Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

granatowy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez granatowy

  1. 225/60 R16 to prawidłowy rozmiar w A6 C7. Lepiej zmienić te 215/60 na prawidłowe 225/60. Jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie zmiana kół na 17" bo A6 C7 na 16" wygląda bardzo źle
  2. W Biedronce szeregowy pracownik nie zarabia 15zł /h. Napisz trochę więcej jakich umiejętności oczekujesz za 20-50zł / h i jaka formę zatrudnienia oferujesz.
  3. Całkowicie się zgadzam, że 1460zł to bardzo niska pensja. Na szczęście teraz w Polsce jest niższe bezrobocie i jest coraz więcej możliwości żeby zarabiać więcej. Oczywiście jeszcze daleko do zarobków w Europie zachodniej czy w Anglii. Pamiętam że też byłem bardzo zdziwiony jak kilka lat temu w Holandii kupiłem w Lidlu jakieś gotowe danie chyba za 99 eurocentów, a kilka dni później dokładnie to samo za ponad 5zł.
  4. Jak myślicie gdzie polscy sprzedawcy z Allegro kupują felgi ? Może właśnie w Anglii Aluminiowe felgi, tym bardziej w rozmiarze 19" to nie jest towar pierwszej potrzeby - szczególnie jak się zarabia 1460zł.
  5. Dla mnie akurat na tych felgach z Mercedesa bardzo dobrze wygląda - zdecydowanie lepiej niż na tych 19". Jaki dokładnie rozmiar miały opony ? Gdyby nie czarne szyby to bardzo dobrze wyglądałoby to A4 w białym kolorze z tymi felgami.
  6. Gdzie robicie takie duże przebiegi ? Macie stałe zlecenia - kółka ? Co wozicie ? Kwiaty ? Jedzenie ? Oczywiście nie musisz podawać nazw firm itd.
  7. Dzięki za link Z wcześniejszego posta oglądałem tylko zdjęcia.
  8. Jest gdzieś temat tego B6 ? Jeżeli nie to napisz proszę jakiej firmy są felgi i jakie mają dokładnie parametry.
  9. Lepsze będą 365mm
  10. Nie tylko Twoje "przeeeeogroomny" ? Chyba trochę przesadzona opinia.
  11. Ładujesz 2.5 - 3 tony, ale jaką ładowność ma ten Crafter ? Masz prawo jazy kategorii C czy cały czas łamiesz przepisy ?
  12. Nie chcę się teraz wymądrzać, ale nie próbowałeś zwrócić samochodu skoro prawie od razu wyszła na jaw poważna wada ? Z profilem 35 bez problemu weszły koła ? W B8 i A5 przeważnie montuje się opony 255/30 przy 20"
  13. Nowe nerki zdecydowanie lepiej wyglądają. Podoba mi się, że nowy wydech pozostanie zbliżony do seryjnego czyli podwójna końcówka tylko z jednej strony - tak jak dotychczas.
  14. Na tych 19" z RS6 są zimowe opony jak w zeszłym roku ? Jak się jeździło w tym rozmiarze po śniegu ? Nie rozumiem powiązania podniesienia gwintu z powrotem wycieraczki :-)
  15. Jak na taki kształt działki to umiejscowienie garażu jest chyba najlepsze. Tak jak piszesz nie trzeba objeżdżać domu, budować długiego podjazdu a zimą go odśnieżać Dodatkowo masz salon oddalony od drogi ( jest ciszej jeżeli jest ruchliwa ).
  16. No nie pomyślałem, że brama garażowa i drzwi wejściowe nie muszą przecież być na jednej ścianie Ciekawy projekt - jedynie ta lukarna nie podoba mi się.
  17. Też mnie to zastanawiało jak będą rozmieszczone okna w tym domu. To indywidualny projekt czy jakiś gotowy na wąską działkę ? Będzie garaż ?
  18. granatowy odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    Chodziło mi czy bardziej jesteś zainteresowany ciągnikiem czy jednak ziemią rolną
  19. granatowy odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Są Cayenne z dieslem 4.2 V8 ( Cayenne Diesel S ). 255/35 na 20" w Niemczech nie przeszłoby TUV ? Oczywiście 19" to bardzo słuszny rozmiar na zimówki
  20. granatowy odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    Co najbardziej Ci pasuje ?
  21. granatowy odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    Co najbardziej Ci pasuje ?
  22. granatowy odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Jaki rozmiar opon będzie na tych zimowych felgach ? Porsche to V6 czy V8 ?
  23. Podliczyłeś już wszystkie wydatki na remont ? Jeszcze raz był kupił ten egzemplarz czy poszukał jednak czegoś innego ?
  24. Czyli na zimę masz większe felgi niż na lato - oryginalnie Jakiej firmy masz te zimówki ? Jeździłeś po większym śniegu ? Jak się sprawuje ten rozmiar w takich warunkach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.