Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ecobuda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ecobuda

  1. Znajdź wątek encyklopedia multitronik, i tam opisz problem
  2. Dzwoń, pisz do bart-s
  3. ecobuda odpowiedział(a) na łukasz922 temat w 2.0TDI
    A jakieś błędy? Podejmij auto pod kompa. Bez tego ani rusz
  4. Około 200 tyś. postaraj się jak najszybciej ustalić czy masz wytarty wałek, o jeśli tak to jak będziesz tak jeździł to wymienisz wałek razem z głowicą.
  5. Jak wymieniałam wałek wszystko poszło gładko, czas operacji trzy godziny. Stary wyglądał tak:
  6. Piotruś, kolega ma 174tyś.nalotu więc raczej nikt tam nie zaglądał
  7. Najłatwiej, pokrywa w górę i sprawdzić wałek. 10 minut roboty.
  8. Odpowiedzialność leży po stronie mechanika. Jeżeli to dobry warsztat to powinien mieć ubezpieczenie OC. Możesz wtedy auto oddać do innego warsztatu a ubezpieczyciel pokryje koszty. Warunek jest jeden. Przyznanie się do popełnionego błędu, i o to musisz powalczyć.
  9. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Tak jak Piotrek wcześniej pisał, Ja tylko chce dać mojej babci jeszcze trochę życia a nie dokładać napędów odrzutowych. W rozsądnych pieniądzach. Auto póki co jeździ ale z racji oględzin wirnika w mojej suszarce częściej patrzę w lusterka. Szukam używanej turbiny a jednocześnie korci mnie wymiana samego korasa. Skoro ktoś to produkuje a inny sprzedaje to czemu kolejny idiota (ja) nie może sobie tego założyć. Ciekaw byłem tylko czy ktoś z naszego forum to już praktykował. Mam kuzyna który pracuje w firmie regenerującej turbiny i mówi że zestawy naprawcze do suszarek które robią też są chińskie.
  10. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Czyli wymiana korasa nic nie da?
  11. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    GARRETT GT 1749 VA
  12. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    A macie może jakiegoś sprzedawcę takich rdzeni, na allegro jest tego masa, ale chyba nikt nie kupuje. Firma profiturbo i Kuyawski oferuje gotowe rdzenie i nie wiem który brać.
  13. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    A co sądzicie o nowym rdzeniu, jakby nowy rdzeń zapodać?
  14. ecobuda opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Panowie, od jakiegoś czasu nęka mnie pewien problem. Podczas porannego rozruchu moje audi chwilę po uruchomieniu silnika, zaczyna dymić na siwo. I w tym samym momencie pojawia się świst turbiny na wolnych obrotach. Podczas jazdy dymu nie ma, jak przygazuje to też jakby dużo mniej. Sprawdzałem dzisiaj turbo i chyba nie wygląda dobrze. Luzu wzdłużnego nie wyczułem ale poprzeczne dość spore. Wydaję mi się że koło trze o muszlę. Jest też sporo oleju w muszli. VIDEO0121.mp4
  15. Nie.
  16. Tak jak kolega wyżej napisał
  17. ja jak zmieniałam silnik to kupiłem taki sam, tv z tym samym oznaczeniem. Na bloku było wybite bpw a później okazało się że to jest awx. Problem w tym że awx miał wałek bez obsługi dpf w dodatku zużyty.
  18. sprawdź wysokość krzywek na wałki rozrządu. Może już zużyty i nie ma dotrysku paliwa. Też miałem problem z dpfem po zmianie silnika, wywaliłem dpf a chwilę później okazało się że mój wałek wygląda tak
  19. ecobuda opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Koledzy, mam taką zagwostkę. Padł mi jeden z czujników parkowania, ten w bendzie tablicy rejstracyjnej z przodu. Szukam nowego ale znajduje tylko czarne a mój jest srebrny w kolorze blendy. Kupować czarny i domalować czy są też pod kolor blendy?
  20. jak masz kompa i kabel to bierz że sobą i jedź, baw się dobrze.
  21. na filmiku nie bardzo słychać, a słychać u ciebie dudnienie w filtrze powietrza?
  22. ecobuda odpowiedział(a) na Kubus9114 temat w 2.0TDI
    Objawów nie ma, jak padnie napęd to silnik na złom. Ja olałem temat i musiałem zmienić silnik. Jak chcesz cieszyć się autem, to sprawdź imbus i gniazdo. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  23. Czyli mój koleś z Hamburga dobrze gadał. Ma się ułożyć i będzie git. No to za***iście. W końcu po naszych rejonach pożądane A4 będzie latać. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  24. Grześ, rozmawiałem z kumplem z Hamburga który przerabia auta na potężne moce i wszystkie kuje kevlarem. Powiedział, że to się musi ułożyć i takie objawy to norma. On zanim puści auto na wyścigi to katuje wręcz sprzęgło. No stres i do przodu[emoji12] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  25. Możesz go wyliczyć w specyfikach do sadzy i wypłukać ale nie wiadomo na ile to wystarczy. Jak 3 4 razy wyciągniesz puszkę to już nie będziesz pytał co zrobić z tym co jest w środku[emoji1] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.