Treść opublikowana przez ecobuda
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Grzechu, wrzuć wideo jak to działa u ciebie. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Buczenie, zapach spalin, słaby z dołu...
Rozepnij rure od interkulera jak, będzie słychać mocne dudnienie to sprawdź wałek rozrządu. Prawdopodobnie wytarty. U mnie tak było, z ostrych krzywek zrobiły się śliwki. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Buczenie, zapach spalin, słaby z dołu...
Może rozrząd przestawiony a jeśli nie to wytarty wałek rozrządu. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
DPF A przepisy
Ganiam po Niemczech, zaliczam kontrolę, i nie spotkałem się z kontrolą dpfa, a też mam b7 po kastracji. Ja osobiście uważam że jak motor zdrowy to aż tak bardzo środowiska nie rani. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Grzesiu, a patrzysz za tymi robotami na niemieckim eBay. Latam do Niemiec to mógł bym przytargać. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Swap silnika z 1.9 130 na 1.9 115
Zgadza się. Te wartości mocy były tylko znamionowe. A co do tego co można upchać pod maskę to mogę powiedzieć że san mam w moim b7 dziwnego twora. Dół awx, czapka bpw, wałek był awx ale się skończył i wyleciał razem z dpfem. Teraz jest wałek "niemieckie rzemiosło" robiony. Turbina poskładana z jakiś gratów na regale niemieckiej firmy tuningowej, ale dmucha cudnie. Kolektory bpw, egr off. Pompki bpw i wszystko zapierdziela przecudnie. [emoji1][emoji1][emoji1] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Swap silnika z 1.9 130 na 1.9 115
Tak. Bo jeszcze produkowany w Niemczech. Później były produkowane u mad w polkowicach Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Swap silnika z 1.9 130 na 1.9 115
Piotrek, źle z tobą. [emoji1] Kolega pisał że ma awx i awx się skończyło więc nie ma dpfa na pokładzie, ma na półce inny silnik i taki chce założyć. Nawet jeśli jest to silnik z wałkiem od rozrzutnika do gnoju to nic to nie przeszkadza[emoji2]. A propos brb miał 116km i dpf a 115 to bke i był bez dpf. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Swap silnika z 1.9 130 na 1.9 115
Zakładaj to i już. Turbo i pompki swoje i Będzie działać. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Swap silnika z 1.9 130 na 1.9 115
Dpfy są w silnikach z " B" na początku, jeśli kolega miał ajm avf awx to tam tego ścierwa jeszcze nie było. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wyjmaki własnej roboty.
Masz rację. Też już mam wyjmaki metalowe ale jak ktoś niema a pilnie musi wyjąć radio to może sobie tak poradzić. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wyjmaki własnej roboty.
Pobierz sobie grafikę z mojego posta na telefon, ustaw wielkość obrazu tak aby wymiar wyjmaka był 9mm, połóż na ekran biały papier i odrysuj. Następnie przyklej do plastikowej karty i wytnij całość. Dziurek nie musi być. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
A kiedy zakładasz do auta? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wyjmaki własnej roboty.
Zaraz zwymiaruje i wyślę foto Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Swap silnika z 1.9 130 na 1.9 115
Będzie działać, a co padło w awx? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
A nawet takie chuderlaki Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
No to kolegi cabrio mnie trochę zainspirowało. Na lato szukam feli z centralną śrubą. Mam w innym aucie ozety z centralną i fajnie to wygląda. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Za taką fele to i heble od porsche wejdą. A opona taki naleśnik że powietrza to w samym wentylu więcej niż w oponie[emoji1] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
[B7 TDI PD] Czasami nie odpala za pierwszym razem
Pompa tandemowa nie trzyma i paliwo się cofa, albo świece żarowe odmawiają. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Sam jestem posiadaczem multi i uważam że to najlepsza skrzynia, jedź do Bartka, wymień olej zrób diagnostykę i błogi spokój. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wałbrzych
Też miałem wytarty wałek, w silniku waliło jak młotem w blaszane wiadro. Po wymianie wałka i szklanek silnik jak nówka. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik 1.8T + Skrzynia BMW
Kolega ma fiata z silnikiem i napędami od audi tt quattro. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana oleju w skrzyni autmatycznej Multitronic FSD 1.8TURBO
Napisz do bart-s. To specjalista od muli. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Raczej nie. Bardziej obstawiam przegub. Wytarty lub uszkodzony powoduje że półoś nie obraca się w osi i to powoduje wibracje Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B7 1.9TDI 2007 - odpalanie
Co do dudnienia z filtra, proponuję sprawdzić wałek rozrządu, czy nie wytarty i przy okazji czy broki nie wypadły. Powycierany wałek na wpływ nie tylko na niewłaściwą pracę zaworów ale też na pompki. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka