Treść opublikowana przez ecobuda
-
problem z multitronic
Znajdź wątek encyklopedia multitronik, i tam opisz problem
-
problem z multitronic
Dzwoń, pisz do bart-s
- Brak mocy
-
[B7 BRB] Wytarty wałek rozrządu?
Około 200 tyś. postaraj się jak najszybciej ustalić czy masz wytarty wałek, o jeśli tak to jak będziesz tak jeździł to wymienisz wałek razem z głowicą.
-
[B7 BRB] Wytarty wałek rozrządu?
-
[B7 BRB] Wytarty wałek rozrządu?
Piotruś, kolega ma 174tyś.nalotu więc raczej nikt tam nie zaglądał
-
[B7 BRB] Wytarty wałek rozrządu?
Najłatwiej, pokrywa w górę i sprawdzić wałek. 10 minut roboty.
-
Luźny napinacz paska rozrządu-Audi a4 b7 2.0 16v BLB
Odpowiedzialność leży po stronie mechanika. Jeżeli to dobry warsztat to powinien mieć ubezpieczenie OC. Możesz wtedy auto oddać do innego warsztatu a ubezpieczyciel pokryje koszty. Warunek jest jeden. Przyznanie się do popełnionego błędu, i o to musisz powalczyć.
-
Świst turbiny
Tak jak Piotrek wcześniej pisał, Ja tylko chce dać mojej babci jeszcze trochę życia a nie dokładać napędów odrzutowych. W rozsądnych pieniądzach. Auto póki co jeździ ale z racji oględzin wirnika w mojej suszarce częściej patrzę w lusterka. Szukam używanej turbiny a jednocześnie korci mnie wymiana samego korasa. Skoro ktoś to produkuje a inny sprzedaje to czemu kolejny idiota (ja) nie może sobie tego założyć. Ciekaw byłem tylko czy ktoś z naszego forum to już praktykował. Mam kuzyna który pracuje w firmie regenerującej turbiny i mówi że zestawy naprawcze do suszarek które robią też są chińskie.
-
Świst turbiny
Czyli wymiana korasa nic nie da?
- Świst turbiny
-
Świst turbiny
A macie może jakiegoś sprzedawcę takich rdzeni, na allegro jest tego masa, ale chyba nikt nie kupuje. Firma profiturbo i Kuyawski oferuje gotowe rdzenie i nie wiem który brać.
-
Świst turbiny
A co sądzicie o nowym rdzeniu, jakby nowy rdzeń zapodać?
-
Świst turbiny
Panowie, od jakiegoś czasu nęka mnie pewien problem. Podczas porannego rozruchu moje audi chwilę po uruchomieniu silnika, zaczyna dymić na siwo. I w tym samym momencie pojawia się świst turbiny na wolnych obrotach. Podczas jazdy dymu nie ma, jak przygazuje to też jakby dużo mniej. Sprawdzałem dzisiaj turbo i chyba nie wygląda dobrze. Luzu wzdłużnego nie wyczułem ale poprzeczne dość spore. Wydaję mi się że koło trze o muszlę. Jest też sporo oleju w muszli. VIDEO0121.mp4
-
Audi navigation plus jaka karta ?
Nie.
-
Audi navigation plus jaka karta ?
Tak jak kolega wyżej napisał
-
BRD bardzo częste wypalanie DPF!!!
ja jak zmieniałam silnik to kupiłem taki sam, tv z tym samym oznaczeniem. Na bloku było wybite bpw a później okazało się że to jest awx. Problem w tym że awx miał wałek bez obsługi dpf w dodatku zużyty.
-
BRD bardzo częste wypalanie DPF!!!
sprawdź wysokość krzywek na wałki rozrządu. Może już zużyty i nie ma dotrysku paliwa. Też miałem problem z dpfem po zmianie silnika, wywaliłem dpf a chwilę później okazało się że mój wałek wygląda tak
-
czujnik pdc
Koledzy, mam taką zagwostkę. Padł mi jeden z czujników parkowania, ten w bendzie tablicy rejstracyjnej z przodu. Szukam nowego ale znajduje tylko czarne a mój jest srebrny w kolorze blendy. Kupować czarny i domalować czy są też pod kolor blendy?
-
2.0 TDI BPW Pytanie do DPF
jak masz kompa i kabel to bierz że sobą i jedź, baw się dobrze.
-
[B7 BRB] Wytarty wałek rozrządu?
na filmiku nie bardzo słychać, a słychać u ciebie dudnienie w filtrze powietrza?
-
Audi a4b7 2.0tdi 140kM
Objawów nie ma, jak padnie napęd to silnik na złom. Ja olałem temat i musiałem zmienić silnik. Jak chcesz cieszyć się autem, to sprawdź imbus i gniazdo. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Czyli mój koleś z Hamburga dobrze gadał. Ma się ułożyć i będzie git. No to za***iście. W końcu po naszych rejonach pożądane A4 będzie latać. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Grześ, rozmawiałem z kumplem z Hamburga który przerabia auta na potężne moce i wszystkie kuje kevlarem. Powiedział, że to się musi ułożyć i takie objawy to norma. On zanim puści auto na wyścigi to katuje wręcz sprzęgło. No stres i do przodu[emoji12] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
[1.9 TDI PD] DPF zapchany na full - jakie rozwiązanie ?
Możesz go wyliczyć w specyfikach do sadzy i wypłukać ale nie wiadomo na ile to wystarczy. Jak 3 4 razy wyciągniesz puszkę to już nie będziesz pytał co zrobić z tym co jest w środku[emoji1] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka