Treść opublikowana przez Namiot_N1
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Przez bagażnik wejdę do środka i guzikiem na drzwiach otworze drzwi ale nie mogę zakodować na nowo kluczyka bo gdy chce go wlorzylem do stacyjki i przekręcić samochód uruchamia alarm i lipa jak można zakodować kluczyć gdy jest aktywny alarm ?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam , u mnie podobny problem tylko mój moduł został zalany i kupiłem drugi taki sam moduł 8E0 959 433 AS tylko że mam taki problem bo samochód został zamknięty pilotem i jest cały czas aktywny alarm i nie mogę go wyłączyć z pilota w żaden sposób bo kluczyk nic nie reaguje a w drzwiach mój samochód nie posiada klamki z kluczyka. Pomocy jak go okiełznać .
-
[ALL B6] [solved] Zalany dywanik kierowcy-moduł komfortu
Wymieniłem moduł na taki sam jak mialem i samochód się otwiera ale komputer cały czas pamięta że jest na alarmie i nie mogę go wyłączyć co mam robić żeby go wyłączyć i zakodować kluczyk bo po włożeniu kluczyka do stacyjki samochód od razu wyje i znikają kontrolki tylko awaryjnie świecą. Pomocy bo ten samochód mnie przerasta.
-
[ALL B6] [solved] Zalany dywanik kierowcy-moduł komfortu
Mam podobny problem co wy tylko że u mnie mi moduł szkoło i głupial na wszelkie sposoby, ale źle zrobiłem bo po wysuszeniu jego i wyczyszczeniu było już dobrze wsadziłem go spowrotem do wilgotnej podłogi i samochód zamknąłem centralki i Postal tak dwa dni i nie chce się otworzyć ... Nawet od środka jak ciągnę za rączkę się nie otwiera ... Może ktoś wie co mam zrobić bo po już nie pomaga suszenie modułu bo prubowalem i nic dalej jest zamkniety.
-
[ALL B6] Dystans 5mm w B6 - da rade bez pierscienia centrujacego?
czy da radę na tym jeździć... dystans 7mm na przód gdy mam pierścień piasty 13.4mm czyli zostaje jakieś 6,5mm pierścienia piasty , bo felgi maja 9J i opierają się o zacisk hamulca.
-
Dystanse na przód 7mm
Witam , mam taki problem w mojej audi mam koła 18cali z szerokości felgi 8,5J i przód et 30 i wszystko grało jak do tej pory , ale od nowego sezonu kupiłem koła też 18cali tylko z et 40 i szerokość 9J , pojawił się problem. Że koło opiera mi się o zacisk hamulcowy tak że nie jestem wstanie na tym jechać i muszę dać dystans ... Międzylesie pierścień piasty centrujacy ma u mnie około 13,4mm . I myślałem dać 7mm dystans przelotowy bez pierścienia centrujące albo 5mm tylko czy 5 nie będzie za mało ? Miał ktoś podobny problem ?
-
Dziwnie przyspiesza 2.5 TDI AKE
Egr-a mam zaślepiony do a wężyk do niego odłączyłem i go zaślepiłem , po tym było lekko lepiej niż wcześniej. A Turbo mi się wydaje że ładnie pracuje ale nie wiem jak to sprawdzić żeby mieć pewność. Ostatnio podpisałem samochód pod kompa u kolegi bo ma bata i okazało się że miałem uszkodzoną przepływie i ja wymieniłem na inną używano i też jest lepiej niż było nie szarpie jak Turbo wstanie około 1500 obrotów , tylko plynnie czuć moc ale dalej jest coś nie tak. Gdzie szukać dalej ?
-
Dziwnie przyspiesza 2.5 TDI AKE
Też mam taki sam problem z moim 2.5tdi v6 180KM . U mnie moc ma jak chce raz ma a raz gdzieś ją traci ... Jak jeżdżę lekko nogi to chodzi jak malina ładnie go wkręca a jak dam w podłogę to różnie jak mu się chce. Co może z nim być ?
-
Spocik Lubuski :)
Siema , potrzebuje informacji czy ktoś z was kojarzy fajna Audi A4 b6 na takich blachach LU 8088W ?
-
Możliwość tuningu 2.5 TDI V6
Jasne że jest sens mieć ponad 220KM i 450Nm ja będę do takiej mocy dożył. Downpipe i przelot i wyrzucę egr-a , sportowy wkład powietrza oraz odblokuje pompę i powinno być lekko tyle co zamierzam.
-
Możliwość tuningu 2.5 TDI V6
Czyli ile jak nie ma pompa blokady , jest szansa na 220KM ?
-
Downpipe do A4 b6 2.5 V6 180KM quattro
Sorry za literowke
-
Downpipe do A4 b6 2.5 V6 180KM quattro
Siema mam pytanie czy ktoś miał albo wie gdzie mogę kupić downpipe do mojego samochodu ?
-
Spot Białystok
Coś czuję że z spotów w Białymstoku będą nici , ciężko się skrzyknoć.
-
Spot Białystok
Kto w ten weekend się chce ustawić ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Szkada że nie ma go na tym forum , jak będę w Augustowie to zające do niego do pracy to numerami tel wymienimy , bo mam też S4 taką samo wersję co on tylko w sedanie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a nie wiecie czy on jest w klubie a4 ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kolor chyba czarny ale nie pamiętam czy mat, można ją często spotkać w Augustowie na ulicy turystycznej
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ma budę z wersji S4 a silnik ma z A4 2.5tdi V6
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sięma kojarzy ktoś w was takie zajebistą audice S4 b6 avant w 2.5tdi 180KM z Augustowa ??
-
Spot Białystok
Ja jestem za Kto jest za spot jutro ? Ktoś kojarzy chip tuning w Białymstoku na 42 pułku electric-service ?? Jestem ciekaw opinii
-
Spot Białystok
Z godziną i datą to kwestia do ustalenia.
-
Spot Białystok
Może przy pałacu Branickich fajne miejsce i w centrum , to ile osób się zgłasza za spota ?
-
Spot Białystok
Trzeba wybrac takie miejsce w centrum żeby nas widzieli , i powoli zbierać ekipę , ja się pisze
-
Spot Białystok
To gdzie można organizować spoty ? ( Propozycje )