprawcy lub poprzez drogę sądową . Jestem załamany, auto wcześniej w ori lakierze a teraz muszę się bujać..
  4. Vipp odpowiedział(a) na Vipp temat w 1.9TDI
    Jedną świecę mam napewno spaloną ale czy miało by to wpływ skoro temperatura otoczenia teraz jest 25 stopni .
  5. Vipp odpowiedział(a) na Vipp temat w 1.9TDI
    Wiadomo że nikt magikiem nie jest, zamawiam kabelek i po niedzieli będę sprawdzał wszystko tak jak mówicie i zdam relacje .
  6. Vipp opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam mam problem ze swoją B6 1.9TDi AVB . Uruchamiając samochód po całej nocy kiedy był przymrozek, gdzieś około godziny 10 rano więc wtedy już sporo temp na plusie , samochód czasami potrafił wpaść w drgania i obroty skakały , a z wydechu puszczał dymek . Trwało to chwilę i silnik pracował już dobrze, przez cały dzień nawet po długim postoju auto zawsze odpala na przysłowiowy dotyk (bez drgań, chmury) . Takie rzeczy działy się tylko po zimnej nocy, a odpalany o ciepłym poranku . Całą zimę samochód odpalał bez problemu czy to było -15 czy -25 . Teraz kiedy już temperatury rano osiągają już czasami ponad 15 stopni problem wrócił , samochód po odpaleniu drga przez jakieś 7sek . Nie wydobywają się żadne dźwięki z okolic sprzęgła , obrotomierz trzyma równo obroty , chmurkę czasami puści jakąś lekką (brak kata jeżeli to ma znaczenie), później przez resztę dnia problem nie występuje, tylko i wyłącznie po nocnym postoju . Dodam że czasami podczas jazdy wskaźnik temperatury na desce szaleje skacze z 90 stopni na 50-70 i znowu 90 być może ma to jakiś związek ?
  7. Osobiście w domu korzystam z kompresora Kraft&dele 200l . Ojciec lakiernik, malujemy różne duże maszyny rolnicze i całkiem przyjemnie się pracuje, nie kosztował dużo ok 2tyś
  8. Ładny Avancik, ale te felgi bym dał w inny kolor srebrny/grafitowy i dużo lepiej by się prezentowała . Ja się przesiadłem z toledo II i gdy jeżdżę b6 to niebo a ziemia
  9. To teraz do kompletu brakuje tylko osłony na zbiorniczek płynu do spryskiwaczy i tej obok filtra powietrza po otworzeniu w pełnych osłonach fajnie się prezentuje . A lampki zazdroszcze , też by mi się przydała
  10. Lampy po przyciemnieniu dużo lepiej się prezentują, mógłbyś podesłać jaka to folia ?
  11. Mam pytanie co do podświetlenia kratek nawiewu ,podłączając prawą kratkę od pasażera przeciagamy przewody i podłączamy pod przycisk ESP tak samo jak środkowa ?
  12. Dasz może jakiś link do tych światełek co masz w halogenach ?
  13. Vipp opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, teraz gdy zaczęły się małe mrozy zwróciłem uwagę na to ze kontrolka świec gaśnie ok 2 sekundy po wszystkich kontrolkach. Wydaje mi się to troszke za krótko, mróz niby nie byl duży bo -7 stopni. Samochód potrzebuje wtedy zakręcić jakieś 3-4 obroty lecz czasami odpala w takim samym mrozie od strzała jak w lato . W czym może być problem ? Czy czujnik temperatury cieczy moze mieć jakiś związek? Kiedyś potrafiła temperatura na zegarach skakać z 90 stopni na 70 lub na 0 . Teraz wydaje mi sie ze temperaturę pokazuje prawidłową po 3km na zegarach jest 70 stopni . Na vagu nie ma żadnych błędów. Silnik 1.9tdi avb
  14. Vipp odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B6
    Ja u siebie gdy kliknę chceck sprawdza niby żarówki a mam zwykłe ledowe z mrówki i żadnego błędu nie wyrzuca, żarówki ładnie świecą nie mrugają. Mam kolorowy fis podobnie mam z płynem do spryskiwaczy . Możliwe że te funkcje nie są zakodowane na kolorowym fisie ?
  15. Vipp opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, mam problem z oświetleniem w swojej b6 mianowicie nie działa podświetlenie kratek nawiewu . Kratki wyjmowałem i kostki są podłączone biegną gdzieś w głąb deski . Podświetlenie nóg rownież nie działa, jest tylko z tyłu, dokładane ? Bezpiecznik pozycja druga nie było go w ogóle, włożyłem lecz nadal nic nie dziala i prądu rowniez na kostkach nie ma . W gniezdzie bezpiecznika jest . Dodam również ze bez tego bezpiecznika numer 2 całe inne podświetlenie w samochodzie działa m.in podświetlane klamki,drzwi lampka Biała i czerwoną oraz popielniczka . Czy może jakiś inny bezpiecznik odpowiadać za podświetlenie kratek?
  16. Vipp odpowiedział(a) na Vipp temat w Audi A4 B6
    Czyli Bosch aero Twin będą pasować ?
  17. Vipp opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, po przeszukaniu internetu nadal nie wiem jakie ramiona wycieraczek posiadam w swojej b6. Czy to są zwykłe standardowe ramiona z b6 czy może te z końcówki produkcji b7 ? Z góry dziękuję za pomoc, sam nie wiem jakie pióra kupić a nie chciałbym wydać pieniędzy na marne http://m.fotosik.pl/zdjecie/254c51f8c5a245ce
  18. Vipp opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, tak jak na zdjęciu widać coś się poci przy skrzyni, nie mam pojęcia co to jest więc zwracam się do was z prośbą co to jest i dlaczego jest tam tak zalane olejem . Z góry dziękuję a pomoc http://m.fotosik.pl/zdjecie/9bf433926a584b03
  19. W swojej b6 posiadam radio od navipremium i muszę przyznać ze jestem zadowolony . Android 4.4, obawiałem się przycięć/lagow lecz jest bardzo stabilne. Myślę że warto zapłacić trochę więcej ale masz tez pewność, po zabawie podobnym radiem w znajomego e39 muszę przyznać że navipremium bije na głowę.
  20. Chciałbym mieć jeszcze pewność bo po przestawieniu balansu w radiu na sam tył głośniki grają lecz dużo ciszej, jest jeszcze taki problem ze odbiera tylko jedna stacja . Czy to aby na pewno moduł skoro jednak tylne głośniki grają lecz cicho ?
  21. Vipp odpowiedział(a) na Vipp temat w 1.9TDI
    No słyszałem że mozna wziąć ciekawe pieniądze . Rozmawiałem z poprzednim właścicielem i to on wyciął katalizator przed programem. Takze moze po prostu tamte turbo było już w tak nie ciekawym stanie że nie oddychało tak jak nowe . Wszystko chodzi dobrze więc przestałem się tym przejmować. Dziękuję za pomoc
  22. A moze pokazesz mi jak on wygląda ? Jakiś link do sklepu czy coś . Z góry dziękuję Chodzi o taki moduł ? http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5006541150.html?reco_id=c548bee9-88d1-11e6-8099-56847afe9799&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product
  23. Witam, w swojej Audi a4 b6 sedan mam zmienione oryginalne radio na takie z Allegro z androidem 4.4 dedykowane do b6/b7. Wydaje mi się że subwoofer nie gra, gdy przylozę palec czuć delikatne drgania, podobnie jest z głośnikami w drzwiach lecz tweetery grają. Sam nie wiem czy to wina radia wkoncu jednak prosto z Chin czy moze jest cos nie tak . Czekam na kluczyki do wyjęcia radia także chwilowo nie moge go wyjąć :/
  24. Vipp odpowiedział(a) na Vipp temat w 1.9TDI
    Rzeczywiście dzisiaj spojrzałem i na puszce katalizatora sa widoczne spawy ktoś wydłubał środek widocznie . Zapewne przed programem ktoś postanowił usunąć . Samochód ma moc, nie wpada w tryb awaryjny . Stare turbo wyssało olej, jak długo może wypalać sie olej z wydechu ?:/
  25. Vipp odpowiedział(a) na Vipp temat w 1.9TDI
    U mnie brzmi podobnie jakbym miał wydech przelotowy lecz wcześniej na starej turbinie nie było tego słychać .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.