Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ecobuda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ecobuda

  1. Czyściłem kiedyś przelotkę pod akumulatorem? Może woda się zbierała i kompa szlak trafił.
  2. ecobuda odpowiedział(a) na skwir12 temat w 2.0TDI
    Miałem turbina która przeładowywała tylko na zimnym silniku, przyczyną były zacinające się kierownice spalin. Akurat zbiegło się to z dużym luzem na wirniku, więc turbo poszło do regeneracji. Założyłem pierwszą zregenerowaną turbine z nowym rdzeniem i d*pą auto nie ma dołu. Szukanie, biadolenie, i wkońcu turbina po 1000km staneła na amen. Reklamacja, turbina zrobiona jeszcze raz i narazić działa jak należy.
  3. ecobuda odpowiedział(a) na skwir12 temat w 2.0TDI
    Niekoniecznie, może wystarczy czyszczenie zmiennej geometrii
  4. Znajdź na forum użytkownika Bart-s umów się z nim i jedź do Wrześni do niego świetny fachowiec.
  5. ecobuda odpowiedział(a) na skwir12 temat w 2.0TDI
    Migająca kontrolka sygnalizuje zapisanie się jakiegoś błędu w sterowniku silnika. Musisz podłączyć auto do kompa i odczytać błąd. Proponuję abyś nabył nawet najzwyklejszy interfejs ELM i sam to ogarniesz a nie raz jeszcze ci się przyda.
  6. Jak turbo będzie dobrze zrobione to powinno być git. Jakby coś jeszcze fisiował to pisz
  7. Turbina umarła. Ściągaj jak najszybciej bo jak się urwie to będzie kłopot.
  8. tak. jak cylindry Nie porysowany to tak. tylko przekalkuluj koszty, czy nie lepiej wstawić inny słupek? Głowicą była ściągana?
  9. Ściągnij rurę dopóty powietrza do turbiny i sprawdź luz wirnika turbiny, nagraj filmik i wrzuć tutaj. Powiem ci ci dalej. Rób to jak najszybciej do jak jebnie wirnik w turbinie to się dopiero bajzel zrobi. Wymienisz turbine razem z silnikiem
  10. Spierdolił robotę to niech poprawi. Podstawą regulacji zbieżności jest ustawienie kierownicy na wprost. Wracaj do nich i nic nie grzeb oni mają to zrobić.
  11. ecobuda odpowiedział(a) na enek500 temat w 2.0TDI
    Trzeba zmierzyć ciśnienie w cylindrach, jeśli zawory Nie trzymają to głowica do regeneracji albo wymiana na inną sprawdzoną urzywkę. Oczywiście planowanie głowicy i nowa uszczelka.
  12. Tak jak obstawiałem. Tych wtrysków to już do innego silnika Nie zakładaj
  13. ecobuda odpowiedział(a) na enek500 temat w 2.0TDI
    Może być zatkana odma , może egr, albo turbo puszcza olej.
  14. ecobuda odpowiedział(a) na wujekkokos temat w 2.0TDI
    U mnie imbus skończył żywot razem z silnikiem przy przebiegu 190 tyś. Sprawdzaj jak najszybciej. Sprawdź na kompie, tak ja Dev radzi wartości synchronizacji i korekty na wtryskach.
  15. Na ciepłym też ciężko pali?, może świece żarowe
  16. ecobuda odpowiedział(a) na wujekkokos temat w 2.0TDI
    Przyczyn może być wiele. Bez komputera się nie obędzie. Może być wytarty wałek rozrządu, trzeba też kompem sprawdzić pracę wtrysków. Kolego masz bpw, czy znany jest ci temat słynnego imbus w pompie olejowej?
  17. napisz jak sprawa się zakończyła i co było uwalone
  18. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Pan od regeneracji podszedł do sprawy ambicjonalnie i przywiózł jeszcze raz to samo turbo ale jeszcze raz zrobione. Założyłem. Od razu poprawa. Pompuje od samego dołu, według vcdsa ok 50 mbarów mniej ale czuć że auto jedzie (skrzynia multitronik). Puki co muszę się jeszcze uporać z wypadająca rurą z turbiny bo przy mocnym bucie gdy turbo mocno pompuje wypluwa ją z turbiny. Jutro to ogarnę i porobię jakieś logi.
  19. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Turbina zabrana do ekspertyzy. Pan turbiniarz twierdzi że jest zawarta bo mam problem że smarowaniem. Sam osobiście sprawdzałem ciśnienie oliwy. Jest ok.
  20. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    jutro chłop ma do mnie przyjechać i zobaczymy. Dzisiaj byłem u niego to powiedział żebym wymienił n75 a jak to nie pomoże to wkręcił śrubke od zderzaka o jeden obrót i powinno pomóc. W drodze do domu (ok 30 KM) super turbo stanęło. Wydaje mi się że w mojej turbinie został się jakiś mały chiński spawacz który miał dość zmiennych wiatrów i przyspawał ośke.
  21. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Piotrek, miałeś rację, to turbo to złom. Dzisiaj stanęło całkowicie, beton. Nie można wirnikiem ruszyć. Wydłubałem już a auta i dalej szukam używki a to oddaje
  22. Sprawa się dzisiaj wyjaśniła. Turbo stanęło na amen. Po zdjęciu rury od filtra palcem nie idzie ruszyć wirnika. Czyżby się zatarło?
  23. Sprawdź dokładnie wiązkę elektryczną idąca do egra. U mnie przytopiło się o rurkę od egra i też walił błędami. Kawałek izolacji załatwił temat.
  24. Napisz albo zadzwoń do Bart-s z naszego forum okn jest specjalistą od automatów.
  25. jak pan G. się wypnie to wspólnie możemy mu taką renomę zrobić że będzie mógł tylko suszarki do włosów robić, bo turbiny żadnej nie sprzeda.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.