Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ecobuda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ecobuda

  1. ecobuda odpowiedział(a) na Bambr97 temat w 2.0TDI
    Kolego, rozwiązałeś problem dymienia ?
  2. Można by się jeszcze pokusić o zamianę miejscami. Jeżeli problem się powtórzy trzeba szukać winy w w wiązce albo w samym sterowniku. Jeszcze jedno. Sprawdź czy nie dostała się woda do sterownika. Kolega jak miał jeszcze gumę pod akumulatorem to zatkał mu się odpływ i woda dostała się do komputera. Był wtedy problem z jednym wtryskiem. Gumkę wymieniliśmy, komputer wysuszyliśmy i problem ustały.
  3. Warunek jest jeden. Musi to zrobić ktoś kto robi to dobrze. Jeżeli wszystko będzie dobrze wysterowane A sam silnik jest w dobrej kondycji to nie będzie żadnego problemu. Ja w swoim 1.9 mam 278KM i 403 nm. Było 140KM silnik 2.0 bon, a jest 1.9 AWX Zabiegi jakie przeszedł silnik to: -Kute tłoki i korby, nowe panewki, -Wał odciążony, szlifowany i wyważany -głowica od 2.0 zrobiona na nowo -ostrzejszy wałek rozrządu -wydajniejsze pompowtrysków -turbina hybrydowa - duży interkuler,większy dolot. -dpf out , a zamiast niego katalizator -wywalony,tłumik pierwszy i zmieniony końcowy -3 dni strojenia na hamowni i jest efekt. 278KM i 403 Nm Przy spokojnej jeździe auto pali 6 litrów, jak ganiam się z porszakami na niemieckich autostradach to staram się nie myśleć ile wtedy spała, ale bywa że spalanie chwilowe sięga 60 litrów. Po przeróbce silnika zmieniam olej co 10tysiecy, rozrząd co 40 tyś. Zrobiłem już 70 tysi j nic u nie dolega.
  4. A sprawdzałaś wszystkie węże i interkuler? U mnie też ostatnio wywaliło p0299 i zabieram się do sprawdzenia całego odlotu. Poza tym przy mocnym bucie czarna chmura za mną. Wtryski są ok więc za mało powietrza.
  5. Kolego szukaj kolegi Bart S, na tym forum. W stopce pod jego postami masz do niego numer telefonu, dzwoń do niego powiedz co i jak i będziesz wiedział wszystko. To nasz ekspert od multitroników.
  6. Zamawiam i dłubam. Dzięki Kamil
  7. Kamilu, wrzuć jakieś foto jak wygląda obraz kamery na ekranie
  8. ecobuda odpowiedział(a) na benkarf temat w 1.9TDI
    A sprawdzałaś czy nie masz nieszczelności w dopocie? Jak suszarka dmuchać za mało powietrza to też będzie dymił. SSprawdź dolot, zatankuj auto do pełna i wlej do zbiornika litr miksolu takiego do dwutaktów. Jak wyjeździe z to paliwo wtedy sprawdź korekty.
  9. ecobuda odpowiedział(a) na benkarf temat w 1.9TDI
    A sprawdzałeś czy wtryski nie leją?
  10. ecobuda odpowiedział(a) na tomas.borcuch temat w 2.0TDI
    Nie koniecznie. Może samo czyszczenie wystarczy
  11. Tak. Mam taki i daje rade. Odczytuje błędy i można też kasować. Aplikacji jest wiele, ja używam "piston".
  12. A bezpieczniki sprawdzałaś? 10 amperowy jest od klapy gaszącej
  13. Kup sobie taki. Ładujesz aplikacje na telefon, łączysz się przez bt i błędy odczytasz a nawet skasujesz . Ja mam taki i b7 ogarnia. Nie musisz jeździć z kompem.
  14. ecobuda odpowiedział(a) na Konrad99 temat w 2.0TDI
    Ja ze 140 koni zrobiłem 278, latam tak 2 lata i rogal na gembie za każdym naciśnięciem gazu. Samym strojeniem możesz ze 20 kuni dorobić ale tego zbytnio nie odczujesz. Ja mam inne wtryski, ostry wałek rozrządu, wielkie turbo, duży interkuler, pompę oliwy z 1,9 i zakuty dół silnika. Kilka godzin strojenie i auto fruwa. 278KM i 403nm.
  15. Podłącz auto pod komputer. W sterowniki powinien zapisać się błąd. Jak nie masz dostępu do kompa, kup sobie zwykłego elma z allegro za 25zł i błąd odczytasz.
  16. Proponuję najpierw podoginać konektory na wiązce i pomierzyć wiązke. Jak gdzieś uwalona to wtedy dopiero wymieniać.
  17. ecobuda odpowiedział(a) na mirkovsky temat w 2.0TDI
    Geometria w turbinie Ci się przycina. Turbo do czyszczenia.
  18. ecobuda odpowiedział(a) na Miczas77 temat w 2.0TDI
    Zaglądaj tam jak najszybciej, imbus kosztuje 15 złoty, a jak się obróci to będziesz zmieniał silnik. Mój imbus skończył życie przy189 tyś. Silnik pięknie chodził i nagle pompą stanęła i obróciło panewki na wale.
  19. ecobuda odpowiedział(a) na d_z_w_o_n_e_k temat w 1.9TDI
    Skoro wywala Ci błąd z czujnika różnicy ciśnień w dpf to soft jest skopany. Czujnik powinien być wyłączony.
  20. DPF

    ecobuda odpowiedział(a) na kasia_84 temat w 2.0TDI
    Jak dpf jest czysty i cały układ sprawny to kontrolka sama gaśnie
  21. Nic nie szkodzi, to tylko bufor podciśnienia.
  22. A turbina w jakiej kondycji?
  23. ecobuda odpowiedział(a) na madhack temat w 1.9TDI
    Jak turbina ci się zawiesza to masz problem z zacinającymi się łopatkamui zmiennej geometrii, co mogło doprowadzić do wychuśtania wirnika turbiny i uszkodzenia uszczelnień. Turbina puszcza olej i stąd ten dym. Sprawdź czy masz olej w robocie.
  24. Jeżeli ucieka powietrze to rura do wymiany. Sprawdź przy pracującym silniku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.