Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jest milimetr przerwy.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Hahaha no komentarz adekwatny
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Hmmm u mnie się nic nie opiera
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ja tak samo założyłem ? Daj jakiś film czy tak samo się otwiera jak u mnie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W sumie najlepiej by pasował ? Następnym razem lepiej to rozplanujemy ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Może w tym samym czasie przekraczały zagięcie czasu przestrzeni na polskiej granicy Odległość z Berlina do Warszawy -100tys km ? Kamil dzięki za info - to teraz pomyślimy o liczniku. A dalej o vFIZ
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Panowie... Jak mnie się kolorowy fis podoba... Ale czytałem kiedyś, że do BKE problem dorwać kolor bo z immo są jazdy wtedy
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No no tylko pozazdrościć ? Ale spokojnie co się odwlecze ... ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mateusz, a Ty jak daleko?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i się stało ...
-
Wnętrze
Rozumiem, że chodzi o kolor dekorów? Zależy jak komponuje się z całością. Dodaj może inne foto i przy okazji zapraszam do dodania tematu w dziale https://a4-klub.pl/forum/73-b6-a4s4/ - chyba bardziej pasuje pod takie dyskusje Jak dla mnie złoty hmm średnio - wolę szczotkowane alu - ładnie rozświetla wnętrze (oczywiście o gustach się podobno nie dyskutuje ) Pozdrawiam, Darek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No i elegancko ? Zapraszamy wszystkich chętnych na przedświąteczny spot ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak niech będzie 20 kto może niech przybywa. Matarnia parking podziemny sektor B10
-
[B7] Audi A4 1.8T Cabrio
No widzę zacne inwestycje poczynione. Faktycznie ja czekam na zdjęcie środka jak i lamp ? Jaką powłokę kupiłeś i ile Cię uczyniła?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ja będę. Pasuje zarówno wcześniej np. 17 czy 18 ale wiadomo mogą być korki jak i np 19 czy nawet 20 i będę na 100%
-
A4 B6 TDI problem z elektryką
Alternator do robienia...
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Weź wyślij na PW albo tu foto jak to wygląda ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Kurczę chyba mi właśnie podsunąłeś pomysł na kolejny mod... Ale z tego co widzę jest problem z elementami czyli mocowaniem tylko pod przycisk klapy i wtyczką... ale będę szukał Widzę, że Radek to tu niezły obrót ma ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Godzina może być dowolna mi Matarnia też pasuje Damian, a Ty jak tam z czasem? zawitasz? Kamil? Jak praca? Która zmiana?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i wpadł kolejny mod z listy - automatyczny zawias klapy od @Bilder Mogła by się klapa jeszcze sama zamykać Zastanawiam się kiedy będę mógł przywiesić na niej emblematy pakietu S(ex)-line oczywiście z naciskiem na wewnętrzny pakiet - zewnętrzny jeszcze trochę poczeka - może po wakacjach zacznę coś działać nad wyjściem na zewnątrz. Teraz trzeba w świnkę skarbonkę zbierać na czarny sufit i na listwy progowe (s-line) Pozdrawiam, Darek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakby w rachubę wchodził czwartek to ja bardzo chętnie - cały dzień mam wtedy wolny ?