Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ecobuda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ecobuda

  1. Dwumas nie. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  2. Bywa czasami że założysz nowy ale kiepskiej jakości i też będzie powodował drgania. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  3. ecobuda odpowiedział(a) na PablitoB7 temat w 2.0TDI
    A więc tak. Potwierdzam to co pisze mój przedmówca. Mechanik powinien ustalić powód zatarcia turbiny, sprawdzić ciśnienie oleju. Błąd w jego diagnozie doprowadził do zatarcia silnika. Co dalej? Musisz szukać drugiego silnika, tego nie opłaca się robić. Zabrać auto od tego mechanika i oddać do kogoś bardziej kumatego. Co z kosztami? Jeżeli ten nie poczuwa się do winy sprawa do adwokata i do sądu, jeżeli okazuje odrobinę skruchy można zapytać go o ubezpieczenie OC i wtedy domagać się pokrycia kosztów od jego ubezpieczyciela. Jeżeli nie to adwokat i sąd, albo szpadel i bagażnik[emoji1][emoji1][emoji1] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  4. Ty to wariat jesteś, ja swoją ośką w lato bym tam nie wjechał. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  5. Bardzo możliwe. Jest jedna śruba od wydechu za turbiną do której ciężko się dostać. Ewentualnie lewar, coś pod koło i pod auto się wczołgasz. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  6. Dziwne świsty mogą też być przy zapieczonej geometrii. Wyczyść turbine i zobaczysz co się będzie działo. Jak rozbierzesz turbo zrób fotki przed czyszczeniem i wrzuć na forum. Kanał by się przydał. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  7. Nie szukaj nigdzie tylko odrazu pisz do naszego klubowego kolegi Bart-s, to specjalista od multitroników, nie czekaj nie zwlekaj, wal śmiało. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  8. Sprawdź czy nie włączają się wentylator. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  9. A laser czyściłeś? Jeżeli nie to spróbuj. U mnie napęd raz widział płytę raz nie, wyczyściłem i czyta za każdym razem. Nie używaj żadnych płynów, zwykły suchy wacik. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  10. ecobuda opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Tylna wycieraczka pracuje cały czas po włączeniu zapłonu, mimo wyłączonej manetki. Po rozebraniu silnika zauważyłem upaloną jedną nóżkę na płytce zaznaczone na zdjęciu. Czy to przyczyną ciągłej pracy wycieraczki?Przerabiał to ktoś? Wymienić płytkę, czy cały silnik? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  11. No to bez paniki, od samego czyszczenia włókniną aż tak się nie zatkały. Paliwo tryśnie i będzie git. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  12. Nic się nie uszkodziło, Jak masz możliwość to daj do czyszczenia na ultradźwięki, Jak Kamil przykazał, zakładaj na nowych uszczelach i po temacie. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  13. Chciałbym mieć takie korekty. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  14. Może być. Potrzebna pełna diagnostyka silnika i skrzyni, bez tego ani rusz. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  15. Może by tak sprawdzić kółka na wyważarce, mi kiedyś tylko błota w feldze się z jednej strony nazbierało i trzepało. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  16. Jak nie ogarnąłeś to pisz do Holmarto, on chyba zmieniał concerta na rnse i u niego hula. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  17. ecobuda odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Mogę przyjechać. Póki co działa mi tylko ori płyta z Europą zachodnią, płyta z Europą wschodnią od Hycka działała przez rok a teraz tylko czasami zatrybi. Myślę że czyszczenie lasera pomoże. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  18. ecobuda odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    I udało się. Radio już na stole. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  19. Wycięłem według tego wzoru i udało się wyjąć. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  20. ecobuda odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Spróbuję wyrazać z kart, Jak koledzy opisywali. Może się uda. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  21. Oczywiście że najlepiej. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  22. ecobuda odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    HOLMATRO, pisałeś wcześniej że czyściłeś laser. Jak wyciągnąłeś radio? Masz może te wyjmaki? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  23. ecobuda odpowiedział(a) na Sztoss temat w Audi A4 B6/B7
    Chyba że chcesz po taniości to zamknij w aucie głodnego pitbula[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  24. ecobuda odpowiedział(a) na danieloo07 temat w 2.0TDI
    Raczej nie. Problem leży chyba gdzieś w turbinie. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.